bugün

ilgi çekmeye çalışan leş trol. Geldiğinden beri atmadığı takla kalmadı.

Donuz listesinde güzel bi yeri hak ediyor.
Bozuk şarap içe içe kafası gitmiş suzan.
Troll yazar. Hükümet yalayıcısı ve muhtemelen para alıyor.
Feranor kaçığı...
Klarnet çalan şarapçı erdoğan. Swh.
Oxford da yerleri temizlemek mi.

Ahahahah.

Gece gece sesli güldim.
Bi kaç gün yazmasına izin verdiğim sözlük üyesi. Sonrasında silinecek. Evet.
Çaylak olmuş. Neden acaba?
lan bende diyorum solda niye "aleviyim ama erdoğan çok yaşa", "kemalistim ama ak parti boynuma dola" gibi başlıklar yok diye meğer çaylak olmuş.
Bir yanlışlık sonucu çaylak edilmiş yazar. Nihayet çaylaklığı kaldırılmıştır.
" Ben Atatürkçüyüm, ben cumhuriyetçiyim, ben antiemperyalistim, ben tam bağımsız Türkiye'den yanayım, ben insan hakları savunucusuyum, ben terörün karşısındayım; ben yobazların, hırsızların, vurguncuların, çıkarcıların düşmanıyım."
Eyleniyorduysak. Bir yazar.
zaman zaman yüzümü güldüren yazar. muhtemelen dalga geçiyor ama seviyorum.
Yengeden izin alıp nasıl sözlüğe giriyor şaşırtıcı. Evet.
Natocu, Kenan Evrenciye bak hele. Bize ulusalcılık, Kemalizm dersi veriyor. Hadi oradan!
hiç tanımayacağı insanlara şaklabanlık yapacağım, "bakın bakın sınıfın en piç oğlanı benim" diye ilgi çekmek için kıçını yırtan, vatan hainliğine teşne tüm ipsiz sapsızın tez vakitte burdan def edilmesi dileklerimle.
görsel
Yine şarabı fazla kaçırmış amk.
biz seni klarnet calan sarapci koala zannediyorduk meğer sen saksafon calan sarapci koalaymışsın..

açık ve net evet.
(bkz: dont feed the troll)
(#25224061)
"

not: bu arada arkamda atıp tutan bir yazar var. beni tanıyan çoğu yazar bilir ama yine de söyleyeyim: benim türk ve atatürkçü bir yazar olduğumu herkes bilsin. birileri hakkımda saçmalarsa ve dostlarım beni savunmazsa onlara hakkımı helal etmem."

sen burada trollük adına her türlü kahpeliğe şakşakçılık yapıyorsun ya, seni savunacak dostlarının amına koyayım. zerre adam değilsin. pis herif.
Umarım yaşı 10-11 falandır. Daha büyükse hem kendisi adına, hemde aynı kimliği taşıyan vatandaşlar adına tam utanç kaynağı.
“Akpli olmayan” ve işçi partisine oy veren, kemalist, alevi, milliyetçi ve erdoğan destekçisi olduğunu iddia eden yazar.

Kardeşimiz resmen muhafazakar liboş teriminin vücut bulmuş hali.
Siz ne anlatıyorsunuz amk?

görsel
görsel

Kaç gündür girdiği entrylere bakıyorum ve tam bir aşure kendisi efendim.