bugün

geçmişe öğüt vermek anlamsız olduğundan, anlamsız öğüttür.

ama keşke daha çok çalışsaydım dedirtir aklıma geldikçe.
sakin biyigini alma zaten biyigin yok millete ozenip agda vurma ilerde cok kalin cikiyor cidden ha bide kimse icin cok uzulme.
O kizin pesini birak.

Icme.

Git ders calis.

Para biriktir.
Berberini değiştir.
Kimseye güvenme en yakın arkadaşınla bile aranda bir mesafe olsun.
ben sana ne diyeyim ki? her bir boku bilirsin zaten.
Sakin girme o cevreye. Sakin kavgalara girme kufretme erkek gibi uyusturucu muptelasi gibi dort gun uykusuz durup matematik derslerinde uyuma gerizekali. Tam malmissin.
geyik yapacağına adam ol dingil.. senin yüzünden ben sürünüyorum bugün..
hak bildiğin yolda yalnız kalsan da yürü.
büyüyünce ya kuşaktan kuşağa yayılırsın, ya da kucaktan kucağa karar senin.
üniversite'de benim kız arkadaşım var yapamam, seviyorum tribine girme. tezek beyinli olma, 8-10 arası skor fırsatın olacak, demedi deme. yine aynı gelirsen bu yaşa aklına sokayim emi çooğcuğum.
erkeklerin 'doğal güzellik en iyisi' diye zırvalamalarından sonra kendisine bakılmayıp da sokakta görülen boya küpüne girip çıkmış olduğu görülen ilk kıza gönderilen teklifin ardından aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlayan masum umutlu ve bir o kadar doğal kızlardır.
2 yıl sonra karşına bir kız çıkacak, yaklaşık 4 yıl harika bir ilişki yürüteceksiniz, ama sonrasında bitecek ve hayatın boyunca başka bir kadını sevemeyeceksin, güvenemeyeceksin. 30 yaşına gelince bile herkesi onunla kıyaslayacaksın. o kızı görünce gözlerinin içine bakma, hele yanına gidip konuşmayı aklından bile geçirme. başını önüne eğ ve yürümeye devam et.
kaşlarını al ve bol pantolon giyme gözünü sevdiğim.
asik olma burak siniftan gidince o merdivenden inip o adama asik olma. bak hala atlatamadim ne antidepresanlar ne uyku ilaclari ne ilaclar ucusuyor etrafta. sana da yazik aban derslerine. kezban ol tum erkeklerden uzak dur. hepsi senin canini yakacak. tak istekleri seks bunu simdiden ogrenme yasama kusersin gerci kendine iyi bak
git bir zoratanin kullan bebe.

yazdığın şeyleri sakla amk en olmadı bakar bakar gülersin niye atıyorsun anladık asi ergensin ama bokunu çıkartıyorsun.

sakız falan atıyorsun ya ağzına herkes farkında lan ne haltlar içtiğinin de görmezden geliyorlar. fazla abartma.

spor yap. daha çok yap en azından içtiğinin bir sınırı olur günde yarım paket değil iki dal içersin akşamları 5 bira değil bir tane açarsın.

liseyi iplemediğin için pişman olacağını söylüyorlar ya onlar bir bok bilmiyor kanka inanma pişman olmayacaksın lise koyun yetiştirmek için varlığını devam ettiren bir kurum.

en yakın arkadaşın mal ve ikiyüzlü çıkabilir. lisede hiç sevmediğin mecburiyetten bir aradayız dediğin adamla da beş sene sonra hala görüşme ihtimalin var.

o saçları da adam gibi kestir. e pişman olacaksın.
doğru kişilerle arkadaşlık kur. hayatın boyunca pişman olacağını tahmin bile ettiğin şeyi yapma.
Kaldir kafani cevrene bak.
çok çektin diye penisin küçülmeyecek merak etme.
22 yaşında hayatına bir kız girecek ve hayatını sikecek. sakın onu sevmekten korkma. mutsuzluk pahasına bile olsa.
daha çok çalış, daha çok gez ve daha iyi hatalar yap.
Biraz daha uslu olabilirdin, cilgin sey.
Okulu tekrar bırak ve sigaraya başlama.
olum o kadar çekme lan şu mereti...
milletin lafına kulak asma! ön kayıt yaptırdığın o süper liseye git amk montofonu.