bugün

son 2 ayda verdiğim 5 kilo ile verebileceğim öğütler;

- son 2 yıldır hiç yapmadığım şey olan düzenli kahvaltıya başlamak.
- en önemli nokta gece yemekleri olup gece kesinlikle ekmek ve unlu mamuller yememek. ilk bir hafta için sıkıp dişinizi akşam 7'de bir kase corba biraz tavuklu salata ile geçiştirirseniz midenizin küçüldüğünü hissedip istesenizde fazla yemek yiyemeyeceksiniz. 1 ay çorba ve salata ile devam ettikten sonra akşamları az miktarda normal yemek yiyebilmeye başlarsınız.
- sabah biraz spor yapmak süreci gerçekten hızlandırıyor. bir kaç karın hareketini düzenli olarak sabahları 10 dk bile yapsanız ektisini hemen görürürsünüz.
- öğünlerinizde yoğurdu eksik etmeyin ve tabiki de bol bol su için bunu alışkanlık haline getirin.
benim favori yöntemim bunalıma girmek. nedeni önemli değil, yeter ki bunalım olsun.
bir haftada beş kilo garantili. bunalımın süresi ile verilen kilo doğru orantılı üstelik.
(bkz: tecrübe ile sabit)
(bkz: giyip mutlu olmak vs yiyip mutlu olmak) önce buna karar vermek gerekiyor.

kararını verdikten sonra kilo verme işlemi en kolayı.
185 boyundayım, 65 kiloyum ve yıllardır zayıflık derdi çekiyorum. kilo vermek isteyenlere tavsiyem benim gibi yaşayın. ben nasıl mı yaşıyorum ? yemek yemiyorum. çok basit değil mi ama ? en etkili yöntemi yemek yememektir. bence.
aldığından daha fazla kaloriyi yakmaktır. düzenli spor ve bilinçli beslenmeyle pekala gerçekleştirilebilir.
Düzenlik uyku, saat 5-6'dan sonra yemek yememek ve bol bol su içmek yeterli. Bir de az uyumaya özen gösterin.
kilo almaya çalışmak. bu yöntemle 3 ayda 5 kilo verdim.
istediğin kadar sınırsız yemek fakat yediklerini hem düzenli bir biçimde yemek hem de yakmak. işte insan bu şekilde kilo verebilir. kahvaltıdan, öğle yemeğinden, akşam yemeğinden asla ödün vermeyin. ama yemek yemek yedikten sonra güreş yapın, koşu yapın, şınav çekin, mekik çekin vs. bir şekilde yakın. hem kilo almayacaksınız hemde yedikleriniz kas olacak. en iyisi bu.
verme yöntemi arayan biri kesin almıştır. bundan yola çıkarak alırken yaptığının tam tersini yapmak en doğru seçim olacaktır.

(bkz: aldım verdim ben seni yendim)

(bkz: afiyet olsun)
hoşlanılar erkekten duyulan "sığır" sözü kilo vermek için yeterlidir efendim
Tek yöntem spor salonuna gitmek .öyle kendin koşmayla yürümeyle olmuyo o işler .zayıflamak bile paraya bakıyor artık .
tüm vücut kaslarını çalıştıran ya yüzeceksin ya boks yapacaksın yada sevişeceksin.
(bkz: liposuction)
hizli ve saglikli zayiflamak icin yontemler.
Spor sart haftada 5 gun. Oglen et tavuk balik yenildiyse aksam sebze oglen sebze yenilidiyse de tam tersi. en iyisi diyetisyen yardimi almak.
(bkz: elden)
günde en az 1,5 lt su içmek , baharat tüketmek gibi şeyler faydalı olabilir .
hantal olmayın, hareketli olun. lif oranı yüksek besinler tüketin mümkün olduğunca az yiyin.
bol miktar sinir stress sahibi olup türkiye şartlarında sikko bir iş ile aile geçindirmeye çalışarak gayet hızlı kilo verilebilir.

ancak yan etki olarak er kişinin kafasında saç kalmayabilir.
geçen bir dergide okudum,
korku filmi izlemek kalori yakımına sebep oluyormuş,
doksan dakikalık bir filmde yakılan kalori, yirmi dakikalık yürüyüşe bedelmiş,
ben araştırmacıların yalancısıyım.
kahvaltıdan birkaç saat önce çörek otu yenir. bu kadarı başlangıç için kafi.
emzirmek kadar hızlı kilo verdiren başka bir şey daha yoktur.
günde 5 posta mastıbasyonu öneririm.
(bkz: just sex)
önce az yenilecek, sonra o göt yerden kaldırılacak.
oda arkadaşım üzerinde yaptığımız çalışmalara göre her gün 40 dk afrika yerel kabile dansı yapmak, oldukça etkili yöntemlerden.