bugün

genellikle bağyanların yaptığı durum. espri yapan kişi içinden şöyle diyordur 'bi daha yapmayacağım'.
+ ondan sonra hedehüde demiş ehehehe
- ehehe güzel espriydi
+ ha evet .........
+ ya sonra başka yere gidelim deyince ben de hedehüde dedim ehehe
- ehehe güzel espriydi.
+ ?!!?? ya kıl mısın kardeşim ikide bir güzel espriydi güzel espriydi bi s..tir git.
- ehehe güzel küfürdü
+ yeter be ben senin ^+%&/(=/& pataküte.
- ehehe güzel yumruktu.

şeklinde devam etmesi muhtemel diyaloglara sebebiyet verebilecek, kıl insan türü.

pek lüzumlu edit: bana 'ehehe güzel diyalogdu' şeklinde özel mesaj gönderen, ismini vermek istemediğim yazar arkadaşı buradan şiddetle kınıyorum.
iyi espri yapamamakla alakası yoktur zannımca anlık bi tepkidir.
bir çok anlam çıkabilir
hayranlık uyandıran mukemmel bi espriden sonra gulmek gibi bi tepkiden daha fazlasını yapıp coskulu bir şekilde soylenirse - adam yapıo abi anlamı cıkar
yapandan baskasının gulmediği esprilerden sonra - embesil bu , illa zorlıcak , yapamıosan kasma be abi anlamındadır
espri yapan kişi patron soyleyen kişi çalışansa sadece yalakalık olsun diye soylenmiştir .
örnekler coğalılabilir . ama temelde soylenmesi gereklilık olmayan bi sozdur .
ıslak kızılcık sopasıyla dövülesi insandır. kanımca bu kişiler yapılan espriye zorla gülmeye çalışırken bunu belli etmemeye çalışıp, yalancı beğenişi bir de sözle teyid etme gereği duyarlar. bir daha espri yapılmaması gerekir insandır ayrıca.