bugün

gerçek kimliği gizlemek için kullanılan sahte isim,lakap.
kanal d başlayacak olan yeni dizidir.
kurtlar vadisinin başlattığı derin devlet ve mafya konulu dizi furyasına bir yenisinin daha eklendiğinin göstergesi olan dizidir.
forum chat tarzı olmayan tanım: kanal d'de yayınlanan bir dizi. *

o bu değil de ben bu dizinin fragmanını seslendiren amcaya taktım kafayı. adam amerikan filmlerinde her daim duyulan ''coming soon'' * tarzı bir sesi var sanıyor. öyle bir konusuyor ki , insanda o an ''vay nanuna koim. ülke elden gitmiş de haberimiz yok bee'' hissini uyandırmak için kıçını yırtıyor.. ama bilemiyor ki , coming soon tektir , kimse ona yanaşamaz bile. *
(bkz: kod adi kilicbaligi)
fragmanlarından görüldüğü üzere baş rolde özge özberkin kardeşi* olan yakışıklı arkadaş oynuyor.*
özge özberk'in abisi özgür özberk'in ve gerçek sağlar'ın başrolleri oynadıkları bugün saat 21.50 de * kanal d de başlayacak olan dizi.susurluk olayını anlatacak olan dizi.yapımcısı da -fikri sağlar- o dönemlerde susurluk komisyonunda bulunan eski milletvekili.*

http://www.kodadidizisi.com/

http://www.milliyet.com.t...005/06/25/pazar/apaz.html
sürükleyici olacağa benzeyen dizi. daha ilk bölümden herşey birbirine karıştı.*
çekimleri 24 e
kurgusu şubat soğugu na
aksiyometresi* kuşum aydın a
oyunculuğu da cennet mahallesi ne benzeyen kurtlar vadisi ve sıcak saatler gibi dizilerin altında epeyce ezilecek gibi görünen,türünün meraklısı izleyicilerin sağır oda yayınlanıncaya kadar zoraki oyalayacak hede.
beklenileni seyirciye verememiş film. silahlı çatışma sahnesi eski türk flimlerini aratmadı. Ayrıca seyirci aptal değil, adam mercedes e biniyor tam hareket edecekken aklına ;ulan bunlar beni öldürmeye kalkacaklar bu arabada pahalı camı kırılacak filan geldi herhalde, garajdan camı daha ucuz bir araba ile çıkıp rahmetli oldu. organize müdürü nün sorguladığı üniformalı polis hariç hiç kimse rolüne uymamış.
korel cezayirli için izlenebilecek dizi..
gerçek sağlar* nedeniyle izlenmeyecek dizi.tamam Ankara Devlet Konservatuvarı Bale ve Tiyatro mezunu, Columbia Üniversitesi Masterı olabilir ama kötü oyuncu kardeşim.
yeni bölümünün aynı zamanda final bölümü olduğu belirtilen dizidir. **
düşen ratinglerden ötürü erken final yapan dizi.
12 subat pazartesi günü tekrardan yayınlanmaya baslıcak olan dizi!
(bkz: kod adı olarak tc kimlik numarasını kullanan pkklı)
(bkz: kod adı kılıçbalığı)
kod adı : öküz
beraber iron maiden'a gitmeyi düşündüğüm zatı muhterem my best friend , oyhş.

(bkz: çok özledim lan)