bugün

tekila.
aşık olmak. mutluysan aklına bile gelmez yemek falan, mutsuzsan da hiç gelmez. bir haftada 5 kilo verdirtmişliği vardır, o derce yani.
bilumum dürüm çeşitleri değildir.
yediğinizin 2 katı sıçın.
Manita yapmak. Dertler katlanıyormuş; şitreşleniyormuşuz, eriyip bitiyormuşuz. Öyle diyolla.**
az yemek. açık, net, yemeyeceksin. yok hem yiyorum hem zayıflıyorum, yok sık sık ama az az yiyorum vs vs geçin bu ayakları.
mahalledeki teyzelerin söylediği bitkilerdir. şaka bir yana spor yapmak ve ekmek yememek size haftada 3-5 kiloyu sağlıklı şekilde verilecektir, denendi.
müshil ilacı.
boğaza sahip çıkmaktır herhalde.

not: stres de sağlam kilo verdiriyor. mutlu günler gelince de bir o kadar alıyorsunuz tabi.
Yoğurt.
Yeşil elma.

Düzenli yenildiği takdirde hem kilo vermenize yardımcı olur hem de cilt güzelliği sağlarlar..
(bkz: sikişmek)
Grup seks. Bir deri bir kemik kaldım lan!
Acıkmadan sofraya oturmamak, doymadan sofradan kalkmak.
(bkz: sıçmak)
(bkz: işemek)
Patates kızartması.
*
(bkz: su)

(bkz: yoğurt)

(bkz: kahve)

(bkz: greyfurt)

(bkz: karpuz)

Sanırım yeter .
stres+sigara=iştahsızlık
iştahsızlık+yoğun çalışma=hızlı ve aşırı kilo kaybı
bunun bendeki sonucu 6 ayda 70 kilodan 53 kiloya düşmek oldu.
kekik suyu.

dünyanın en iğrenç tadı.
Her ögünden sonra sade soda içmek.
yemek.

hemde günde 3 öğün yerine, 5 öğün yiyin.

karbonhidrat ile proteini çok karıştırmadan, az az... kalorili besinlerden uzak durarak...

başka?

hareketli olacaksın kardeşim, çok mu kilolusun? 300 lira vereceksin bir sabit bisiklete, koyacaksın odanın bir köşesine, her gün 25-30 dakika terleyeceksin, terleyeceksin, terleyeceksin.

asansörü ya da yürüyen merdiveni mi kullanıyorsun? kullanmayacaksın, merdivenleri çıkacaksın.

asitli içecekleri, çikolata, dondurma, tatlı, börek v.s. çok mu seviyorsun? artık sevmeyeceksin ya da ara ara seveceksin.. ayda bir mesela...

bol bol su içeceksin.

bir oturuşta yarım kilo meyve yemeyeceksin...

ekmek? hadi ordan! sadece sabah kahvaltısında.

bak atla deve şeyler söylemedim... gayet yapılabilecek ve binlerce insanın yaptığı şeyleri söyledim, çok zor değil yani... bir iki gün sonra alışıyorsun, alışkanlıklarını değiştiriyorsun, kilo vermek garanti mi? garanti kardeşim. şu söylediklerimi adam akıllı yap her ay aşağı yukarı 2 kilo zaten verirsin.

2 kilo ne yeaaa! diyebilirsin... 10 ayda 20 kilo eder, boru değil. bir süre sonra evine bir ağırlık seti alırsın, her gün şınav, mekik çekersin, üçgenleşirsin, kolların, omuzların şişer. kışa yeni girdik, 7-8 ay sonra yaz gelecek 8 ayda 16 kilo verip, iyi bir fiziğe sahip olmak çok zor bir şey değil.

nerden mi biliyorum?

kendimden ehehe

ama ben spor salonuna gidiyordum, hala da gidiyorum.
yememek.
Hasta olup yemeden icmeden kesilmek, ishal olmak.
sevgiliden ayrılmak.
yememek...
(bkz: ) (bkz: karatay diyeti) yiyerek kilo vermenin bir yolu.