bugün

Bir world of warcraft değildir aylık para ödersiniz ancak oyunda adaletsizlik yoktur her işi para değildir. Gençken knight online a harcadığım zamana yazık mk...
Yıllar sonra özlediğimden tekrar yükledim. Çok değişmiş nerde eski serverlar. Yine de açtım bi char rastgele.
hayla oynayan var mıdır merak ettiğim.
en son girdiğim de +10 itemler pazarlarda satılır hale gelmiş oyun bok olmuş.
16 yaşlarımda psikopat gibi oynardım be bu oyunu şimdi koxperlarla beraber oyun yarağı yemiş durumda.
Eskilerde harbi yeri olan ama simdilerde bi kraloyun tadinda olan online oyundur.
Online oynanan ve bağımlılık yaratan oyundur.

Şimdi konuşmaya,anlatıp yazmaya kalksam saatlerce yazarım,oynamaya başladığım ilk günlerde 7-8 yıl öncesinde yani pek bir şey bilmeden zaman gecirdiğim ve saçma olarak gördüğüm oyundu daha sonraları uykusuz gecelerime hatta uykusuz gecen günlerime sebep olmuştur,isilioon'u kacıran koxperlardan almak için delosu tavaf etmemiz,saatlerce cıkmasını bekledikten sonra rakip clanlarla isi savaşı yapmamız,saatlerce strateji planlamak,kesemek bile saatini almak için uykusuz kalmak...
csw savaşları,krallık yarışları,clan vs ler falan filan ama hiç bir zaman boşa harcadığım zaman olarak adlandırmam o oyun sayesinde hala görüştüğüm arkadaşlarım var hemde sağlam arkadaşlar...
Dediğim gibi saatler günlerce anılarımı anlatırım ve yetmez,o oyuna giriş müziğini hala acar efkarlanırım.

Carnac East-SilverBaveaS
gençliğimi yiyen oyun.
ergenken oynar herkese ana avrat söverdim hey gidi günler.
ilkokul ve lise hayatımı siken Online oyun, az para yatırmadık namussuza.
tek cümleyle özeti: knight online hayat ofline.
Yıllar sonra girip, Üyelik açarken kullandığım ergen mailinin hotmail tarafından silinmesi yüzünden üyeliği doğrulatamadığım ve alışveriş yapamadığım oyun.
bir oyundan fazlası bir yaşam tarzı.

canlandırmayın şöyle başlıkları.
çocukluğumu kapsayan, bir aralar sabahları uyanma sebebim olan oyun. Birde internet kafede ki tüm çocuklar oynuyorduk, kıyasıya rekabet vardı aramızda. Bazı yavşaklar hesap çalmak için sabahtan akşama kadar başımızdan ayrılmıyordu falan ama güzel günlerdi. Efsane oyun.
zamaninda varimizi yogumuzu verdigimiz online oyun. sonrasinda metin2 sonrasinda dota2 sonrasinda da lol gecislerinde bulunduk. galiba en buyuk eksikligi de goruntu kalitesi grafikleriydi. kasilmasi zor oldugundan kimse oynamazdi hem de ingilizceydi baya iyi ortami vardi. golem kesmek got isterdi vay vay gozlerimyasardi.
Gencligimi çalan online zımbırtı.
2 senemi benden çalmış online oyun.Lanet olsun!
başlığı görmem anılara dalmama ve hüzünlenmeme yetti. knight online benim için bir oyundan fazlasıydı. duygulandım bak durduk yere.
Koxp yaygınlaşınca sıçan oyun.

O yüzden artık hiçbir mmorpgye saatlerimi ve paramı harcamam çünkü hepsinin sonu aynı.

saygılar.
hayat ofline.
ben pk ya kaçar vesselam.
Ergen oyunu.

Birbirine non-stop küfür eden 14 yaşındaki çocuklardan oluştuğu görülünce, tam 1 hafta süren macerası sona ermiş, en azından olgun insanların olduğu ve kalite olarak kendisini 100 kere gömecek world of warcraft'a geçilmiş ve 3 sene oynanmıştır. Tabii ki hayvan sürüsü gibi istila edip, server'ları oynanmaz hale getiren türk'ler de bunun en büyük nedenidir.

(bkz: Türk ler ile online oyun oynamak)
Feministlik yolunda ilk adımlarımı attığım oyun, ısrarla kadın karakter seçerdim. Yaşasın kadın erkek eşitliği.
Lr sini kestim bas.
Gencligimi yiyen oyun. Az mi oynadik be. Az mi bekledik sabahin korunde internet kafeci Faruk abinin dukkani acmasini. Sabahin 6 sinda kalkar hayal kurardik oyuna girince boyle yapcam soyle yapcam, 59 olunca oyunun minakoycam en iyi assasin ben olcam falan.

Eve bilgisayar alindiginda sabaha kadar oynamadik mi? Baba sahura kaldirin beni diyip o saatte boss event a girmedik mi hic? Kirmizi kutudan +1 hell breaker cikinca az mi heyecandan kendimizi parmakladik efendim? Az mi savaslarda el moradimizi korumadik? Az mi luferson basip apostle/ape slotuna koxp kuranlara saldirmadik ulan?

Ortaokul ve lise hayatimin tamamini asosyal gecirmemi saglayan online oyundu. Sonra bok oldu biraktik tabii.

Ha o ergenlik genclik caglarimi bana geri verseler yine oynar miydim?

Tabii oynardim. Cok guzeldi ulan bambaskaydi.

http://m.youtube.com/watch?v=XLvgzIDcBLs
+7 den +8 e basmanın verdiği heyecan başkadır.
hayatımı siken oyun hem pişmanım hem değilim.
Eski zamanların a** dedirten oyun. En güzel arkadaşlıkların olduğu ilk zamanlarda md+1 i birisinde görünce boşaldığın. Clever görevinin ulusal birşey olduğu zamanlar. peşimizden ally için koşan bebeler, klana al beni abi diye yalvaranlar. zevkliydi vesselam. şuan oynanır mı kesinlikle oynanmaz. O zamanların efsanesiydi... herşey zamanında güzel bırakın öyle kalsın.