bugün

bir tarafları kalkan beşiktaş'lılar için söylenmiş cümledir. çarşı grubu için söylenecek bir vaziyet yok, onlar dün küfür ettiler bugün baştacı. yarın nereye dönerler belli de değil. hatta sezon sonu herkesi yollayabilirler. bu kadar da dönek takılırız. tıpkı köşe yazarımız turgay demir abisi gibi.
hayırlı olsun. eksilemeyen kolpa görmeyeyim!
sonradan aklıma geldi: robinho nerde lan, yalancı şarapsızlar!
nayloncuların dahil olduğu taraftar grubu.
rakip taraftar tarafından bok atma amacıyla yakıştırılmış sıfat.

robinho nerde denmiş. en azından robinho gelmedi bize amk. boru değil robinho. q7 var, guti var. sizde? bok atmaya çalışacağınıza yönetiminize baskı yapın, siz de yıldızları takımınıza getirtin. o beğenmediğin beşiktaş taraftarı "yıldırım demirören yeter" diye sürekli tacizde bulunmasaydı ne guti ne de q7 türkiye'de olurdu şu an.

tabi siz düzeltmek için eleştirmenin ne olduğunu bilmediğiniz için size garip geliyor.

not: bu arada bu başlık sevgili gece lampulu tarafından, naylon brando ile aralarında geçen tartışma sonrası canlandırıldı. tartışılan bir kişi yüzünden bütün camiayı bu şekilde yaftalamak yakışmadı.
ıspatlanmıştır. seneye stada alınmazlar.
(bkz: 8 mayıs 2011 bursaspor beşiktaş maçı)
(bkz: üç üç üç diye bağırıp 4 yiyen beşiktaş taraftarı)
çarşı büyüklüğüne asla ulaşamayacak olan taraftar söylemidir. Nedense beste çaldıkça bu söyleme devam ederler.
acınılacak halde ki takımın taraftarıdır.
sen kalk adamları kandır yok uefa kupası, yok şampiyonluk...
böyle gutinde patlar sonra bombalar.
kolpa değil aşık çarşıdır. o aşk ki gözlerini kör etmiş.

takımın patronu diyor ki :

- takımı beğenmeyen gelmesin maçlara

cevap :

+ buradayız amk.
bestesini çalan ahmakların uydurduğu yalan.
beste çalmak eyleminin sadece son 7-8 yılını bilen dünkü bokların inanamadığı gerçek.
siz donunuza işerken ben inönü'de, sami yen'de maç seyrediyordum. kolpalığın tanımı şuradan geliyor: dönekliğinizden. adam gibi iki başkanını küfür kafir yollayıp, ertuğrul sağlam gibi kendi değerinizin gönderilmesine göz yumun ve sonra da yalakalıkta çığır açacak şekilde devam edin.
lan ben mi dedim 2 sene önce kovarcasına ve bu sezon başı taparcasına " yeter demirören yeter" diye. bir tarafınız yazı, diğer tarafınız da yazı! oysa tam aksi olmalı, 2 tarafı aynı olan bir topluluk olmaz, olamaz!
kolpa olduğunuz kadar haddiniz bildirildiğinde de susmuyorsunuz aksi gibi!