bugün

"adres ver lan" derler bu delikanlılar. sonra da gelmezler.
yeni internet yasasıyla göte girecek şemsiyedir. ekşi bile yutdışına kaçacağını beyan ediyor. ssg götünün ölçüsünü hesaplamış bile.
bir mause ablalığı değildir.
Sözlükte ciddi sayıda fazladırlar.
polis tarafindan yeri tespit edilip evinden alindiklarinda hesabimi redhack hacklemis polis amcaaa valla ben bisey yazmadim uhuuuu diye altina sicarak zirlayan ergenlerdir.
gerçek hayatta yapamadığı artistlikleri sanal alemde gerçekleştiren insan tanesi.
insan üzülüyor.. aslında kıl oluyorum bu vasat tiplere.. insan gerçekten üzülüyor lan.. bi kere gittim böyle gaza gelerek varsa bi sıkıntın yardımcı olayım diyerek geri döndüm amk.* inanılmaz acıklı hayat hikayeleri çıkıyor.. beyin sikiyorlar valla..
görsel
elektrikle çalışan delikanlıdır.
Bitmedi mi lan hala şu klavyeden vatan kurtarmak taşakları. Nasıl beyinsiz ergenlersiniz siz amına koyim. Hakkari dağ komando tugayında askerdim ben, şimdi klavyeden yazıyorum. Senin hayatında kuzey ırak operasyonuna dair başarı belgen, onur belgen falan var mı totoş.. Hani göt olucağını kabul edeceksen özelden talep edersin yayınlarım..

o yüzden bu bayat numaraları bırakın. Bugün klavyeden yazarım, yarın ihtiyaç olursa yine kuzey ırak dağlarına çıkarım kafanızı yormayın siz..
internet üzerinden yapılır.
Dışarıda kediler burada arslandır.
özellikle din siyaset ve evlilik gibi konularda bol miktarda bulunan klavyecilerdir. bazen yazıları dikkatlice okursun acaba dersin sonra bakarsın daha 15 yaşında. klavye delikanlısı böyle doğuyor.
bugünlerde bolca örneğini görebilirsiniz. bu delikanlı yazarlar gündem dışında entry girilmesi durumunda gündemin dışında entry giren diğer yazarlara laf atar, ülkede neler oluyor kalkmış bunu konuşuyorsunuz diye sitemde bulunurlar. şu konuya bir açıklık getirelim. duyarlılıkla rant elde etmeye çalışmayı karıştırmamak lazım. insanlar buraya belki sıkıntılardan biraz olsun uzaklaşırım, belki komik bir şey okurum da tebessüm ederim düşüncesiyle geliyor. yani duyarlılık demek değildir ki sadece tek bir konuya odaklanalım başka hiç bir konuda bir şey demeyelim. neyse efendim, diyeceklerim bu kadardı.
(bkz: oytunkaran)
görsel
görsel