bugün

ilk önce kendini sedat pekerin yegeni moduna sokarlar, havadan havaya girerler.elindeki boncuklu havayı, desert eagle gibi gösterip kameradan atar yaparlar.facebook ask.fm connected2me twitter gibi sitelerden ana avrat söverler açık adres isterler, adresi vermeyecegimizi korkcagımızı sanırlar, tam aksine adresi verincede bir bahane bulup siteden çıkarlar cevap yazmazlar. (bkz: götü üçbuçuk atmak),hepside 1.90 boylarında kaslı adonisli, tek başına 5kişiyi döven tatar ramazan kılıklı tiplerdir, yani öyle olduklarını iddia ederler.mutlaka hapçıdırlar yada içkicidirler, kendilerine psikopat havası verir gözdagı vermeye calısırlar.benim gibi kafası atık yazarların kendilerini bulduklarında tenhada sıkıştırıp erkeklik organlarına jilet çekebilcegimizden haberleri olmayıp atıp tutarlar.
cesur olurlar, sizi hep bulurlar.
pısırıktırlar. facebook'ta yerini, izini bulur ve karşısına dikilip "sen bana o gün ne yazmışsın öyle gavat!" dersiniz. hemen ardından kafa atıp yıkarsınız.
delikanlı olurlar. yersen

bak kardeşim

yirmi yıllık maden içisiyim ne zaman ara bulsam sırf eğlence adına sözlüğe takılıyor vakit geçiriyordum. taki senin sikimsonik başlıklarına denk gelene kadar. o an düşünmeye başladım bir insan nasıl bu kadar sikimsonik başlıklar açabilir diye bir aydır inanır mısın günümün yarısı bunu düşünmekle geçti işten atılma noktasına geldim seni düşünmekten. sonunda buldum kardeşim sen kocaman bir biiiiiiiiiib sin. allah aşkına kardeşim bir daha başlık açma bokunu yiyelim açma acı bize. yok hala başlık açacağım diye diretirsen kazmalarımızla tüm madenciler gelir evini başına yıkarız. şimdi sen düşün.
klavyeyi babasi beller.ne zaman bir sorun ciksa babasinin arkadasinda olacagini bildiginden ici rahattir.
klavyeyi elinde taşımadıkları sırada dötüne sokarlar. o yüzden bunların klavyesi b*k kokar.
f klavye kullanılsın diye tutturmaları ayırt edici özelliklerindendir.
mutlaka hapçıdırlar yada içkicidirler, kendilerine psikopat havası verir gözdagı vermeye calısırlar.
Kurtlar vadisinin dozunu fazla kacirmis insanlardir.
iftira atarlar. birde abi derken titremesi gereken pezevenk gelip sana birader diyebiliyor, nickaltına kılıbık yazabiliyor, seni küfür ettirip şikayet edebiliyor, seni küfür ettirmeye çalışabiliyor, feyk hesabını şikayet ediyor, gel anneni sikeyim gel dışarıda görüşelim dendiğinde şakaya vuruyor. işte bunlar hep klavye.
genelde adres almak isterler, kendileri vermezler.
sözlüğe gelip başlık açarlar.
http://www.google.com.tr/...oGADA&ved=0CDEQ9QEwAg
biscolata erkekleri kadar yakışıklı değildirler.
benim gibi kafası atık yazarların kendilerini bulduklarında tenhada sıkıştırıp erkeklik organlarına jilet çekebilcegimizden haberleri olmayıp atıp tutarlar.
alayı bursa ve bursaspor düşmanıdır.

görsel
Klavye artisligi yapan gizli gaylerdir.
genelde israil düşmanları olurlar. facebook'ta çok çıkar bunlardan. alayı şov peşindedir pezevenklerin.
klavyeyi g3 gibi kullanırlar.
ekrana bakarak yazabilirler. son derece gelişmiş yetileri sayesinde fareyi gözü kapalı kullanır sayfa açıp kapatabilirler.
x tuşları çalışmaz.
genellikle istanbul dışında otururlar.
Anonim kimliğin Verdiği Rahatlıkla Faşistlik yaparlar!
genelde kürtçülük yaparlar. ama dışarıda devlet korkusundan türktürler.
Boyle dediniz yine bi anım geldi aklıma

Lol oynuyorum adam feedliyo ama bildigin gibi değil neyse tutustuk bunla kavgaya kufur etmeye basladı telefonumu falan istedi verdim adamın bana dediği sey:lan gotunden korkuyosun numaran gizliye acık degil oldu :(