bugün

(bkz: başlık bana kalacak giricem entryi giricem)
bir sorudur.
bir zamanların olric'idir. sosyal ağ manyaklarının yeni trendi.

(bkz: olric)
who the fuck is sebastian? denilesidir.
(bkz: serbest çağırışım)

bununda modası geçecektir elbet.
Ergen kızların aşk sözlerinin artık sıradanlaşmasına karşı cool gözüküyor diye sözün arkasına "söyle ona sebastian" diye ekleyerek cool gözükmesini sağlarlar ama artık herkes öğrendi tabi.
senelerdir tutturmuşlar bir sebastian diye gidiyorlar. kim bu sebastian arkadaş biri çıksın söylesin, yemin ediyorum fuat avniden daha çok merak ediyorum bu herifi. bizim türk kızları'nın ayakçısı oldu çıktı. sebo aşağı, sebo yukarı, sebo çay dök, sebo mevzu derin, sebo günümdeyim tampon var mı falan gibi...

karşınızdakine duygularınızı söylemeniz için ayakçıya gerek yok. biz erkekler çıkıp gabriella diye birine içimizi döküyor muyuz ? dökmüyoruz madem öyle bende gabriella yı türk erkeklerine sunuyorum.

erkek : ( facebookunda yazmış ) söyle ona gabriella gece uzun mevzu derin çay koy içelim...
( 5 dk sonra sevgiliden gelen yorum )
kız : kim bu gabriela !
erkek : eee.. aşkım şey seastian gibi hayali biri işte..
kız : hmmm... ok ! nyse sen onla konuş bndan sonra...

demekki sebastian gibi gabriela olsaydı hayatımızda tribin kralını yermişiz sizden kızlar...

erkek : söyle ona gabriella ocağıma incir ağacı dikmeden önce baksın bakalım incirler olmuş mu ?
gabriela : siktir git kendin söyle pezevenk !
erkek : ha.. ne... nasıl ya ?
gabriela : olm ben seboyla buluşçam daha ona trip atıcam, laf sokacam senin ayakçın mıyım lan ben. varsa yüreğin kendin söylersin ne o öyle havalar, gizemler, başkası aracılığıyla laf sokmalar falan...
erkek : tamam abla, çay var ister misin ?
gabriela : 2 şeker, hadi koçum benim...
bu gece kafama takıldı bu şimdi. peki neden '' sebastian '' denilmiş mesela yani niye yabancı bir isim bir sebahattin ya da selahattin değilde sebastiyan. neyin özentiliğini yaşıyoruz gençler.
söyle ona faruk deseniz olmuyor mu ?
Uşaklı bir kardeş. Yanlış yoldadır o.