bugün

400 tl alıp bi sıcak su akıtamayan işe pis gitmenize neden olan velet.
2 liralık parçayı 120 tlye takar, sonra açız iş yok diye ağlarlar.

(bkz: bir arkadaşım)
kombitamircisi.com.tr kurucusu
http://kombitamircisi.com.tr sitesinin sahibimi yoksa herkes kombi tamircisi ola biliyor mu
(#7640131) entrysi ile oğlunun o dönemde kaç yaşında olduğu merak edilen yazardır.
(#8592859) Tek kelimeyle yarmıştır.
tamamen çıplak bir zencinin fotoğrafını paylaşabiliyor. ne güzel.
(bkz: popik çocuk)
herkesin bir popisi vardır.
(bkz: komik çocuk)
cinsel olarak eş olduğumuzu öğrendiğim yazar.
kendisine ibne diyesim var*. ama korkuyorum hiç muhbbetim yok bu ibneyle.

helal olsun diyorum helal olsun...
(#8503161) gülmekten insanın karnını ağrıtan yazar. Nereden geliyo aklına anlamadım ki...
sütçü ve tüpçüye rakip uuser. çakal seni.
niki güzel yazar.
sesi yabancı gelmeyen yazar.

(bkz: seni bulacam oğlum)
adam güzel yazıyor....

yakında üstad şeklinde hitap edilecek yazardır.
iyi yazardır tanırım.
fena komik adam. yeni keşfettim ama takipcinim bundan sonra. haberin olsun. 6. nesilmişsin ama az yazmışsın be birader. boş beleş yazanlara inat, sen yazmalısın.
bana ekmek kapısı açan yazardır. allah razı olsundur.
ailecek önce hoşgeldin sonra da yuh artık diyoruz kendisine... önce başlığı ekşiden çal buraya aç, altına biri entry girince hemen ilk entryyi sil, alta başka entry girip, ekşiden başlık çalmışlar de (#7603693), üstelik isim verip dengesiz kondansator nickli yazarı da isim vererek suçla, adam paniklemiş hemen ben yapmadım moduna girmiş (#7603683), hala da durmuyor yönetime de ihbar ediyor utanmaz (#7603730)...*
bir haftada evi 4 kez ziyaret eden 45 numara ayakkabılı canlı türüdür.
kombiyi tamir ederken çatal şov yapan tamirci.
2 tl lik parçayı takıp 80 tl servis ücreti talep eden tamirciye "çüş lan" dediğinizde, sizinle beraber kendi şirketine sövüp; şahsi cep telefon numarasını bırakarak 50 tl ye yapacağını söyleyen az şerefsiz eleman.
2 ytl lik parçayı takıp 80 ytl servis ücreti alan tamirci.
(bkz: yakma bizi)