bugün

görsel

Domuşuk elli kezban beyanı.

Kocişkona üzüldüm.
Para çok deyip 5 ' likleri yığarak resim çekmek de pek hoşmuş. Boş beleş bir poz verme vakası örneği.
Bu tip görgüsüz kadınlarla yaşayan erkeklere çok acıyorum.
aman tanrım, bu eller... yok yok o olamaz, hem kocamda para çok yazmış kocası var. ohh içim rahatladı.
bu görgüsüz insanı kendine eş olarak seçen diğer görgüsüz insanın üremesini engelleyecek bir teknoloji gelişsin istiyorum...
Böyle paylaşımlar görünce ciddi ciddi midem bulanıyor.
para çok da zevk yok heralde. o yüzük, bilezik ıyy.
teyzemde para çok.

görsel
dis tarafa 200 tl koymus ama ici 5 tl dolu, yazik fabrikada calisan kocasina kredi cektirip altin alidiriyor. nasil odeyecek acaba
kocası dilenci olabilir geçenlerde dilenci üstünden 3 bin tl para çıktı doktordan çok para kazanıyor bunlar.
satın alınabilen kadın paylaşımı. bir kadının kocasının aldığı pırlantayı instagram'da gönderi diye paylaşmasının şu yazıyı yazarak şu fotoğrafı paylaşmasından hiçbir farkı yok, onu da belirtmek isterim. yani satılmış bir görgüsüz olunduğu bilgisini yazıyla sabitlemek şart değil. bir de bunlar "kadın metalaştırılıyor, biz cinsel obje değiliz." diye senden benden önce yırtar kendini herhangi bir olay karşısında. yazık cidden, bir kadın kendi kendisine evinde otururken ancak bu kadar ağır bir hakaret edebilir.
kocasının parasını yiyerek ona buna hava atan görgüsüz insan tipi.
Benimlki yazdı sandım, tırstım amk.
görgüsüzlük başka birşey değil.