bugün

entry'ler (111)

bilal erdoğan

telefon konuşmasına başlarken alo yerine selamün aleyküm dediği için yolsuzluk yapmasında sakınca bulunmayan başbakan oğlu. allah'ın izniyle dediği için de milyon euro başına 3 sevap point kasıyor. bu tarafta da öteki taraftada savunucu trollerinden rahat.

bilal erdoğan

harvard'a nasıl kabul edildiği meçhul başbakan oğlu.

-neden harvard?
-anlamadım.
-neden kamu yönetimi?
-sümeyye bi bakar mısın?

cemaat ve ulusalcılar ülkeden siktirsin gitsin

yakalanan hırsızın son yakarışlarıdır.

tayyip neden hep bağırıyor sorunsalı

telefonda dinlenme korkusuyla fısıldarken depoladığı enerjiyi atma şeklidir. yavuz hırsızın ev sahibini bastırmasıdır.

işe yarar android uygulamaları

financius: ev ekonomisi yapmanıza yardımcı olabilecek bir nevi muhasebe defteri. en büyük eksisi eklenen bir hesabı veya hesaba eklenen bir gelir/gideri kaldıramıyorsunuz. ya da ben beceremedim bilemiyorum. ama onun haricinde fena bir uygulama değil.

mao

tüm çin vatandaşlarını aynı anda zıplatarak abd'de deprem yaratmayı amaçladığı rivayet edilen komünist lider.

http://muendizbey.tumblr.com/

klavye erkeklerinin özellikleri

f klavye kullanılsın diye tutturmaları ayırt edici özelliklerindendir.

5816 sayılı atatürk ü koruma kanunu

sınırsız güce sahip allah'ın korunmaya ihtiyacı olduğunu düşünen gavatları rahatsız eden kanundur.

zeka sıçratıyorsun vallahi bravo

moron cümlesi. kendini rain man zanneden bir forrest gump türevi tarafından kullanılır.

akıllı yüzük

(bkz: kıymetlimis)

feelin myself

ritimleri kulağa çok hoş gelen bir will i am şarkısı. miley cyrus, wiz khalifa, french montana gibi isimler eşliğinde.

geçenlerde yayınlanan klibi miley cyrus\'un kıvırtmalarıyla dikkat çekiyor.

http://www.youtube.com/watch?v=VRuoR--LdqQ

lebron james

kritik anlarda öne çıkmaktan korkmadı ve takımına şampiyonluğu getirdi.

20 haziran 2013 miami heat san antonio spurs maçı

duncan'a üzülsem de 2005'den beri desteklediğim Miami'nin şampiyonluğuna sevindiğim maç olmuştur.

20 haziran 2013 miami heat san antonio spurs maçı

hakemlerin spurs'u iyiden iyiye kollamaya başladıkları maç.

haxball

her girdiğimde lag gerekçesiyle banlandığım oyun.

adam gibi oynayamadım bi' türlü.

hüloğğ un cinsel hayatı

anne babasının akrabalık derecesinden daha fazla merak etmediğim hede.

uludağ sözlük moderasyonu

kendi fikirlerine uymayan her boku silme eğilimi olanları barındıran moderasyon.

bide utanmadan sözlük formatına aykırı olması yazıyor silinme nedeninde.

işlerine gelince düşünce özgürlüğü diye götünü yırtıp sadece kendi gibi düşünen insanlar için düşünce özgürlüğünü savunan badem bıyıklar var aralarında.

adam olanları tenzih ederim.

allah gerçekten çarpar mı

şayet çarpsaydı sümeyye isimli kızcağızın sevgili babacığı çarpılırdı şeklinde cevap verilecek soru.

eskişehir taksime destek gösterileri

cuma'yı cumartesiye bağlayan gece yakalanmayan son grup olarak 60 kişi tongaya düşüp gözaltına alındığımız gösteriler. 15 saat civarı gözaltında kaldık.

grubu bir yerlere sürüklemeye çalışan adamlara şüpheyle yaklaşın. yunusemre caddesinde yakalanan arkadaşlar da ordan kurtulup sonradan yakalanan bizler de tuzağa sürüklendik.

laptop in sol yani

yatağın soğuk tarafına yanaştırılması gereken kısım.

aksi takdirde alev aldığı görülmüştür.