bugün

bim'in abisi marketler zinciri. amca oğlu da olabilir tam bilemiyorum.
1988'de kurulmuştur.. (bkz: Kopuzlar Marketler Zinciri)
kopuzlar nedir nasıl bir tanımdır 1988de kurulmustur da nedir?

kopuzlar rizeilimizin simgelerinden bir tanesidir.kopuzlar bir ailedir.turkiyenin en kalabalık ailelerinden bir tanesi olup muthis bir dayanısma icindedirler.agırlıkı market uzerine yogunlasmıslardır istanbulda.lakin bunun yanında tuzla organize sanayi bolgesi nde de boy gosterirler. bircok yerde kopuzlara ait bir is gormek mumkundur.lakin kopuzların abisi icin de :

(bkz: eksioglu)
türkiyedeki büyük lazlar listesinde ilk 3'e girerler.
hayatımın en kötü hatalarından birini yapıp, yaz tatilinde üç beş kuruş para kazanayım,sonra tatil yaparım zaten düşüncesiyle kopuzlar marketler zincirinde kasiyer olarak işe başladım.başlamaz olaydım keşke dedirten mağaza.haftada 6 gün 12 saat çalışmak suretiyle aldığım kuş kadar paranın da kasada çıkan açıklar dolayısıyla kesile kesile kuş yumurtası kadar kalması bardağı taşıran son damla olmuştur. emeğe saygının olmadığı ve olamayacağı nadide markettir. çalışanlarını sabana sürülmüş bir hayvan olarak görmekten vazgeçerlerse daha çok şube açarlar bu cimrilikle..

neyseki bugün itibariyle istifa dilekçemi yazmış bulunmaktayım.darısı diğer çalışanlarının başına...
Saya Grup 01 haziran itibariyle devralmıştır. Adını Alpark olarak değiştirmiştir.
(bkz: alpark)