bugün

ışid in ne kadar hayırlı iş yaptığını gösteren eylemlerdir.
götü ışid e yemiyince, ona buna saldırıp artistlik yapmaktır. lan it oğlu ışid belli kobani belli diktir git orada ne bok yersen ye.
(bkz: macanin yememesi) evet kesinlikle budur.
iç savaşla tehdit ediyorlar bi de. Neyin kafasını yaşıyorlar anlaşılmaz. Bizim sınırlarımızın ötesinde olan bir şey, kendileri hayali haritalar yapıp kendi başlarına bela aldılar.

Zamanında bizimle birlik beraberlik olabilselerdi şimdi hep birlikte IŞID'e karşı savaşıyor olurduk. Artık çok geç gibi, IŞID bir yandan koyuyor bir yandan bizim koyu milliyetçiler orgazm oluyor, ortalığı daha karıştırmak yerine yatıştırıcı olsalar lehlerine yoksa sağ sol kroşe yemeye devam edecekler.
Asil eylem yapmalari gereken yer kandil'dir. Amciklar orada yuzlerce silahli terorist otluyor. Neden onlarin sahaya inmesi, isidle savasmasi icin baski yapmiyorsunuz. Oldu amk sizin gotu boklu ozerklik hayaliniz icin turkiye savasa girecek siktirin lan.
güldürmektedirler.
kobane ye gitmek bi yana dursun daha ordan kaçıp buraya sığınmışlardır.
korkak kürtlerdir. madem o kadar önemli bi yer gidin işide taş atın onların otobüslerini yakın da görelim hehe . sizi hewaller sizi.
sokakta sopayı yiyip evde anasına babasına zırlayan balkon çocuklarına benziyorlar. ama bizim baba da baba değil ki çakmıyor iki tane hala müsammaha gösteriyor şımarık çocuğa. ama oolması gereken böyle bir çocuğun varsa cebine koyacaksın bonzaiyi polise ihbar edeceksin havadan 60 binide cebe indireceksin.
Yurt dışından gelen 12 ninjanin kobani de ışid tarafindan kafalarının kesilerek tellere asılması sonucu, 'bunlar nincaları kestiler bizi de sikerler' diyerek 'dovlet boze bohmir' nidaları ile memleketi karıştırıp yüce Türk milletine kürt yüzsüzlüğü yaparak şerefsizce medet umması durumudur.

Ne oldu? Ne güzel savaşıyor dunuz yardıma bile gittiniz tel örgüleri aşıp, büzük yemeyince ayaklarınız götünüzde geri kaçtınız heh şöyle, sikerler kamil hepinizi sikerler.

Edit: imla.
film gibidirler bunlar. hakikaten öyle. yahu düşündükçe şaşırıyorum ben. nasıl mı? şöyle;

şimdi geriye dönük düşünelim bu bdp'li avukat selahattin demirtaş cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde hatırlarsak ne kadar sevimli ne kadar sempatik şekilde reklam kampanyası yürüttü sanırsın masum, sanırsın barışçıl di mi?

gel gör cumhurbaşkanlığı seçim süreci bitti bu hooop eski tas eski hamam. aldığı oy oranı kendisini tatmin etti mi bilmem ama asıl komedi ondan sonra başladı zaten. ne zaman ışid tabir-i caizse pkk ve uzantılarının götünden kan almaya başladı bu selo'nun ayar bozuldu.

ekranlara çıkıp t.c. pkk'ya silah yardımı yapsına getirdi işi.

bak sen...

bunu sokakta söylesene birader. git halka söyle bunu. şaka gibi.

film gibi demem bundan işte koy koy izle.
sol görüşe saygı duyarım hadi kürtçülük yapan kekoya da. Ama hala anlamıyorum ışidin kobanede yediği haltın cezasını neden biz çekiyoruz. silah yardımı diyorlar , yardım etsek ertesi gün bize doğrulacak silahlar. ışidin allah belasını versin savunulacak hiçbir yanı yok ama pkknın elleri temiz mi?
korkak eziklerdir.
pompalı mı yağladım bekliyorum kişileridir.
görsel
bak bu resimde şehir içi toplu taşıma sistemleri görünüyor. kobari abari obari diye bağıracak kürtlerin oraya taşınmasını öneriyoruz.
güncel Önemli Başlıklar