bugün

kilo almak icin spor yapip
sonra ayna karsisinda
"Bön hölö nödön kölö ölömöyöröm" demektir.
kendilerini babaanneme yönlendirebilirim. çok güzel börek yapar kendileri. ellerinden öpüyorum.
3 beyazdan uzak durun.
"Yiyin efendiler, yiyin"

Aile hekiminden kan iğnesi yada kan hapı isteyin. Benim tavsiyem iğneden yana olacaktır.
Benim gibi bir pampa bul kendine 1 ayda tosuncuğa dönersin. Isin sirri üşenmekte ..
Kanınızın asit dengesini bozun. Vücudunuz atamadığı atık maddeleri depolamaya başlar sizde kilo alırsınız. Kanser olursanız karışmam en baştan söylüyüm.
kilo almak isteyip de alamayan yazarlara tavsiyelerdir.

benim tavsiyem bir diyetisyene gitmek. size ozel hazirladigi diyetle saglikli bir sekilde kilo alirsiniz.

ben gittim. butun gun kuruyemis ve kuru meyve yememi istedi. surekli yanimda ceviz, badem, kuru incir ve kuru kayisiyla gezdim. normal 3 ogune ek olarak tabii. sabah kahvaltidan once de yemem gerekiyordu. ogun aralarinda da meyve veya meyvesuyu + tost. aksam yemekten bir iki saat sonra meyve. bir saat sonra bir bardak sut ama nasil sut? icinde bebe biskuvisi, muz, ceviz, badem ve bal olacak. tadi guzel ama butun gun o kadar doymus oluyodum ki cok agir geliyodu. ama yemek gerekiyor. bundan bir saat sonrasi icinse bir dilim pekmezli ekmek. sonra da uyuyorsun zaten. ben bunu iki hafta uyguladim ancak bir kilo alabildim, kas olarak almisim. benim metabolizma hizim usain bolt ile yaris icerisinde galiba. sonra cok agir geldiginden diyeti biraktim ve o aldigim bir kiloyu da hemen geri verdim. ama bir hafta sonra tekrar baslayacagim.

isterseniz deneyin, faydasini gorebilirsiniz.
Günlük harcadığınız kaloriden veya günlük yaktığınız kaloriden daha fazla yemek yerseniz kilo alabilirsiniz.
herkesin bünyesi ve metabolizması farklıdır ve kilo almak veya vermek için bir takım testler sonucu elde edilen verilere göre davranmak gerekir en önemlisi de alerji testidir dikkatli olunmazsa hastalıklara davetiye çıkartmış oluruz.
spor salonuna gidin agirlik calisin.
kesinlikle doğal yollar denemeyin işe yaramaz. yemek yemenizi sağlayacak takviyeler alın veya spora gidin orada takviyeler alın ve üşenmeden devam edin yoksa alınamaz.
gördüğünüz her şeyi yiyin. * *
her gün bir yarım ekmek arası fındık yiyin. haftada 1 buçuk kilo garanti. evet.
ye amına koyim bununda tavsiyesi mi olur vücuduna besin al işte bol bol göm yağlı yağlı.
(bkz: gece gece makarna gömmek)
kilo almanıza engel herhangi bir sağlık probleminiz yoksa altın değerindeki tavsiyelerdir. "hiç eppek yemiyon mu sen" yahut "ayy ne zayıfsın" cümlelerini bir kez duymuş bünye ne demek istediğimi anlar.
ben 1 ayda 5 buçuk kilo aldım.
ilk etapta her hangi bir sağlık problemim olmadığını tespit edip kendime şu soruyu yönelttim: neden kilo alamıyorum aq? (siz bu soruyu doktora yöneltin lütfen *
cevap gayet basitti: sağlık problemim olmadığına göre yeme problemim vardı. yemiyormuşum, bunu fark ettim. -istisnalar dışında- "domuz gibi yiyorum ama kilo alamıyorum" diye bir şey yokmuş aslında. o domuz gibi yiyenler sadece domuz gibi yediğini hissediyomuş. oysa sadece "bugün de ölmedim anne" demeye yetiyormuş yedikleri...
her neyse, yeme problemim varmış. çok stresli bir insanım ben. her boku takarım. yemek esanasında başka şeyler düşündüğüm için yemek yemiyormuşum. aklımda yemek olmadığı için hızlı yiyormuşum. hızlı yeyince karnım şişiyor ve bu şişlik tokkunluk hissi yaratıyor. sonra "domuz gibi yedim" diyorsunuz. bunu fark ettikten sonra kafamdan her şeyi sildim ve "hiç bir şey benim sağlığımdan önemli değil. kafamı taktığım şeylerin bana ne faydası var" diye sordum kendime. cevap tabii ki "0"
sadece yemeğe odaklandım bu sayede. ve doymadığımı hissettim.
siz de yemeğe odaklanın. her hangi bir sorunun, yemekle aranıza girmesine müsaade etmeyin. can boğazdan geçer.
bunun dışında bir kaç tavsiye daha vereyim: çay içmeyin. kansızlık yapıyor. iştahı kesiyor. keyif çayı için sadece o da günde 2 tane. gündüzleri.
sigarayı içmeyin. iştahı kestiği gibi, vücudun fazladan kalori harcamasına sebep oluyormuş. kilo alamama nedenlerinden birisi de bu. ben bıraktım sigarayı. sigaraya verdiğim paraları kuruyemişe, çikolataya, meyve suyuna veriyorum. müthiş kalorisi var bunların.
3 öğünle yetinmeyin.
ben başardıysam siz de başarırsınız çelimsiz arkadaşlarım. hadsi kolay gele....

edit: yazarımızın (keyfkahya) dediği gibi her boku da yemeyin aq. ben kola içmem. sırf kalorisi bol diye pizza, hamburger vs de yemiyrum. tabii yiyip yememek size kalmış ama bunlar da pek sağlıklı şeyler değil. ava giderken avlanmayalım. ileride mide sorununuz ortaya çıkarsa tüm emekler boşa gider.
Düzenli yiyin için.
Ve kilo almak için her bulduğunu yemeyin. Yani şekerli tuzlu falan farketmez her türlü şeyi yiyerek kilo aliyim mantığı göbek yaptırır bolca.
(bkz: amix master) protein tozu bir çeşit gainer. alın bunu koşarsan kas koşmazsan yağ olur.
protein tozu kullanın bununla birlikte proteinli yiyecekler yiyin.
Karbonhidrat ve protein içeren besinler tüketin. Yağlı şeylerden uzak durun.
Danabol kullanın. Oral olarak ağızdan alınan tablettir kendisi. Maksimum bir ayda vücudunda su tutmasıyla 7, 8 kg alabilirsiniz.
üsttekileri okumadan geçin. çünkü zaten yarısından fazlası "çok yimik yiyin" demiş. vay amk, daha önce nasıl aklımıza gelmediyse bu yöntem.

neyse, yiyip yiyip kilo alamıyorsanız muhtemelen metabolizmanız çok hızlı çalışıyor ve dirençli bir vücudunuz var demektir. ayrıca pek çok kimse bilmez, aldığınız kalorinin büyük bir çoğunluğu vücutta değil beyinde yakılır. tabi bu oran beyninizi kullanmanıza bağlıdır. hiçbir şeyi kafaya takmayan bir tipseniz zaten şu anda zayıf olmazdınız, yiyip yiyip çoktan obez olmuştunuz. devam edelim. ilk önce her şeyi daha az düşünüp kafaya takmaya başlayın, düşündükçe kilo verdiğinize kendinizi inandırın, bir süre iyi beslenip pek çok şeyi düşünmeden devam etmelisiniz. yürüyüşlerinizi yavaşlatın ve daha ritimli, düzgün bir şekilde yürümeye çalışın. istediğiniz kadar bol yiyin, bu kilo almanızı sağlamaz, zaten vücut fazla olan besini hızlıca vücuttan çıkaracaktır. sonuna kadar doyabileceğiniz şekilde yiyin ve bol su tüketin. bol su tüketmek midenizi daha da şişirip hacmini genişletecektir. mide hacminiz genişledikçe daha fazla yemek yiyerek doyacak hale geleceksiniz. bu şekilde kilo almaya başlayacaksınız.

uzun uzun anlattım ve siz de bunu okudunuz ama bunu yazan kişi zayıf bir yazardır. zayıf olduğumu en başta söyleseydim okumadınız. üsttekileri ben denedim bir ara birkaç kilo aldım ama devam ettiremedim. bu ülkede sinir stres, hergün bir olay, insan kafaya takmadan edemiyor ki amk.
Hepsini geçin benim sözümü dinleyin. Şimdi sigara içiyor iseniz öncelikle sigarayı bırakın. Bunun sebebini en son açıklayacağım. Neyse konuya dönelim. Kilo alamıyorsanız öncelikle abur cubur yemeye başlayın. Mesela tv karşısında çerezdir çitos doritostur koladır vs depiştirin. Akşam yemeklerini çok geç vakitte yemeye dikkat edin. MEsela gece saat 1 civarı yatıyor iseniz çıkın saat 10 gibi dışarıya vurun kebabın dibine. üstüne künefedir baklavadır ne bulursanız yedikten sonra zıbarın yatın. Tabi hiç yemek sevmezseniz ve yemek yiyemiyorsanız yapacak birşey yok. yiyebilirseniz dayayın hamur işlerine. onu da yapamıyorsanız yapacak birşey yok.

Sigara mevzusuna gelince 80 kilodan 125 kiloya çıktım sigarayı bırakınca.
Bu grubun içinde yer almak istiyorum ben.
Spor ile birlikte beslenme programı progainer olmazsa olmaz tabi.