bugün

sabahlara kadar knight oynayip, derslerde anfinin en arkadasinda oturup, zaman zaman uyuyan, cogu zamanda, dag gibi birikmis faturalarini odemek icin karakteri satma dusuncesini istemedende olsa masaya yatiran, sonrada, borcun mina koyiyim, ben bu karakter icin alttan 6 ders biraktim. varsin haciz gelsin diyendir.
(bkz: knight vb oyunlar yüzünden çıkan cinayetler)
derhal psikoterapi ile rehabilite edilmesi gereken zavallı gençlerimizdir. bu gençler genellikle ana babadan uzakta, memleketleri haricinde okuyanlardır. serbestliğin ve olgunlaşmamışlığın sonucu olarak kendilerini zararlı alışkanlıklara vurabilirler. bu alışkanlıklardan biri de knight online denen zırvadır. işin acı tarafı, bu konuda etkili bir önlemin olmamasıdır. pekçok ciddi meselelerin çözümlenemediği bir memlekette, böyle bir sorunu hiçbir resmi müessese görmeyecek, önemsemeyecek veya önlemler almaya yönelmeyecektir.
lise versiyonu bolca mevcuttur. öss' ye girecek knight online adlı dallama oyunu oynamayan diğer gençler için avantaj yaratırlar sadece.
büyük bir ihtimalle sevgilisi yoktur.
wow bagimlisi olmaya parasi yetmeyendir.

(bkz: wow bagimlisi universiteli)
notları düşük tipsiz knight bağımlısı liseli'nin gelişmişi...

charmander --> charmeleon --> charizard

hesabı.

edit: pokemon hastası üniversite mezunu işsiz yazar'ın tanımı işte! *
hayat :=[]==========
knight:==========[]=
şeklindende yaşam tarzına sahip ögrenci.*
Arkadas cekememezlik midir acaba. Gul gibi oyun yani oynamiyo olabilirsin sevmeyebilirsin de oynayani ve oyunu karalamak niye. Naptilae cz de ks mi attilar town arkasina mi cektiler yani sorununuz ne?
knight mı kaldı amk denilesi durumdur.
Hala bu oyunu oynayan var mi?
Hala bu oyunu oynayan var mi?
çekememezlik değildir

pvp serverden daha sağlam lan oyun , +9 lar pazarda , +10 lar da ufak tefek rakamlara satılıyor , la ben koxper charıma +9 wirinom taktığımı bilirim 2 yıl önce , daha bu oyun oynanır mı ?
yenilik nedir bilmeyen. nostaljik.
büyük ihtimal yaklaşık 3 yıldır oynamayan kişiliktir.
zira oyunun tamamiyle paraya döndüğü dönem, hadi parayı geçtim 71 lvl dizili asas hesabımın silinmesi ve buna hiçbir açıklama getirilmemesi zaten beni oyuna düşman etti.
ki bu sadece benim başıma da gelmedi
şanslı olanlar hesabını geri aldı.
ben ve şans...
oynuyorsa da editsiz pvp oynuyordur.
parası varsa editle akıyordur.