bugün

yay burcu insanlarıyla en iyi anlaşan burç insanıdırlar.
iyi sevişirler***
yükseleni de akrepse tadından yenmez...
Ateş gurubu erkeğidir. Kimilerine göre evlenilecek son erkek gurubuymuş ateş gurubu. Yanılmıyorsam Koç , Boğa ve Akrep erkekleri bu guruba dahilmiş.
sadakatsizdir, tavsiye etmem.
(bkz: hüseyin yalın)
(bkz: kayahan)
(bkz: zeki alasya)
çok sever ama yanlış bir sözde bütün sevgisi bir anda biter.

ilişkilerinde her daim libido yüksek olur.
uçlarda yaşar. bir şey onun için ya siyahtır ya beyaz. grilere yer yoktur hayatında. girdiği ortamları bir anda enerjisi ile değiştirir.

esmer bir koç burcu erkeğinin kaşları da gürdür ve bazılarınınki ortada birleşecek kadar yakındır birbirine. kafası hep önde yürür bu adam. aynı toslamay hazır bir koç gibidir. sanki tüm dünyaya tek başına meydan okuyacaktır.
Özgürlüğüne düşkün, olaylara ve gelişmelere serinkanlı yaklaşan, maceraperest, genelde damak tadı olmayan, spor yapmaktan keyif alan, yüksek enerjiye sahip, rahat insan.
adından da anlaşılacağı üzere koç gibin erkektir. en belirgin özellikleri umursamaz olmalarıdır. ve birşeylerin peşinden koşmayı sevmeleri bir işi halletmek için her yola baş vurmaları da bu burcun erkeklere verdiği özelliklerdendir.
öfkesini kontrol etmeyi bir türlü öğrenemeyen erkektir.
öğrenemedim, kaç senedir çabalıyorum.
(bkz: aa bu benim lan) iyidir hoştur, farklıdır, anlaşılamaz bazen, mantıklıdır bazen, bazen de saçma sapan hareketleri vardır. yakında doğumgünü vardır. şimdiden kutlarız.
dediğim dedik çaldım düdük inadı inat lanet insan modelidir.
bencil, vefasız ve yüzsüzdür.

edit: en azından benim tanıdıklarım.
karizmatikdirler,çok kolay tavlanırlar ve istediği herkesi elde edebileceğini düşünürler fakat bir vakit yanıldıklarını anlarlar..
yakışıklıdırlar.
(bkz: kendimden biliyorum)
değerli koç burcu kardeşlerimizin * affına sığınaraktan aşağıdaki belgeyi yayımlıyorum efendim, buyurun.

http://www.kucukresim.com/sunucu5_koc03024.jpg
ego tatminine acayip ihtiyaç duyan kişidir. bay ukaladır. hep en önde olacağım diye yapmayacağı şey yoktur. yatakta, işte, aşkta her şeyde en bencil erkektir. karşısındakini kırdığını çok geç anlar. asla af dilemez. kolay kolay beğenmez. ona göre dünyadaki herkes aptal, bir kendisi akıllıdır.
ama iç rahatlatacaksa genellikle çok yakışıklı ve karizmatik olurlar.
yay burcu kadını ile, en iyi anlasan tek erkek burcu.
burcumun erkek versiyonudur

koç erkeği aşk ilişkileri

Kendinizi Koç erkeğinin ihtiras, coşku ve canlılığıyla sürüklenmeye bırakın, ama yine de her zaman yanınızda bir dönüş bileti bulunsun, çünkü size karşı olan ilgisini aniden yitirmesi beklenmedik bir şey değildir. Koç, yalnız bir gezgindir ve hep öyle kalır, özgürlüğünü her şeyden çok sever.

Onu yakalamak için bütün cazibenizi kullanmalısınız ve her an özgür olduğunu, her an gidebileceğini ona hissettirmelisiniz. Kendinden emin hareketlerinden korkmayın. ilk defasında doğrudan size gelecek ve sizi, kendisinin sevmeye değebilecek tek erkek olduğuna inandırmaya çalışacaktır. Bununla birlikte, sadece kendisini düşünür ve çevresinde kümesteki tek horozun kendisi olacağı bir harem ister. Kendinizi koruyun ve zekânızla, kendinize güveninizi ona hissettirmeyin. Koç erkeği uyumlu, az sırrı olan ve kendisine samimi iltifatlar edecek, kendisine hayran kalacak bir kadın aramaktadır.

En büyük başarınızı, Koç erkeği yaşlandıkça ve boynuzlarını duvara çarpıp yavaş yavaş kendinden sonra kilerle çevresini sevindirmeyi düşünmeye başladığında elde edeceksiniz ki bu genelde 30 yaşlarında olur. Ama o halâ dizginleri elinde tutmak ve muhtemel bir evlilik tarihini kendisi belirlemek isteyecektir. Onu bir daha görmek istemiyorsanız, gizlice de olsa bir evlilik teklifi yapın.

Koç erkeğinin, sizi geleceğinin bir parçası olarak görmesini sağlaya bildiyseniz, hayat boyu sadık bir erkek ve sevecen bir âşık kazandınız demektir. Ve onu baba yaptığınız da, diğer kadınlara karşı tüm ilgisini yitirecek ve sadık bir baba olacaktır. Eğer ona iyi bir eş ve çocuklarına da iyi bir anne olduysanız, sizi da ha fazla sevecektir. Kendine hakim olamaması ve öfke nöbetlerine eğilimli olması gibi huyları, evlenince de geçmeyebilir. Yine de bunu çok abartmayın. Çünkü genelde öyle demek istememiştir ve kısa zamanda yeniden sakinleşir.

arasının iyi olduğu burçlar:

Çok iyi : Aslan, Yay
iyi : Boğa, ikizler, Kova, Balık
Kötü : Yengeç (çok huysuz) Terazi (çok kararsız) Oğlak (çok fantazisiz)
Ne iyi ne kötü : Başak, Akrep.
(bkz: beware)
genellikle akıllı, sampatik, kendinden emin erkeklerdir. onların kalbini kazanmak ve kalbini kazandıktan sonra sadık kalmasını sağlamak pek kolay değildir, baskı altında olmaktan hoşlanmayan tiplerdir. koç burcu erkeği tıpkı koç kadını gibi masum, içten, samimi ve saftır. öfkelerine hakim olamazlar ve hafif bir ukalalık vardır, özür dilemesini bilir. biraz ben merkezcildir, dediğim dedik tavırlarıyla çileden çıkarır insanları ama koç erkekleri genel anlamda sevilesi, sayılası, aşık olunası erkeklerdir, nitekim öylede olur sevilirler, sayılırlar, çok aşıkları vardır.
otlamaktan hoşlanır.
kaçın bunlardan yemin ederim diktatör olurlar.

(bkz: hitler)