bugün

akıl fukarası yazar. evet..

sözlüğün kadın kız nick altlarına yavşamadan yazmadan sorumlu chp genel sekreteri bildirdi..

--spoiler--
sözlükte de bolca bulunan akp lilerdir. vatansever kürtlerin bunları görüp chp veya mhp ye oy vermesi gerekmektedir.

(bkz: gobek adim recep)

(bkz: vito carleone)

--spoiler--
5 harflilerden olan yazar cizer bozuntusu...
(bkz: #24993191)

https://www.youtube.com/watch?v=ESe6efmwlFk
(#25004704)

nereye varmak istediğini merak ettiğim yazar. ne yani, çirkinliklerimi ilgili kişilere mi ifşa ediyosun.

beni bilen bilir baba. beni bilen, benim hakkında sadece hakedenlerin bilmesi gerektiği şeyleri de bilir. benim için gerekli üç beş kişi, sözlükte yazdıklarımla yargılamaz beni. gerisinin alayı da senin olsun zaten.

zahmet etme canım. ha, istiyosan et de boş yere edersin yani*.
"kimse sözlükte yargılayamz beni" dememiş, üstelik dese de "ben kimseyi yargılamam" dememiş yazarın kankası.

kim kimi yargılıyorsa yargılasın ağa. ben istediğimi yargılar istediğimi yargılamam. ha sizin yargıladıklarınızın bazılarını okumuyom bile. çok uzun oluyo.

onun yerine başlık açar eğlenirim.
klarnet calan sarapci koala vs scrikss gerçekleşen yarışmacı adayı.

bence scrikss önde.
(#25013794) entrysi ile ezeli rekabet kadar ebedi dostluğu göstermiş yazardır. teşekkürler efendim.

https://www.itusozluk.com...siyla-dolasmak_515636.jpg
iyi yazan, iyi kapli yazardır.
yapma kardeş sen onlara uyma. evet.
Severim yazaridir.
Anlaşılan yine troll olma sezonu gelmiş yazar. Bu dakikadan sonra kızgınlığı geçinceye değin yazdıklarıyla yargılamamanızı tavsiye ederim yoksa çok temiz ve düzgün bir insanı yanlış analiz etmiş olursunuz.

Bekleyin bir iki ay sonra sakinleşecektir.*
Sen nefret suçu mu işledin?

Sen genelleme mi yaptın?

Sen dikkat çekmeye mi çalıştın? Guduu!

entrylerin sonuna böyle bir şey yazıyor, denk geldim birkaç kere.

bu ne ya...

(bkz: başkasının yerine utanmak)
Kendisini fahri keko ilan ediyorum. Adelfi.
Kendisini (bkz: uludağ sözlük orkestrası) nın baş klarnetçisi yaptık.
Mustafa sarıgül seçilmezse hesabını sildirecekti güya. şimdilerde ise ırkçılar üzerinden prim yapıyor. O beğenmediği ırkçıların bile bir duruşu, ideolojisi var yalnız. En azından bir dediği diğerini tutuyor.

Bana kalırsa Daha fazla Tribünlere oynayıp millete ahlâk dersi vereceğine sözünü tutsun. Erkek gibi..
sözlükteki güneydoğulu yazarlar başlığına

klarnet calan sarapci koala

hakkari

yazan yazar.
ne komiksin sen öyle.dalga mı geçtin şimdi noldu?
aa çok ezildik yapma bidaa.

sana bir şey diyim mi her doğulu seni adamlığıyla efendiliğiyle döver.
kendine gel koala.
http://sketchtoy.com/62880373

bizden ancak bu kadar yazarı*
bende mey çalıyorum kanka, şarap içerim.
ya kimse kusura bakmasın ama bu gavatın önde gideniydi hala öyle mi?
kurultay için kırılmaz beyaz plastik sandalye sipariş veren sözlüğün en halk fırka lı yazarı.
tarafımca sevilen desteklenen yazar. hükümet kursam kendisini kolon yaparım. o derece...
oldukça babacan ve iyi niyetli bir yazar. yazdıklarından anlaşılıyor bu.

sözlüğün sempatik koala abisi, biricik şarapçısı, sözlükte hep yazması dileğimle!
cahilin tekidir, fethullah ve adnan oktar cemaatlerine üyedir, allah sabır versin.
polemik çıkarmada üstüne bulunmayan yazardır ayrıca, evet.
sakin ol şampiyon en kültürlü sensin.swh

ayar yiyince bin minikişi yipmik istimiyirim diyip mevlanaya sığınan yazar.

ağlama karışmıyorum sana tamam.

edit:son entrysine cevap vermeyerek kendi haline bırakıyorum.bir sonraki cahilliğinde görüşürüzz.
Eskiden basketçi olduğunu düşündüğüm yazardır. Kendi dediğine göre boyu 1.97ymiş. maşallah!!

bende 1.86 boy için uzun diyordum bir de!! her neyse, nerden aklıma geldiyse bu bilgi!! onu da ben değil koala'ya sataşanlar düşünsün efendim *