bugün

kova burcu kadını boğa burcu erkeğini bilmem ama, boğa burcu kadını kova burcu erkeği uyumu hiç iyi olmayan burçlar ilişkisidir. boğa burcu kadını da erkeği de ayakları yere basan kişilerdir. kova erkeği özellilke hayalperesttir. bu da boğa nın hiç tarzı değildir. ilişkileri başlasa bile biter. devam etmesi muzicedir.
25. yılı devirmiştir.
annemle babamdan biliyorum.
biri zeki biri inatçı, yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal.

--spoiler--
hanımlar ne burcu bu ya aşk bireyseldir yıldıza güneşe bakmaz
--spoiler--
karaya öyle bir oturur ki kimse yüzdüremez...

aralarındaki çekimse anca kova kadını bir kaç yıl bir yerlerde kapalı kalmışsa sözkonusudur...

(bkz: yürümez)
3 senedir yuruyen iliski, sorun cikmayan iliski..

okudum kova bilmem neymis bireyselmis cartmis curtmus die kulliyen yalan.. benim gibi despot biriyle beraber bu kova hatunu bi kere boyle uzaklasma falan olmadi.. seks konusunu hic acmiyorum bile..

sonuc olarak neymis.. hayat boktan ama grafikler guzel*
Hep öpüşüp barışırlar.
klasik erkek kadın ilişkisi işte. sonu ayrılık..
aşksız ,tutkusuz bir ilişkidir. iyi arkadaş olurlar.
birliktelikten / evlilikten uçuk beklentileri yoksa iki kanka gibi yaşar giderler.
mutlu musunuz ? diye sorarsanız

eh işte , evet , bir sorun yok, derler.
evet, pek sorun yoktur ama , pek bi güzellik te yoktur.
film seyrederler, tatile giderler, yemeğe çıkarlar, arkadaşlarıyla buluşurlar, cafeye giderler, sohbet ederler .

asla aşırı bir duygu yoktur aralarında .
sıkıcı sıradan ateşsiz tutkusuz bir beraberlik.
evlilikten çok büyük beklentileri yoksa uzun yıllar süreeer gider.
Hiç bir şey olmayacak ilişkidir. ilk başlarda iki tarafa da güzel gelse de ilerleyen dönemlerde kova Burcu kadını sık sık boğa erkeğine yol göstermeye çalışacak ve boğa erkeği sinir olacaktır. Çünkü boğa erkeği dürtüklenmekten hoşlanmaz. Kova Burcu kadını her şeye burnunu sokar, her şeyi kendinin bildiğini zanneder. Bunlar çok iyi arkadaş olur, kanka olur ama sevgili olamaz. Olsada kova kadını boğanın boğazını sıkar. Çok sabırlı olan boğa erkeği de bir yerde patlar. Sonu olmayan ilişkidir kısaca.
böyle bir ilişkiye yelken açmak isterdim lakin yazılanlar kesinlikle doğru. kova burcu kadını adamı siker. bakın illa ziki olmasına gerek yok. o derece siker.
Sevgili olmasınlar. Arkadaş olur kanka olur dost olur belki ama sevgili hiç mi hiç olmamalı. Boğa burcu dürüst ve güvenilir değil bir kez geç onu. Kin tutar, trip atar, nedensizce davranır nedenini sorunca anlatmaz tersler. Muhafazakarım der güya her boku yer, senin 1-2 yaptığın şeyde yerden yere vurur. Egoisttir. Sizi övmesini beklemeyin, dile getirirseniz de işe yaramaz. Övmesi için heykel kusursuzluğunda olmalısınız. Dengesizdir vesselam. Yalanı iyi söyler. Dediklerini yapmaz, yaptıklarını demez. Şiir edebiyat sever. Soru sorsanız hesap mı soruyon?!? Dayılıklarına girişir. Duygusal yaklaşamazsınız sevgili istemem der sizle dalga geçer. Gıcıktır inadı tutar siz gönülsüzce istediğini yaparsınız. Trabzonlu boğa burcundan koşarak uzaklaş kova burcu kadını. Çekime kapıldın mı sıkıntı olur. Kendini baskıla. O uğraşsın çözmeye.