bugün

Evet bekliyorum o yaştayim.
sakin daha fazla buyume. en guzel yaslarindasin.
Bu yolda devam et, gelecekte ben olacaksın!
ne mal olacağı bellidir. artık verilecek öğüt ne bok yersen ye olmalıdır.
Doğru insanı bulmadan aşık olma, kimsye kendini adama .. bitik adam olma
Az büyü lan.
sevme. hani başta demiştin ya kendine, "bu iş uzun sürmez birkaç ay sonra biter" diye, kendine inan. çünkü dediğinde haklı çıkacaksın.

senin hüngür hüngür ağlamaya kadar götüreceğin yolda o belkide bir damla gözyaşı bile dökmeyecek. senden kopup gitmesinin ardından sen yas tutarken, yeme içmeden kesilirken o başkasıyla mutluluğu paylaşacak. sen hiç sevmedi mi, bir parça bile varsa yıllarca beklerim derken o seni seviyordum ama eskisi gibi hissedemiyorum diyecek.

doğum gününün ardından 5 ay süren var. bu 5 ay sonra resmen kendi kaybedeceksin. belkide bambaşka bir hayatı kaçıracaksın bu yüzden.

o ilk konuşma seni buralara getirecek biliyorum. bu yazdıklarımda sadece boş beleş laflardan ibaret onuda biliyorum. ama pişmanlıklarını dışa dökmedikten sonra yaşayamıyor insan. sırf saçma bir kavga için kendini kapatmaya gerek yokmuş. o gitti diye hayat bitmiyormuş. ve en güzeli de başkaları da seni mutlu edebiliyormuş.

yaşananlar elbetteki özel, güzel. ama her şey olacağına varır. ötesine ulaşmak ne sana nasipmiş, ne de bana. zaten beni ben yapan sen değil misin ki?
sanırım öğüt vermezdim..sadece severdim kendimi..o zamanlar utandığım ayrık dişlerime gülerdim..henüz daha acı oturmamış gözlerimi izler ve şimdi sadece gölgesi kalan kıvırcık bonus saçlarımı çekerdim..
ben zaten 17 yaşındayım o yüzden ögüt vermeme gerek yok zaten yeterince olgunum.
yukarıdaki salaklar gibi sana edebiyat yapsam okumazsın uzun diye. adamsın. böyle devam et.

not: 8gb ramli 4 gb ekran kartlı dizüstü bilgisayarımdan yazıyorum. evet *. kandırıp aldım vallahi.

ekleme: lan bir de m2tw'de timur'u almak için 2 saat uğraşmana gerek yok. oyun dosyalarında timur'un geliş turunu 2-18 yap. 2 dk'da oluyor. ben çektim sen çekme.
utangaç bir tip olma, onurlu yaşayacağım diye tek bir kızla da uğraşma.
yaz yazabildiğine.
ülkeyi terk et....
O hayriye kaltağıyla aysu huur una güvenme sakın. Hatta konuştupu evli adamı herkese duyur.
Taş gibisin, git gez salak.
dünya vahşi bir ormandır babana bile güvenme .
Dede demeseydin iyiydi gece gece moralimin ...na koydun.
biraz daha az 31 çek.
fen bilimleri dershanesine yazilma.
ygs i 11 de bitir.
sigara içme.
Ders çalış, namaz kıl ve çevrendeki yanlışları düzelt.
kimseye bir açığını bırakma,elde yakında bunu elbet kullanıcak.
En yakın yüksek yerden atla. Bu yaşları ve ilerki yaşları görmek istemezsin.
içme o sigarayı, iğrenç bir şey!
sandığın kadar zeki değilsin. haddini bil. bi meslek falan öğren aq.
O çocuktan ayrilma ilerde çok pişman olursun.
- oldu.