bugün

Vermeyin. Verdikten sonra derileriniz sarkıyor çok daha kötü oluyorsunuz. Bi de onun ameliyatı çok acı verici ve zahmetli.
Verecekseniz sağlığınız için verin. Çünkü siz her halinizle güzelsiniz.
merdivenaltı üretim olmamak kaydıyla l-karnitin kullanıp düzenli spor yapmak.
kesinlikle ne olursa olsun morelini bozmamak ve her gün yeni bir azimle yeni bir hırsla mücadele etmek lazım. koşu çok önemli ve spor tabikide. spordan başka bişiler denemeyin bence. yılda zayıflamak için hap kullanıpta ölen binlerce insan var. aynı şekilde mide küçültmek operasyonlarıda çok tehlikelir. herhangi bir hastalık olarak obezite hastalığınız gibi bişileriniz varsa tabikide doktor kontrolünde devam edilmesi lazım ama eğer öyle birşey değilse seninle morel bozmadan her gün spor ve diyettir. kolay gelsin.
Aralıklı oruç yapın. Yani 8 veya 7 saate bir yemek yiyin ki vücudunuza yağ yakımı için zaman bırakmış olun

şeker vs abur cuburdan kaçının

devamlı hareket halinde olun. Makarna vb yerine et yemeye ağırlık verin
Bir tas yoğurda birer tatlı kaşığı keten tohumu, ciha tohumu, tarçın, çörek otu, 1 er çay kaşığı zencefil ve kişniş katıp öğün yerine tüketin. Ben 8 kg verdim.
10-18 arasında aralıklarla yiyin ve bu saatler dışında hiçbir şey yemeyin.
Fitness salonuna yazılın birazda iradeyle olur birşeyler.
benimle takılın.

şakası bir yana metabolizmanız uygunsa cidden leptin hormonuna oynayın, aktif bir yaşamı alışkanlık edinin, mutlu olun.

sevgiler.
yemeyin.
görsel
su orucu tutun arkadaşlar sınırsız su kahve ve çay..
biraz az yeyin. *
verin...
Az yemekle veya çay içmekle kilo verilmez.

Ama bugün karsilastigim garip durumu sizlerle paylaşmak isterim. Ben baya yemek yiyen biriyim, spor yaptığım için çok enerji harcarım ve haliylede çok yerim. Fakat bugün kahvaltı yapamadan evden çıktım ve kahvaltı yapmadigim için açlık hissetmedim sonra markete girip 250 ml kefir alıp içtim. Eve gelirkende 1 lt lik kefir aldım. Evde de yaklaşık 600 ml falan içtim diyebilirim. Ve gün boyu oraya buraya koşuşturmama rağmen bir baktım ki açlık hissetmiyorum?? Zorla 0.75 bardak pilav pişirip yedim. Yumurta falan da kıracaktım da iştahım olmadığı için kıramadım.

Önerim kefirdir. Içerseniz tokluk hissi verir fakat yine de az da olsa yiyin. Önemli olan yememek değildir, az yiyip çok harcamak.

Düzenli spor yapın, benim önerim kick boks, muay thai gibi bacağı etkin kullanan dövüş sporlarıdır. Onlar baya enerji sarfediyor insana.
Bu konuda Bol cinsellik ve bol sıçmak dediğim tavsiyeler bütünüdür.
Yemeyin, yürüyün bol bol.
ne yemek istiyorsaniz yiyin sadece spor yapin bu kadir basit. Spordan sonra zaten ulan o kadar yorulduk diyip kolalari cipsleri zaten yemiceksiniz.
damak zevkiniz olsun. düz şekerli, şerbetli şeylere bayılan insan çomardır. akşam yemeğinden sonra illa bi şeyler yemeye ihtiyaç duyuyorsan sadece meyve olsun.
dert edinin bakın bakalım vücutta gram yağ kalıyor mu... tabi dertten yiyen bir tip değilseniz geçerli bu.

formumu hayatın sillesine borçluyum.
her öğün hareket halinde olmaya çalışıp sabah, öğlen, akşam yemeklerini normal yediğiniz gibi yiyin. akşam yemeğinden sonra, gece olsun yatsı olsun neredeyse hiçbir şey yememeye çalışın. meyveyi dahi az yiyin. sonuç alacaksınızdır.
kilo almak için yaptıklarınızın tam tersini yapın.
matematik basit.

Günlük alınan kalori < günlük harcanan kalori

sen günde 3000 kalori mi harcıyorsun o zaman 2999 kaloriden fazla beslenmeyeceksin. bu kadar basit.
Üç beyazdan uzak dur:
1- Şeker
2- Un
3- Buzdolabı.
Tüm kilolular biliyor ekmeği kesip spor yapıp şekerden uzak durmanın kilo verdireceğini. ama icraate dökmekte esas problem. verilebilecek tek tavsiye olduğunu pek düşünmüyorum. sadece insanı motive etmek yararlı olabilir gerisi laf.