bugün

Sırf cinsiyetsiz olduğu için para kazanıyor ve yine cinsiyetsiz olduğu için beyinsiz ergenler tarafından yere göre sığdırılamayan iğrenç kişilik bir de yaptığı mallıklara gülenler varmış.
ne ayak olduğunu hala anlamadığım tip.

ulan geçen haberini yapmışlar adam (ki adam mi madam mi bilmiyorum)
ayda binlerce dolar para kazaniyormus.

ulan n biçim memlekette yasiyoz amk.yaa şöyle tipler 300-500 liralık telefonla saçma sapan videolarla meşhur olup para kazanıyor.

vallaha mozambike göç edecem amk..
saaaabriiiiiiiiiiii ablan galatasaraylı bebeğim.
Primden balon olmus insan. Ulke disinda takilir arada ugrar tabi. Suitler falan..
Yaptigi bakimin haddi hesabi yoktur..
Çok tatlı bi arkadaşımız.
Güzel mi yakışıklı mı karar veremiyorum. Ama adam efsane lan.

Edit: eksileyenler kiskanmayin. :d
sırf zevkine dövülesi bir tip. bu ne amk? kimse bu tipi normal diye yutturmaya kalkmasın. evet.
(bkz: ılık)
ülkenin tadını çıkartmak için ibne olmamın gerekmesinin canlı örneği.
Sabri nin karisinin kankasi.

Bu arada 2017 survivor yarismacisi buraya yaziyorum.
Sonra da ver elini acun medya tv8 de programda sunar.
buna çuvalla para kazandıran pis insanlar utansın.
Duygularını çok belli eden insan tanesidir, çok takipçisi olması ve bazen komik olabilmesiyle dikkati üstünde toplamayı başarmış biri.
aslında kimsenin sikine takmadığı bir insan o kadar gereksiz birisi ki boş boşuna nefes tüketiyorsunuz.
Rivayetlere göre fenerbahçeli Abdülkerim durmazın akrabası.
sırf bunun gibi insanların nemalanması bile popüler kültüre karşı olmak için yeterli bir sebep.

ayrıca sabri' nin eşiyle ass to ass yaptıklarını düşünüyorum.
sözde demokrasi nöbetine katılan ne olduğu bilinmeyen kişi. sokağa bodrumda değil başka biryerde çıksaydı muhtemelen şişlerlerdi.
ismini yeni duymuş olmama rağmen fotoğrafını gördüğüm an aklıma (bkz: azis) geldi. umarım zamanla azis gibi bir şeye evrilmez. düşman başına...
adamın siki olsa toplumu böyle sikemezdi. Sadece oyunculukla paraları götürüyor
2 saatte 20.000 tl kazanan gereksiz şahsiyet. instagram'da yapmacık haraketleriyle milyonları arkasına almış türkiye'de insanların ne durumda olduğunu gösteren bir nesne diyelim. aklı olan takip eder mi lan bunu diyorum postlara bakıp, vıcık vıcık yorumlar. iğrenç sözler, dünyanın parasını kazanması da cabası. bu şuna benzer, yıllarca okul okursunuz üniversite bitirirsiniz ama patronunuz ilkokul mezunudur.
Adam gibi adamdır.
zaman zaman snaplerini izlerken eğlendiğim zaman zaman da sinirlenip küfür ettiğim şahıstır.
Eşcinsel olduğundan fena prim kasar.
yayın yasağı getirilsin bence kanun hükmünde kararname ile. Bundan da dildosundan da sıkıldım.
bu gibi başlıkları uplayanları uplatacağım yakında.
Ses desen yok. Müzik bilgisi desen yok. Mizah desen yok. Kabiliyet desen yok. Cinsel tercihini ve nasıl yaşadığını tartışmak kimsenin haddine değil ama;
hiçbir özelliği, kabiliyeti yokken
ağzını yayarak konuşarak,
lüks tüketim yapıp insanların gözüne sokarak,
insanları aşağılayıp bel altı 3.sınıf espriler yapıp kendi esprisine gülerek
ülkenin en çok kazanan ünlülerinden biri oldu. Sanmayın ki ona kızıyorum. Kabiliyetlerini(!) nakde çevirebilen, gerizekalı toplumu gayet iyi sömürebilen akıllı bir insan Kerimcan Durmaz. Kardeşi onun gibi davransa çekip vururum diyen bağrı açık modern kıro, Kerimcan'ı en önden izlemek için şişe açıp binlerce TL veriyor. Kendi pisliğimizde boğuluyoruz, farkında değiliz malesef.
(Alıntıdır).