bugün

benim görüşümden olmayan koyundur efendim diyen baskıcı kesimdir. millete faşist damgası koyarlar kendileri faşizanlığın allahını yaparlar. destek çıkan sanatçıyı fişlerler. sezeni sazan yaparlar. 10 yıldan beri bunları sandığa gömüyoruz diye şimdi sandığı da demokrasi dışına itmeye çalışırlar. elimizi kolumuzu bağlamadan rahat etmeyecekler. istedikleri olmayınca kendi kendilerinin gazına gelip hükümet indirmeye çalışırlar. hala sözde kömür makarna vb yardımları yapıldığı için oy verdiğimizi sanacak kadar düşenler de vardır aralarında. aptaldır bunlar aptal.

edit: bu entryleri örnek veya bkz olarak mı yazdınız? ben de tam bu söylediklerinizi eleştirdiydim de.
koyun demişlerdir, seçimlerde koymuşlardır.

şaka şaka hemen vurmayın. geri kafalı olması umrumda değil ama haklı bir söylemdedir. koyun gibi oradan oraya sürüklenmelerinden belli.
sezen aksunun sazandan farkı olmadığı için sazan deniyor erdoğanın verdiği her öneriyi yutarak. ajda pekan fahişesi ise tam bir besisi az koyun. nerde hükümetin aptal bir çözüm önerisi orda ajda pekan. kılıbık orhan gencebayı ve mağara evrimini tamamlamamış iboyu da unutmayalım .hepsi yalan bir davanın savunucusu. bunlardan koyun olmazda ne olur. koyuna bile hakaretten başka birşey olmaz.
halktan 12 senedir tokat yiyen çapulcu zırvası... eğleniyoruz bunlarla. yazık la acıdım bak şimdi.
Oy veririz, YOBAZ derler.
Seçim kazanırız, HiLELi derler.
Sandığa gideriz, KOYUN derler.
KOYUN cada, soluğu Gezi Parkında alırlar.
kurban bayramında koyun kesecek olan solcudur.
O da koyundur. Lakin herkese koyun dediği için koyundur. Sen halkçısın haddini bileceksin. ideolojine sadık kalacaksın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar