bugün

(bkz: #41413) budur... ve koç burcu kadını cesurdur, yalandan nefret eder... evet koç burcu kadınıyım.....
Koc kadini kadar tas dussun tepenize,bi rahat birakin bu insanlari.
bazen çok uyuzdur, benimdir.
zeki oluyor bunlar.dikkat edin.
Bu kadınlar; dünya üzerindeki en sakin adamı delirtebilecek kapasitedeki kadınlardır. Söylediği şey yanlış bile olsa; bak bu yanlış deseniz dahi, gururlarından geri dönmezler. Yaptıkları yanlış için özür dilemezler, diledikleri zaman da çok geç olur. inat yapmaktan ve eğer bir sevgilisi varsa adamı çıldırtmaktan çekinmezler.Arkadaş tavsiyelerini dikkate almaz, burunlarının dikine giderler. içlerinde bulundukları an için yaşarlar. Ne geçmiş, ne gelecek kaygıları vardır. Herşeyde ben haklıyım demeye devam ederlerse; yalnız ölürler.
tanıdıklarım çerçevesinde sıcak kanlı, konuşkan, bakımlı, alımlı fakat kendilerine fazla güvenen kadınlardır. liderlik özelliklerinden olsa gerek. ama tabi hepsi aynı olmayada biliyor.
hijyen hastası manyaklar. tek avantajı cinsel ilişki esnasında mikrop kapmayacağınızı bilmeniz.

zira bal dök yala, o derece.

geberin.
Koç burcu kadını fiziksel olarak oldukça çekici özelliklere sahiptir.
iş bitirici.
aşırı derecede kendini beğenmiş ve bencil olurlar. o yüzden bu burcun kadınına aşık olan bir erkeğin bu kadını memnun etmesi zordur. ayrıca söz dinlemedikleri ve başına buyruk hareket etmeyi sevdikleri için erkeğe zaman zaman kıskançlık krizi de yaşatabilirler. O yüzden değmez bunlarla uğraşmaya. Gördüğünüz yerde uzaklaşın. Erkeği deli etmede bunlar bir ikizler burcu kadını iki.
hızlı, hırslı, cesur, lider, yalnızlığı seven, maceraperest, özgür ruhlu, asi, atarlı. bildiğin ergen tavırları sergiliyormuşuz da haberimiz yokmuş. böyle bir kendini beğenmişlik aman da ben her şeyi biliyorum da sen yine de anlat edaları vardır. saygıda kusur etmez, hayvanseverlerdir. ilişkilerinde kendilerini daha da üst kademelere taşıyacak adamları tercih etmek isterler. *
Sanirsam uzak durulmasi gereken dişidir. Aslinda kendileri tam anlamiyla dişidir. Biraz inat biraz sessiz biraz biraz her seyden. Ustunluk kurmaya calismayin her seyden once biraz alttan alin kafeslenecek kus degildir koc burcu kadini duygusallik bazen iclerinde yoktur gaddar olabilirler ama yukselenleri onlari daha cok etkiler.
Aşık olduğum kadının burcu ne yazıkki.
Benim anlaşamadığım, çocuk mu kadın mı belli değil baskın karakterli bencil tür. Bir de ikizler burcu dengesiz derler. Kurban olun Siz ikizler kadınına.
Sanirsam uzak durulmasi gereken dişidir. Aslinda kendileri tam anlamiyla dişidir. Biraz inat biraz sessiz biraz biraz her seyden. Ustunluk kurmaya calismayin her seyden once biraz alttan alin kafeslenecek kus degildir koc burcu kadini duygusallik bazen iclerinde yoktur gaddar olabilirler ama yukselenleri onlari daha cok etkiler.
Merhametlidir.
olsa da yesek.
Bizim meltem.
Taş gibi karı ama biraz mal.
Hiç sevmiyorum.
Sırf arkadaş olarak bile çok bencil ve gaddar insanlardır. Hiçbir zaman o hatalı değildir. en sonunda dünyanın en sakin insanı olan terazi erkeği zattımı delirtmiş, dayanamayıp hayatımdan çıkarmış bulunuyorum. Biz teraziler hassas insanlarızdır dengesiz hareketlere gelemeyiz. Bana ya iyi olucaksın yada kötü. Bir gün iyi olur bir gün kötü. Bazen çok sıcakkanlı davranır bazende kutuplar kadar soğuk. Silkelenip bir kendinize gelin lan.
koç grubu kadınından fenadır.
yükseleni oğlak olanları dünya ahiret düşmanımdır. neden? çünkü: kıskançlık bunlarda, oburluk bunlarda,öfke bunlarda, tembellik bunlarda, açgözlülük bunlarda, kibir bunlarda, şehvet bunlarda. yedi ölümcül günahın hepsini bünyelerinde barındırıyorlar resmen. gel de tiksinme.
ömur yer, surundurur.
Kadınlar içinde ne istediğini en iyi bilen ve en tutarlı davranan kadındır. Amma velakin iflah olmaz egosuyla baş etmek mümkün değildir. Zira bir şeyi asla tam beğenmez, asla karşı tarafın hoşuna gidecek şeyler söyleyerek onun üste çıkmasına izin vermez.
Kendi huzurlari icin size melek gibi davranir lakin köprüyü geçene kadardir hepsi.
sizinle isi bittiginde selam vermeyi bile keserler.
Hi madafaka.