bugün

hayırdır oğlum ne yaptım ben sana şeklinde hönküren tiptir.
eski sevgilidir. unutulmadığını sanıp canım, cicim türevi hitaplara başlar. kimseye değildi dostum dediğinizde ise inanmaz ve lakayitliği sürdürür. nolur, zaten silik olan şahıs engellenir. *
kendi kişisel iletisini de sizin iletinize cevap olacak şekilde değiştiren, kendini çok fazla umursayan tiptir.
iletide seni seviyorum yazıyorsa ve üstüne alınmışsa kesin aşık tiptir.
hayatı kendine ve herkese zehir eden insandır. anlayışlı olduğunu sanar ama değildir.

kızlar alınganlık yapar anlarım da erkekler de alınmıyor mu? adama direk söylesen anlamaz iletiden mesaj çıkartır çarp ağzına iki tane.
- valla ne desen haklısın kardeş...

şeklinde niye olduğunu anlamadığımız bir itirafta bulunanı da vardır.
işin ilginç tarafı, üstüne alınması gereken şahıs alınmaz da, dış kapının dış mandalı üstüne alınır. Deli midir nedir.
-ileti banamı?
+Yarası olan Gocunur.
biraz da kişisel iletilerin saçma oluşundan doğan zandır.

-aşkımmmm seni chok seviom

+beni mi lan ohaaa gay misin nesin
kendini dünyanın merkezi sanıyordur. ya da zannettiği kişinin hayatındaki tek kişi olmadığını fark ederse kurtulabileceği bir durumdur.
alıngan bir tiptir, yan masadaki iki insanın gülerek konuşmalarına,"kesin benim hakkımda konuşuyorlar" şeklinde düşünerek kuruntu yapan tiple aynıdır.
çoğu zaman saf ayağına yatan tiptir. bir de bunun, kendisine yazılmadığını adı gibi bildiği halde hemen yorumlara atlayanı vardır. misal kuzen eski sevgilisine sitemlerde bulunmuş sonra özlediğini vs belirten şeyler yazmış, hemen atlayıp ben de seni canım yazıyorum. trollükte son noktadır amma ve lakin eğlencelidir.