bugün

az yiyin.

bu aklı da kolay kolay kimseye vermem ha.
şekeri bırakınca kendiliğinden gidiyor üç beş kilo.
kalıcı olmayan yöntemlerdir.

binbir güçlükle verdiğiniz kilolar, bir yıl içinde yeniden usulca toplanır bünyede. gazdır der eylersin gönlünü.

uyarı: sakın ola eski kıyafetlerinizi atmayın!

Edit: küfretsem daha az eksi yerdim sanırım. Eksi yemek kilo yapıyor mu?
Üzüntü sıkıntı çekmek kilo kaybı yapar. Evet.
Her yer sözelci her yer!!!

3000 yıldır kilo nasıl verilir cevabını arıyorlar. Cevap basit amk, aldığın kalori harcadığın kaloriden azsa kilo verirsin. Ya daha az yiycen ya da daha fazla kalori yakacaksın bu kadar amk bu kadar!!!!!
Bir vakitler 70 kiloyu görmüştüm. Şeker, hamurişi ve ekmeği tamamen kesip günde 1 saat yürüdüm sadece ve 60 kiloya indim. 6 yıldır 60 kiloyum, 59 demiyor inatla. Ah bu tartıların gözü kör olsun.
irade ve istikrar. Bunlar olmayınca hiçbir şey olmuyor. istediğin kadar aç kal istediğin kadar kalori yak, bunları sisteme oturtmassan ve düzeni bozarsan değişen çok bir şey olmaz.
Şu gün diyete başlayacağımı diye beyninize komut vermeyin. O gün gelene kadar daha çok yiyeceksiniz. Onun için demeyin öyle.
AŞIK OLUN. AMA KAVUŞAMAYACAĞINIZ BiRiNE.
ERiRSiNiZ.
Ne yaparak kilo aldıysanız tam tersini uygulayın.

Az yiyin, yemeyin.

Spor yapın, bol su için, öğün aralarını uzatın, sürekli hareket edin, karbonhidratı azaltıp proteini arttırın vs diyeceğim ama bunları yapmak zor gelecek.
Boğazına çüş de.
görsel
Bu sorunun çok basit bir cevabı var, ama bence aranan şey bu değil. insanların asıl merak ettiği şey boğazımı durdurmadan, efor sarfetmeden, irade kullanmadan zayıflama yöntemleridir. Bundan dolayı bu soru insanlığın sonuna kadar sorulacaktır.
sadece abur cubur ve işlenmiş içecekleri (meyve suları, kola, icetea vs.) kesmek en net, güzel, kolayıdır.
Yanlış bilinen bir şey var. Uzun süre işlenmiş özellikle de şekerli abur cubur tüketen bünyelerin insülin mekanizması bozuluyor.

Bunu düzene sokmadan kan şekeri normalleşmez. Sürekli acikma veya ac hissetme duygusu düzeltilmeden sadece az ye ulan demekle ilerleme olmaz.
Spor salonunda antrenman esnasında bol bol su içmek, yağlı yiyeceklerden uzak durmak.
Keskurtul yöntemi en etkili yöntemdir.

Şaka şaka hareket olmadan kilo verilmiyor. Ben evlenmeden önce 2 ayda 15 kilo kadar verdim. Hergün sıhhiye'den tunalı'ya kadar yürüyerek gittim işe. Sadece 1 saat erken kalkmak yeterli oluyor. Onun dışında yeme içmede herhangi Bir değişiklik yapmadım. Yani hesap basit. Yediğinden fazlasını yakacaksın. Bu kadar.
Onu yiyin, bunu yemeyinle olmaz o iş. Kilo almanın ve kilo vermenin püf noktası doğru kalori hesaplaması yapabilmekten geçer.
Bağırsak Parazitinin olmasi 85 kilodan 61 e dusmustum, a ayip bir șeydi, günde 5 ögun Yemek yiyordum ama zayifliyordum. Kötü tarafi özellikle sabahlari hissettiginiz bulantiydi.
sabah haşlanmış yumurta
öğlen serbest
akşam yemek yok sadece biraz meyve ya da kuruyemiş çay.
2 ayda 10 kilo net verilir.
formül çok basit, ya hareket ettiğinden az yiyeceksin, ya yediğinden fazla hareket edeceksin. amerikayı tekrar keşfetmeye gerek yok.
Çok basit az yiyin kararında yiyin tutun boğazı yani.. birde hergün min. yarım saat tempolu yürüyüş oldu bitti.
ben de kilo vermesini bilirim ama kaybetmeyi sevmiyorum. benim olan bende kalır.
pilav, ekmek ve makarnayı keserek akşam öğünlerini de ya çok az yiyerek ya da hiç yemeyerek geçirirseniz kilo vermemeniz için bir neden yok. az yiyin ama o az diye tabir edilen kısmı vücuda maksimum faydalı besin olarak alın, zayıflarken halsiz düşmenizi de bu şekilde engellersiniz.
Şeker + maya yoksay , engelle onları gitsin kilolar.