bugün

oha dedirtmiş olaydır, eski topraklar sağlam oluyor demek ki. biz de yaşımız 30'a geliyor çocuğumuz olmayacak, aman biyolojik saat diye üzülüyoruz.
Şimdiki eşiyle 40 yaşında evlendi aralarında 21 yaş fark var adam 21 yaş küçük, kadındaki azme hayran kaldım maşallah.
benim bildiğim o yaşlarda menopozun olması bitmesi ve annelikten nineliğe geçişin başlaması gerekiyordu.
ilgi çekmek için ne yapacaklarını şaşırmış bunlar.

yalnız o göbek 9 aylık hamile gibi duruyor

insan korse morse bişeyler takar la.
kibariye 56 yaşındaymış.
http://www.haberay.com.tr...kibariye-hamile-2144g.htm

vay arkadaş harbi doğruymuş. evet.
isterse 70 yaşında olur.
Allah analı babaşı büyütsün ne diyelim.
Kibariyenin bebesi 25 yaşındayken annesi 81 yaşında olacak, kötü ya, çocuk için kötü.
ibretliktir.

görsel

en güzeli, genç iken doğurmaktır.
son dakika golü.
Nasanin dunya disi sinyal almasiyla ayni donemde gerceklesmistir.
ayıptır yahu,çocuğu daha büyütürken nine olup çıkacak ben olsam öyle anneden utanırdım doğrusu.gerçi parası var tutar bakıcı baktırır kendisi hastalıklarla boğuşurken.
doğru mu gerçekten şaşırtıcı, doktoruna bilgi vermiştir sanırım.
Sozluk eerkekleri regl basliklarinda kadinlardan cok fink atsa da bu konuda ne kadar cahil olduklarini gosterdiler. Bazi kadinlar ileri yaslara kadar regl olabilirler ve adet gordukleri surece de hamile kalabilirler. Bu kadin icin dogal ve saglikli bi durumdur. Sadece ileri yas gebelikleri biraz risklidir kibos da inşallah saglikli ve mutlu bir gebelik yasar da nur topu gibi bir evlat dunyaya getirir. Evli bakim gücü olan analik vazifelerini yerine getirecek her kadin gibi kac yasinda olursa olsun annelik kibosun da hakki. Elestirilecek yada dalga gecilecek bisey degil. Bekar cocuguna iyi bakamayacak kadinlari onlarin bedeni onlarin karari diye korurken kibosa niye hakaret ediyoruz anlamiyorum? Bize ne kadinin yumurtasindan. Catir catir dogurur inşallah.
Maşallah. Torunu olacak yaştaymış..
Millet o yaşta ölüyor kadın hamile kalmış. Ne denirki helal olsun.
Ben 30umdan sonra doğurmam diye kendime söz vermiştim ama neyse.
Insallah saglıklı ve hayırlı olur. Darısı olmayanların başına.
Deadline day günü öğrendiğim haber...
Bana göre yılın transferi.
-nene dediiiiii nene dediiiii oğlumuz ilk nene dediiii!!!
-hayır dedee dedi.
-neneee dediiii.
-dedeeee
-neneeeeeee
-dedeeee
-neneeeeeeeeeeeeeee.
dişil enerjisinden bellidir. çok güzel bir kadın olmasa da hala işveli, bakımlı, cıvıl, şen şakrak .kim elli altısında öyle olur ki ?ben de bu kadın neden seviliyor diyordum döllenebilir bir yumurta olduğu için. doğanın gücü işte.
(bkz: tüp bebek)