bugün

Güzel şarkıdır. Klibi de oldukÇa keyiflidir.
güzel ile saf. Masum bir aşk hikayesinin anlatıldığı yalın şarkısı. Aynı zamanda şarkımız.
Klipteki saf bebenin kuzene benzedigi sarki kuzenim bunalimda su an dava acicaz.
Keşke gerçek aşklar böyle olsa dedirten şarkı ve kliptir... Türk kızının otobüste gördüğü erkeğe vereceği tepki " ıyyy yakışıklı ama fakir bu, uğraşılmaz bununla..." dır.
cornettonun yaptığı mükemmel bir iştir. bunun yalnızca yalının şarkısı sayesinde bilinmesi ve yalnızca bunun bilinmesi beni üzdü o yüzden en sevdiğim hikayeyi paylaşıcam. böyle bir kaç tane daha var bakın isterseniz.
https://www.youtube.com/watch?v=9SI6lx2gI84
Yeni şarkısı saçma olandır. Sen hiç tanımadığın birini ilk görüşte azından öper misin? Olmamış. Türkiye bura. Çok amerikavari olmuş.
saçma sapan bir klibe sahip şarkı.

türkiye gibi bir ülkede kızlar ne zamandan beri 2-3 saniyede tanıdığı bir erkeği dudaktan öpecek?? üniversitelerinde bile kızların teklif etmediği bir ülkede yaşıyoruz.

kızlar değil yanlarına yaklaşmak egodan geçilmiyor ama gel gelelim bu klipte kız erkeğin ismini aratıp face'e ekliyor. bu da mantığa aykırı. ben iki saniye tanıdığı adamı face'e ekleyen kız görmedim daha.

bu tarz amerikanvari klipleri türkiyeye uyarlayarak sinir bozmaktan başka bir şey yapmıyorlar. gören de türkiyedeki kız erkek ilişkisi amerikadakinden avrupadakinden farksız sanır.
emeği geçenlerin eline sağlık şarkısı.
üzerinden 7 yıl geçmiş, bugün kendini yeniden hatırlatmış şarkı.
neşeli, güzel, masum.

bir gün hayat mottom olacak.
"eve senle dönüyorsam, evden senle çıkıyorsam, yine de doyamıyorsam aşksın.."

görsel
görsel