bugün

Etrafın seni sıkmaya başladığı zaman kitap oku..

Sabahattin Ali
birtakım tavsiyelerdir.

yaptığınız işin aslında kimseye faydası olmadığını ve hiçbir işe yaramadığını anlayın.

tek tavsiye budur.
uyumadan önce okumayın. biliyoruz ki,uykunuz gelsin diye okuyorsunuz.
Hızlı okuma taktikleriyle en iyi şekilde anlamak için minimum 1000 kitap okuyunuz.
Okuyun, bizim gibi olmayın. insanın en çok okuduğu şey dizi altyazısı oluyorsa orada bir durup kendini sorgulamalıdır.
hüseyin nihal atsız, bozkurtlar. şuanda bunu okuyorum tavsiye ederim.
ruh adam romanını da okumuştum çok güzeldi.
"Yıl 2017 ne kitabı ya ne oguması boş iş bunlar yeav" diyen hanzoları dikkate almayıp okumaya devam etmek!
kitabın önsözünü asla atlamayın.
Derhal okumayı bırakın.
(bkz: oku oku da adam ol)
Daha çok okuyun. Belki böylece ortadaki mal ornek alarak olurda böylece ülkedeki mal sayısında bir azalma olur ve devleti kalkindirabiliriz.
Roman okuyosanız tersten başlayın. Düz şekilde babam bile okuyo. Farkınız olsun
Etrafınızda bir şey yapıyormuş gibi gözüken bir çok insandan daha kayda değer bir şey yaptığınızı fark edin.
görsel .
Kitaba ayırdığınız vakti bu ülkenin kalkınması için ayırsanız şimdi Japonya olurduk.

Menfi bir şekilde eleştiri yaparak tavsiye verdim. Artık şu boş işi yapmaktan vazgeçin. Kitap Okuyuncada kendinizi birşey sanmayın.
personal crisis yaşadığınız bir dönemde iseniz sakın ola yeraltından notlar - dostoyevski ya da yabancı - camus okumayın. Avrupaya seyahat etmeye gittiğim bir dönemde Almanya'da okudum. Buna rağmen, 3 gün hostelden çıkamadım...
Okumayın. Çünkü okumak düşünmek demektir. Düşünenlerin sonu da bu ülkede hapishane olur.
seri okuyun,

baya zevk veriyor.
metrobüste okumayın samimi durmuyor.

hem ne o öyle vatan şaşmaz gibi.
O güzel kafanızı böyle boş işlerle yormayın. Evet.
Okumaya devam edin. Aşk ve erotizm üzerine kurulu kitaplar tercih ediniz. Evet.
Küçük küçük notlar alın ve kitap bitince internetten araştırmalar yapın.

Bir de önemli olan kaç tane kitap okuduğunuz değil, kitaplardan iyi beslenebilmenizdir. Bazı kitaplar bittiğinde zihninize daha fazla tohum serpiştirmistir.

son olarak kitaplarınızı çok zor ödünç verin..
Kendinizi fazla üzmeyin. Daha çok , aşk ve erotizm üzerine kurulu kitapları okumakta fayda vardır. Bu tür kitaplarda kelime ve düşünce üzerine güzel düşünceler bulunmaktadır. Evet.
Kitaplari tekrar tekrar okuyun.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar