bugün

komünizm gibi madara olmuş yazardır.

işten vakit bulup sözlüğe pek giremedik, geldik gördük ki o geçen baharın taze ıspanağı gibi diri yazar şimdi madara. karma yerle yekzan olmuş, eleman milletin toşak geçtiği biri haline gelmiş. ee "ne oldum değil; ne olacağım diyeceksin."
ikisi de karadenizlidir, serefsizimbenimaklimagelmisti samsun'lu hemşerimdir.

iki yazarda sözlüğün olmazsa olmazlarındandır.
sbag sözlüğün başına gelmiş en tatlı şeydir. şüphesiz ki koministimam imam onun ayarcısıdır *
hemşehrim olarak koministimam'ın sollayacağı karşılaştırmadır. serefsizimbenimaklimagelmisti kim la?
yarışmayı cahil alır.
gereksiz karşılaştırmadır. (bkz: eğleniyor muyuz gençler)
--spoiler--

dostum sözlük demişsin ama bildiğin forum çıktı.

--spoiler--
(bkz: israilin oyunu bunlar).
otobüste yer verince teşekkür etmeyen, etmedikleri gibi şikayet eden yaşlılar kadar anlaşılması zor bir yazar olsa da, samimi, dürüst ve güvenilir biri olduğunu göstermiştir bugün. teşekkürler imam.
(bkz: al birini vur ötekine)
(bkz: ikimiz bir fidanın güller açan dalıyız)
(bkz: dumb and dumber)
o ne biçim versus la? Gominist formdan düştü zaar.
sana bi güvercin yolluyorum. siyah, fazla şişman değil. 100 liraya 2 saat bulutlara çıkartabilirsin diyen pezevenkler kadar anlaşılması zor bi yazar olsa da, samimi, dürüst ve güvenilir biri olduğunu göstermiştir bugün. teşekkürler imam.
--spoiler--
ben tom. tom tucker.
bunlar memeler. güzel memeler (o)(o)
--spoiler--

edit: olum insan memeyi ne diye eksiler lan? siz bu imamı sevmiyonuz di mi? anladım ben. ama memeler nasıl? küçük seven arkadaşlarım için (.)(.) modeli var. anengineer icadıdır.
rot balanscım olan yazar.

ankaradan imam gelmiş, sözlükte bir bayram havası. *
(bkz: #17641341) mezhebini söyle bana mezhebiniiiii!!! http://www.youtube.com/watch?v=G0GMM3V6qIc
şekil yazar.

http://galeri.uludagsozlu...om/r/koministimam-352740/
(#17643613) okuyun ilham alın, takdir ettim.
allah cezanı vermesin yazarı hatta versin ya yemin ediyorum versin kimseye böyle laf etmeyi sevmem ama allahım sen bu adamın cezasını. ya ben şu sinirle öldürürüm bu adamı katil olmak istiyorum cidden kominist seni ilk gördüğüm yerde vurucam olum görürsün ölümün benim ellerimden olsun istiyorum.**
(bkz: zall/#17651812)

şimdi ziktim belanı. *
şizofrenik duygulara sebep olan bir yazar. *
http://galeri.uludagsozlu...om/r/koministimam-353358/
bir duyuru için buradayım. hesap ettiğim gibi kurabilirsem cümleleri, anlatabilirsem derdimi içli bir veda yazısı olacak bu.

şu anki aypim koloradoda görünüyor. moderatör arkadaşlar bunu kontrol edebilir. statik aypi kullanmıyorum, çok dinamik bir aypi kullanıyorum. okyanustaki gemilerden falan aypiler var. ben işin tekniğine hakimim ancak sizi bu detaylarla boğmak istemiyorum.

çok güldüm çok eğlendim. allah hepinizden razı olsun. yeri geldi birtakım faideli paylaşımlara imza attım. hayatına pozitif anlamda katkı yaptığım çok insan oldu. hee pezevenkler gelip özel mesajla "aga senin sayende, verdiğin akıllarla şu işimizi hallettik. olmaz işi oldurdun, hesap numaranı söyle 100 lira tokalayalım. hadi bize güvenmedin diyelim cep numaranı söyle 30 kontör gönderelim" demedi. demesinler. ben gönlü zengin bir insanım. geçen gün köyceğizi yangından kurtardım mesela. öylesine bir adamım işte. diyorum ki güzel zaman geçirdik.

kalp kırdığımız olmadı mı? oldu agam paşam. mesela bir birlik kurduk uludağ sözlük naif yazarlar birliği. oraya üye alımı yaptık ve dedik ki "hanım kızı babayiğit beyi fark etmez, bu birliğe üye olanları bir şekilde sosyalleştirip seviştiricez". yapabildik mi? yapamadık. bu adamların günahına girdim. bırak üyeleri kendim bile iki satır sevişemeden birliği tasfiye etme noktasına geldim. bu kez de diyorum ki kalbini kırdığımız, sözümüzde duramadığımız adamlar bizi affetsin. affetmezse de sikimde değil gerçi ama affederlerse şık olur yane.

işte böylesine artılarla, eksilerle bir sözlük sürecini geride bıraktık.

artık gerçek zamanı. façalı yürek tabiysi de koministimamın feyk hesabı idi. birazdan koloradodaki aypiyi bırakım norma aypimle bunu teyit edicem. façalı hesabımın da imam hesabımın da silinmesini istemiyorum. özür dilemeye var mıyım? sonuna kadar. ancak bu ikrarın da bir ödülü olmalı değerli büyüklerim.

madem samimi bir ikrar var ortada, gelin bu iki hesabı da silmeyin. hepinizden tekrar özür diliyorum. hepinizi çok seviyorum. hayat kısa arkadaşlar. sevişmek isteyenler sevişsin, meminto emikletmek isteyenler meminto emikletsin ama kalp kırma olmasın. 21 aralık diyorlar bak. biraz anlayış, biraz hoşgörü. dinimiz amin.

not: yazdıklarımı okudum da hesap ettiğim gibi olmamış amına koyim. nerde lan hüzün. 3 gündür sunay akın okuyorum.
(#17663910) bitanem bak burada ne var ?

görsel

mujux.
sevgili imam...

her sözlükte numunelik olarak bulunur senin gibilerden. bir dünya görüşü olmayan yaşamı lay lay lom şeklinde yaşayan tiplerdir.hayata karşı duruşları olup bitenler hakkında düşünceleri belirli bir birikimleri yoktur.amaçları mümkün oldukça vasat zekalarıyla ilkokul seviyesinde esprileriyle kendilerini eğlendirmektir.
uzun yazılar yazan veya spesifik konularda ciddi yazılar yazan yazarlara ifrit olurlar. çünkü böyle yazarlar onların ne kadar aptal olduğu gerçeğini yüzlerine tokat gibi çarpar.

kendilerinde ortaya çıkan bu yetersizlik duygusunun verdiği öfkeyle,

"ulen ben de istesem ciddi yazılar yazarım ama değmez" "ben burada sırf dalga geçmek için yazıyorum" "bu yazdıklarım benim gerçek fikirlerim değil" "eğer istersem bilimsel makale bile yazabilirim ama sizin gibi sığırlara yazmam"

tarzında laflar ederek saldırıya geçmeye başlayan tiplerden biri olmak acı bir duygu olsa gerek. uzun yazılar yazan insanlara çamur atarak onları aklınca kendi zavallılığına, kendi çukuruna çekmeye çalışır. ona göre,ciddi yazılar yazan insanlar karizma kadın peşindedir de otla bokla dalga geçen insanlar çok ulvi amaçlar için burdadır sanki..

burası bir sözlüktür..önüne gelene bu sıfat veriliyor olsa da neticede herkes yazardır.yazarların düzgün usturuplu yazılar yazması bazı akademik konulara değinmesine bok atmak da neyin nesi?
ne yapacaktı sözlükçüler? senin komik olduğunu zanneden vasıfsız beyninin üçüncü sınıf esprilerine mi güleceklerdi? haklıymışsın deyip seninle kutu kutu pense mi oynayacaktı?

sen adama ciddi yazılar kasma diyorsun bu yazılar yararsız diyorsun da, senin içinde zerre kadar fikir barındırmayan üstüne üstlük komik de olmayan siktir boktan yazılarının kime ne faydası var sanki?
birazcık dürüst ol ve de ki:

aklım basmıyor, cahilim o konularla ilgilenmiyorum ben. hayatım gırgır şamata ucuz müzikler dinlemekle geçiren yetersizliğimi zavallığımı insanlara saldırarak kapatmaya çalışan basit bir insanım.

en azından dürüst olmak bir erdemdir. yok gerçekten kendine güveniyorsan o beğenmediğin okumaya üşenip anlamaya bile çalışmadığın yazıları analiz et. altına kendi fikirlerini yaz ve çürüt.görelim derdin neymiş?
yani anlamadığın ilgilenmediğin zerre kadar fikir sahibi olmadığın konularda yazı yazanlara çamur atma.kendi evinin önünde kendi arkadaşlarınla oyna kısacası.

kimi insan vardır küçücük çocukla konuşurken bile felsefe yapar. kimi insan vardır boş bir insandır.alimlerle bile daşşak geçer.bu kendi kişiliğinle ilgili bir şey.nerde olduğun,burdaki yazarların profiline göre şekilencek değil herşey.bir kişi seni anlıyor olsa yeter zaten.illaki herkesin anlaması gerekmiyor.

özgün bir yazı yazan hiç kimse varoluşçuluktan,psikanalizden,postmodernizmden,minimalizmden ufak hesaplar için iki tane kıytırık şuku veya bir kadının gönlünü kazanmak için falan bahsetmez.bu birikimin yoksa bunu zaten yapamazsın.ne kadar uğraşırsan uğraş o kapasiteye sahip değilsen bu seni ele verir.kadınlarda böyle uzun yazılar erkeklere ayılıp bayılmaz hani.çoğu bunları sıkıcı bulurlar.okumaya üşenirler.kadınları etkilemek için böyle şeyler yapmaya falan gerek yoktur.yavşak olmanız çoğu zaman yeterlidir zaten.

örneğin şu kötü twite bakınız ne kadar vasıfsız,yavşak,gereksiz ,lüzumsuz, insan varsa aç çakallar gibi kadınların etrafında dolanır ve istediğini elde ederler.tam tersine adam gibi yazan yazarlara tepki gösterenler kadınların nick altına yavşaklık yapmaktan başka bir halt yemezler zaten.

onun için izin ver de düzgün yazılar yazan bir kaç kişi var onlar da yazmaya devam etsinler.en azından şuraya gelmemizin güzel bir amacı olsun.
"he la adam ciddi ciddi doğru demiş" yazarı.

1.yim bro *

(bkz: sen yazma imam bokunu çıkarıyon) *
bu adamın tek bir amacı var, o da uludağ sözlük kızlarını çatır çatır sikmek. hiçbir orospu çocuğu bunun aksini bana kanıtlayamaz. adam buraya kastırdığı vaktin yarısını istiklal caddesi'ne ayırsaydı hanutçu nuri'den hiçbir farkı olmazdı şerefsizim.

edit: lan olm böyle seksli, sikişli şeyler yazınca sözlük bacılarımızdan feci şekilde sitemkar mesajlar aldım. "sikmek yerine 'vuruşmak' sözcüğünü kullansaydın" diyenleri mi dersin, "ya sn ne kdr slk bşysn yhaa.. pis sapık!! :/" diyenleri mi... nasıl sözlük lan burası böyle?!