bugün

''leon'' filminde ilginç bir tarza sahip türünü jean reno'nun sergilediği gayrimeşru mihrak çalışanı
yaptığı iş karşılığı aldığı parayla, öldürülen kişinin öbür dünyada "kaç paralık adamsın" sorusuna maruz kaldığı takdirde artık gönül rahatlığıyla cevap verebilmesini sağlayan kişi.
asla satın alınmayan, sadece bir süreliğine kiralanan, kiralandığı süre zarfında kiracının adam öldürme emirlerini yerine getiren kişi.
(bkz: paranın satın alamadıkları)
kemal sunal ın oynadıgı bir filmdeki kiralık katilin sozleri de hafızalara kazınmıstır.soz daha farklı kısımlara da cekilebilir.
(bkz: benim adım kerim hepinizi severim)
çoğu zaman daha sonra bülbüller gibi şakıyan insanlar güruhu
collateral' de tom cruise' nin başarıyla canlandırdığı roldür.
hollywood un, 312. yasasının 41. maddesine göre her daim karizmatik insan olması gereken insan bozmasıdır. sıikastçiler de bunların daha saygın ve bir rütbe yukarısı olanlardır. hollywood un gerekli yasasının d maddesine göre bu kişiler daha karizmatik olup, gün ışığında evden çıkmazlar ve sevgilileri olmaz.
kunduracılıktan sonra en ilkeli meslek.
hiçbir kunduracı tencere kalaylamaz ve hiçbir kiralık katil çimlere basmaz.
(bkz: adam vurma demiyorum amatörce gene vur)
kemal sunal'ın bir filminde kendisini öldürmesi için anlaştığı, silahını keman kutusunda taşıyan, güneş gözlüğünü ve deri eldivenlerini çıkarmayan, işine saygılı ağır abi.
"para için her şeyi yaparım" insanı.
Öyle soğuk kanlılar ki sanki su tabancası sıkıyor.
* (bkz: (vid #38019))*
Katil almaya parası yetmeyen insanlara verilen ekonomik hizmet.
ev sahibine falan yapıldığı gibi maazallah kira falan takılmaması gereken hizmet erbabı.
para karşılığı olandır.bu günlerde herşeyi bırakıp başlamayı düşündüğüm meslektir. ama mühim olan parası değil zevk meselesi diyerekten böyle bi eyleme girişesim var buda beni kiralık katil yapmaz. yada karın tokluğuna çalışırım bakarsın.
satın alındığı takdirde daha ucuza geliyor aslında.

1 kiralama için 20.000 lira vereceksin. e bir kişiyi öldürtmek yetmez. bunun sevgilisi var, borcunu ödemeyen yakın arkadaşı var, ipsizi sapsızı var. şuna 5 kişi desek etti sana 100.000 lira. e adamı satın alsan zaten fiyatı 50.000 lira.

görüldüğü gibi en mantıklısı satın almak.
deepwebde temin edebileceğiniz emekçiler.
Satın almak istediğim.
40 bin liraya tutulandır.

http://www.hurriyet.com.t...leri_kriminal/adliolaylar
serbest meslek erbabi zanatkar kisilerdir. belli bir ucret karsiligi sizin belirleyeceginiz kisiyi etkisiz hale getirirler.

yasal degillerdir. vergi vermezler.
(bkz: deep web)
deep webte 50bin tl'ye çalışanları bulunabilir.
1998 yapımı jet lee filmi.
filmin konusu;
Yeraltı dünyasında adı ve sözü geçen önemli ailelerden birinin lideri hunharca öldürülür. Katili bulana büyük vaadlerde bulunulur. Fu ismli kiralık katil aşırı derecede paraya ihtiyacı olan biridir . Ödülün büyüklüğü onu yeraltına inip katili aramaya kadar götürür .
Temizletmek istediğin adama göre fiyat çekerler, pazarlık var tabi, ne de olsa pazarlık sünnettir.