bugün

Çok minnoş yazmış ya.
Böyle yazar da açılmaz mı başlığı?

Köprü altlarında şubeleşen kebapçılar gibi nick almış olsa da nick konusunda kimseyi eleştirebilecek vizyonda olmadığım için susuyorum.
Ben bunu hatırlıyorum kezo muydu neydi ututmuşum.
Seyhan1111. Swh.
Nihayet yazarlığı onaylanmış yazar. 3.5 yıl aradan sonra sözlüğe döndüğüm için hem mutluyum hem de heyecanlıyım. Buraları çok özlemişim. Hoş geldin entryleri için teşekkür ederim. Saygılar ve sevgiler.
Özlediniz biliyorum yazarı.
Sözlüğün en bilgili yazarlarından biri.
Kendisi bu sözlüğe geldiğimden beri ilk defa beni bir listeye (bkz: nickaltınıza yazmasını istediğiniz yazarlar) dahil eden bir yazardır. Teşekkürlerimi iletiyorum kendisine ilkler unutulmazdır.
bazen şarap içerken nicki aklıma gelirdi. '' inşallah iyidir '' derdim ki kaliteli adamdı, sohbeti güzeldi. geri dönmüş ! çok sevindim. keşke diğer dostlar da onun peşinden geri dönse, sözlük çağ atlar ! hoş geldin dost !
birkaç saattir aynı başlık altına hem olumlu hem olumsuz entrylerini girmekte olan yazar. inşallah çaylak olmaz yoksa cidden üzülürüm.
Ergen. Bildigin cocuk. Ciddiye alinmamasi gereken. Sutunu ictin mi yavrum?
Kendisi hakkindaki yorumlara cevap vermeye yeltenmesinden ergen oldugu belli ergen irisidir.
Eskiden, hatırladığım kadarıyla normal şeyler yazan, makara kukara fln yapan adamken şimdi, Kemalist teorisyen, misagi tarzı ABUK subuk bi hâl almış. Enteresan.
Açık açık trollük yaptığını görerek üzülüyorum. Eskiden böyle değildi.
eskiden beri bana gizli hayranlık duyan yazardır. yanlış yapana yandan üfleme yaparım.

görsel
Şahsıma ihanet ettiği için donuza eklediğim yazar. Hakettin, üzgünüm.
--spoiler--
suriyelileri sevme sebebi her daim ezilenlerin yanında olmasıdır.
--spoiler--

e sen o mantikla yAHUDI HAYRANISIDIR. nEDE OLSA TARIH BOYUNCA Az ezilmediler. Reisinde yahudi hayrani. Yahudilerden madalya almisligi bile var.
Çakma şarapçı'dır.

Bildiğin feranor kaçığı bu. Akıl hastasıdır ama kendisini pek bir zeki sanır.

Şahsımın şeyini yalamaktan dilinde pütür kalmamıştır.
Derdini sever, okşarım. Bir yazar.
(bkz: bize ne aq)

Sonuçta her insan vatanını milletini düşünmez sadece kendi cebini düşünen Bi güruh da var.

inşallah zamanı gelince onbinlerce taksi piyasaya sürülecek ve sizin plakalar 100000 bile etmeyecek artık aylık 1000 lira kira alırsınız amin.
Önceden alevilik yapıyordu diye hatırlıyorum vatan partili olup yerli ve milli çizgiye gelmiş.

Edit: aleviymiş. Vatansever bir alevi görmek güzel darısı rumeli71'in başına.
kafası karışık kararsız birine benziyor. umarım bir sonuca varır. ve dünya daha iyi bir yere dönüşür.
Bu bile Tayyipçi olduysa, bir gün herkes Tayyipçi olacak demektir. Abdülhamid'i de savunmuştu zamanında. Evet.
Taksi plakaları elinden alınsa kafayı bozacak bir adet çıkarcı standart milletimizin ferdidir. Kendi rahat ortamında fantazi olsun diye bi' gün böyle bi' gün şöyle saf değiştirir durur bu tipler. Ellemeyin koala'ma; eğlensin kendi çapınca.
Hayallerde yaşayan ve dikkat çekmeye çalışan, kafası hala ergen olan bir yazar kardeşimiz.
(img:#2172764)