bugün

mutlu olun.otu boku kafanıza takarsanız can sıkıntısından bir öğünü 2 saatte tamamlar, 1 haftada da 5 kilo alırsınız. denedim ordan biliyorum.
bol su içmek.
kesinlikle piyasada satılan abidik zayıflama haplarına rağbet etmeyin. sakin olun sık ama az yemek tüketin. sağlam spor yapın . spor yapmadan, terlemeden zayıflamanın imkanı yoktur. bunu zihninize yerleştirin. ilk 3-4 kiloyu çok hızlı vereceksiniz. bu vücudunuzda birikmiş sudur. daha sonra zorlaşır; egzersizlerinizi biraz daha güçleştirin. bir gün arayla dinlenin. ayda bir 2 kilo verirsiniz .eğer ağırlığa yönelik spor yapıyosanız diyetle ve hocanızın çalışma seanslarıyla 10 ay sonra şekillenmeye başlarsınız. şayet amaç sadece zayıflamak ise karbonhidrat tüketimine ve proteine dikkat edip sağlam spor yaparsanız 6 ayda cillopsunuz.
Fazla yemeyin.
devlet üniversitesinde ingilizce ve matematik ağırlıklı bir bölüm okuyun.
öküz gibi yemeyin.
abur cubur yasakkkkk,
gazlı her türlü içeceği bırak,
erken kalk,
her öğün öncesi bir bardak su iç,
yemeklerde kızartma yağ, margarin yerine zeytin yağ kullan,
televizyonu kapat,
spor yapamıyorsan ev işi yap,
sarkan göbeğe karşı yapılacaklar:
düşük bel pantolon giyme,
yürürken otururken dik dur,
birayı bırak veya azalt,

En önemlisi bu ve benzeri tavsiyelere uymak için zihnini hazır et ve kendine güven.
kilo verek isteyenlerin işine yarayacak tavsiyelerdir.

ekmek makarna pilav üçlüsünü silin hayatınızdan. en az 3 ay özellikle.

bakın bu dalgasına değil. inanın ciddiyim. gidin aşık olun. hayvan gibi sevin. aşkınızdan sevdiğinizi evden bile çıkartmayın. ve o kişi, sizden ayrılsın.

müthiş bir özlem bir melankolik hava esecek içinizde. ağlayacaksınız da. ama yaşamaya devam edeceksiniz. bünyeden bünyeye değişen şekilde kilo vereceksiniz. misal ben; 14 günde 9 kilo verdim.
kolunuzu kesin.
karbonhidrattan ve tatlıdan uzak durun, bitti gitti.
karnınız her acıktığında dişlerinizi fırçalayın.*
şok rejimlerle bir haftada 3 kilo 5 kilo vermeye kalkmayın, iki katını alıyorsunuz.

olabildiğince yeşil çay içmeye çalışın.

kesinlikle kahve içmeyin, ne kadar çabalasanız da kahve vücudunuzda su toplar.

akşamları yatmadan önce bir bardak sıcak suya bir kaşık elma sirkesi karıştırıp için.

6'dan sonra yemeyin.

spor yapın.
kolayı bırakın, hareketsiz durmayın. ayrıca göbeğiniz varsa günde 60 mekik çekin.
kiloyla orantılı erkek göğüsleriniz var ise, 2 tane 5 kglık(başlangıç için) dumbell alıp yatar pozisyonda halter gibi kaldırıp indirin.
yağlarınızı aldırın.
yok o ot bu karışım olaylarına girmeyin bi halta yaramıyo. yararsa da ağzınıza s.carım.
ben saatlerce spor yapayım haftanın 4 günü ebem zklsin, salatayla yulaf ezmesiyle besleneyim sen git 2 tutam otla zayıfla. valla gebertirim.
ama dediklerim doğru lan, spor yap, dengeli ve az beslen tamamdır sonucu alırsın.
kesinlikle kolayı kesin.
asla ama asla marjorie' den tavsiye almayın.

http://www.youtube.com/watch?v=m5S13pt6uCo
az yiyin. ( evet, klasik bir tabir oldu, ama zannımca en etkili yol bu.)
spor yapın.
1 kola
2 hareketsizlik
3 kuru fasulye - barbunya - nohut
4 pilav - makarna
5 çok şekerli çay
6 akşam yemeğini geç saatte yemek
7 yemeği hızlı yemek
8 lokmayı az çiğnemek
9 içkiden özellikle biradan uzak durmak
10 tatlıdan ve çikolatadan uzak durmak.
sık sık zıçın. *
yerken fenafillah'a ulaştıran, iştah kabartan şeylerden uzak durun. * *
süper ve hiper marketleri hayatınızdan çıkarın. evde yemeye değer bir şey bulamayınca bir süre sonra yeme isteğiniz kendiliğinden geçecek veya en azından daha az zararlı ve daha doyurucu olanlara yönelecektir.
günde 2 maden suyu için *
geberin. açlıktan geberin en temizi.