bugün

cihangir solcusu bir akademisyen. yeri chp bile değil hdp'dir.
twitter üzerinden çok çalıştı lakin chp'den aday gösterilmedi.

adettendir: bravo recep tayyip erdoğan.
Üst komşunun oğlundan daha mı çalışkan?

Bir kişi.
chp den milletvekili olucam diye güzelim okulu (bkz: boğaziçi üniversitesi) ni bırakıp listelere bile girememiş kişilik.
https://twitter.com/koray...status/652564218659606528

emek hırsızlığını hak gören sermaye babası aziz yıldırım'ın, akp-rte'nin verdiği ''aklanma sözü'' sayesinde, ki koray çalışkan akp-rte muhalifidir, ak'lanıyor oluşunu memnuniyetle karşılayan bir adet tatlı su solcusu. ülkedeki aydın, işte bu kadar aydın.

iktidar erklerinin yaşadığı ve böylece topluma yayılan ahlaki çöküntüden ''muhalif'' olarak nitelendirilen bir kesimin de nasiplendiğini görüyoruz.
yazık.
yakında dağa çıkar bu. aha buraya yazıyorum * .

görsel
görsel

Pkk'ya, içinde yaşadığı devletten daha fazla güvenen öğretim görevlisi.
Aman hiç dokunmayın, kendi haline bırakın.
"yok böyle bir imkan, 1. parti %40 ı geçsin zil takıp oynarlar. biz bu işin metadolojisini yapan insanlarız, ben siyaset bilimciyim" deyip kapağın dibini alan adam.

araştırmacılığına akedemisyenliğine tüküreyim senin.
fetullaha koş kurtarsın seni.
çıkarsa akademisyenliği bırakırım diyor ayrıca ilgili videoda...eh bıraksın madem. senin fetö sayesinde geldiğin akedemisyenliğin ne değeri var ki?
http://video.haber7.com/v...i-istifa-ettirecek-sozler
Çok iyi metadoloji yapar kendisi.*
kendine güldüren akademisyen bozuntusu. boğaziçi gibi memleketin en prestijli okulunda akademisyen olsan da ergen ruhlu bir troll olmaktan kendini alıkoyamıyorsun demek ki. chp'nin bu vb. zatların elinden kurtulması şarttır artık.
ben sana akademisyen olamazsın demedim , öyle hemen göt olamazsın dedim. oldun la helal
gerçek bir kara cahil. yani; kendini çok bilgili, çok entellektüel sanarak kendi fikri haricindeki hiç bir fikre sahip olmayan ve kibriyle soslu cahilliğinde boğulan bir ezik.
bir cahape'li mal. gene rezil olmuş,hadi şimdi vermiş olduğun sözde dur da istifa et. biliyorsun ki söz vermek göt vermeye benzemez.

http://m.takvim.com.tr/gu...-caliskan-yine-rezil-oldu
Aynı okulda barındığım için git gide kötü hissettiğim hoca. Önce adaylık fiyaskosu şimdi de bu. Derse girdiğinde kendini nasıl hissediyor merak ediyorum.
tam bir loser.
kendini rezil eden bir kişi. hani derler ya "bir insanın kendine yaptığını başka kimse yapamaz." diye bu abinin olayı da böyle işte. "ben siyaset bilimciyim." dediği an gözümde, gönlümde bir faraday, tesla, newton seviyesine yükselmişti. tabi siyaset bilimi pozitif bir bilim mi hiç bir fikrim yok ! çok emin konuşuyordu hatta aklıma o an "bu gemiyi tanrı bile batıramaz" diyen tarihi troll geldi.

nazlı abla çok uyardı "yapma olum etme olum." dese de kar etmedi. sarıların sülo dirler bana bu torpaklarda özgüveniyle "%40 a yaklaşsın dua etsin." benzeri bir söz etti. tam aklımda değil belki tam olarak onu demiştir. seçim oldu bitti kendisinden şu an haber alamıyorum. nerdedir, nasıl bir yalnızlık içindedir hiç bir fikrim yok. umarım iyidir.
kendisi araştırmacı adil gürün birinci parti %47 oy alır şeklindeki anketine itafen iddialı açıklamalar yapmıştır.

http://ulu.so/uy7itg

(bkz: gerizekalı)
cin olmadan adam çarpmaya çalışan "kurnaz" hindi..
pilavlı sohbetlerde hacı hoca çakmalarından eğitim alanlar akademisyenlere sallar olmuş.
Siyaset bilimci... Önceleri, kendisini ciddiye alarak dinlerdim. Zaman içinde, bir siyaset bilimciye yakışmayacak biçimde t a r a f olması, can sıkıcı ve bilimselliğin kaldıramayacağı raddeye ulaştı. Zaten o raddeye ulaştıktan sonra, saçmalama geliyor. Bunun bile, farkında değil. inılmaz bir kişi düşmanlığı (Recap tayyip Erdoğan'a..), siyaseti anlamaya ve yön vermeye çalışan bir bilim insanına yakışır mı?
Saçmalamaları o hale geldi ki, "2 milyonluk letonya'yı 80 milyonluk türkiye yenemiyor. bravo fatih terim ve elbette bravo recep tayyip erdoğan" diye twitini de gördüm.
Bu nasıl zeka, bu nasıl mantık?
Futbol, ülke nüfuslarıyla sonuca gidilen bir oyun olsa, Çin, hep dünya şampiyonu olmalı.. Hindistan da 2.
Ondan sonra da, ciddiye alıp tek yazısını okuma, tek sözünü dinleme gereği duymadım.
Bu ülke insanların da garip bir biçimde, kendini yok etme eğilimi var...
videonun sonundaki dayının dediğine katılıyorum;

"senin okuduğun mektebin amına koyim..."

https://www.facebook.com/...48465/?type=2&theater
adil gür ile bir tartışma programında karşı karşıya gelmişlerdi her zaman ki ukala tavırları ile adil gür'ü eleştirip ezmeye kalkmıştı en çokta bir önceki seçimde yaptığı tahmin ile. adil gür'ün sırf bu adamı g*t etmek için yemeyip içmeyip bu seçim döneminin tahminleri ile uğraştığını düşünmeye başladım başarısından sonra. sonuçta da başardı. sosyal medyayı kullanması gereken insan ayrıca. keşke bu kadar yanlı siyasi olmasaydı.
Son 4 günün taşşak malzemesidir. boğaziçi üniversitesi bu malzemeden ders alanları geri çağırmış.* ortama bunun üretikleri fazla gaz salıyormuş.
Programda ağır konuşup bir tarafında patlayan ve akademisyenlerin ahmet çakarı olduğunu düşündüğüm kişi.
nadan ile sohbet zordur bilene,
çünkü nadan ne gelirse söyler diline

beytindeki nadandır kendisi, net.