bugün

rock barlar tartışmasız.
Sulak yerlerdir.
güneydoğu dağlarında hewaller.
kesinlikle barlardır.
barlardır kesinlikle ya da alkol bulunan mekan kız yeterki kafayı bulsun.
erkek olan heryerde kolayca avlanabilir, zira avlanmak tabiri burda kızların hedef bulması anlamında ise.
alan ve mekan sınırlandıramaz bazı şeyleri.
avlama tekniği ve avlancak kızın türü en az avın bol bulunduğu yeri bulmak kadar maharet ister. av yakalanıp sindirildikten sonra yapılacak aktiviteleri ise öğle herkes bilmez.
kısacası avın bol bulunacağı yerleri bulmak kolay sonrası ise tecrübe gerektiren bir durumdur.
son olarak,
(bkz: rastgele) *
kendini balığa giden olarak addeden ve sonraları sevgili deyip övüneceği hatunları balık şeklinde adlandırıp avlamaya giden erkeklerin dışarıda kendine/hedefine uygun yerler için yakıştırması...
dibi kayalık veya kırma taşlık olan kerterizlerde bol bulunurlar. mayıs ila ekim ayları arasında, dip olta takımları ile yakalanabilirler. (bkz: at çek)
izmirdir.
avlamak mı ? varoluşçuluk çok yanlış anlaşılmış.
beverly hillsdir tabiki. *
(bkz: bir av olarak kadın)
toplu gezi düşkünlerinin katıldığı geziler. çok da samimi olmadıkları erkeklerle, dip dibe çadırlarda uyuyabilenler. etkinlik kuşları.
e-5 karayolu...
konserler. kızın içtiği içkiden sonra çok kolay bir hamleyle halledilebilir bazen.
belgrad ormanları. çifteyi de aldın mı yanına, fişekliği de taktın mı beline, gördüğün hareket edene ateş et. arada kız da denk gelecektir. şehirde avlansan katil damgası yersin.
Genelde ucuz orospuların fink attığı yerlerdir ama her zaman öyle olmayabilir.
a) Eğer ki maddi imkanınız varsa, gidebilirseniz; pattaya - walking street.

Burada dikkat edilecek hususlar;
1: 13-14 yaşındaki taylandlı kızların bacağınıza yapışıp, "sexx ? haa, sexx?" diye tutturmasıdır. nazikçe uzaklaştırın, tokat atmayın babanızın kızı değil.
2: Aids. benim de gitmek konusunda vazgeçme durumuna geldiğim çağın illet hastalığı. Bunun için sadece prezervatif elbette yetmez. Pattaya'yı iyi bilen birisinden, hastalıksız hatunları nerede bulacağınızı öğrenmelisiniz. sokakta penisinizi kavrayan her dişiye aç gibi dalarsanız, burada bağıra bağıra ölürsünüz alimallah.
3: Hırsızlık. tuktuk şoförlerinden taksi şoförlerine, otele getirdiğiniz hatundan aşağıdaki ejder meyvesi satan yaşlı minik siyam kadınına herkes cebinizdeki cüzdana göz dikmiştir. götü kolladığınız kadar cüzdana da hakim olun.

b) Ülkemizin güzide tatil beldeleri.

Benim gibi üniversite öğrencisiyseniz, yok ingilizce geliştireyim, yok çalışıp da aileme destek olayım bahaneleriyle gidersiniz zaten, ya da mutlaka gidin. Antalya'da iskandinav bir hatunla tanışıp isveç'te 3 tane restoran açan adam biliyorum olm. Bir de Buralar, kendilerini siklemeyen rus erkeklerinden bunalıp antalya'ya gelen ilik gibi ruslarla doludur. Onlara vereceğiniz tek şey; güven. gerisini onlar verir zaten.

c) Sanayi mahallesi kerhaneleri.

Burası için tek tehlike mekanın bulunduğu semtin her türlü at hırsızının sofrası olmasıdır. tek gitmeyin.
ha bir tane daha var; burada sevişeceğiniz (dilim varmıyor nasıl olacaksa) dişinin zihninizde yarattığı rahatsılıklar da büyük bir tehlikedir.
zira başlıkta da dediği gibi kolay avlanacak kızların bol bulunduğu yer benim için heryerdir.
(bkz: sözlükte kızlar teklif ediyormuş)
(bkz: var mısın yok musun mülakatları)
istanbul bahçelievlerde oturuyorsanız yayla da açılan cafeler. Resmen piyasa yeri olmuş. Şort terlikle çıktım millet ters ters bana baktı. *
(bkz: çıplaklar oteli)
havaalanı.