bugün

Ben nefret ederdim kendimden.
Mükemmel biriyim manyak olma lütfen tabiki ilk tanışmada yürürdüm , olana kadar devam sen nasıl bişeysin
evlenirdim aq kacmaz benim gibisi.
hayır çünkü çok salak biriyim.
karşı cins olarak tanışsaydım nesli tükenmiş son örnek erkek olduğum için kafese kapatırdım.
Hayır ön yargıyla yaklaşıp sinir olurdum. Dışardan çok gıcıkmışım.
hem nasıl severdim .
Hemen yatağa atardım.
Karakterimi severdim ama tipimden emin değilim.
bırakın sevmeyi,
aşık olurdum..
Sevmezdim, çünkü dışa dönük taraflarım sosyal anlamda sıkıntılı biraz. Ne kadar iyi biri olsam da bazı yönlerim çekilecek gibi olmuyor baZen. Beni hiç tanımayan birisi beni sevmez açıkçası. Tahammül edemeyebilirdi. Girince alışıyorsun bana. ilk etapta itici gibi duruyorum insanlara karşı. Sonraları kafalarımız uyuşuyor.
Yeni insanlarla konusup tanismak cok yorucu geldigi icin soguk biriymisim gibi davraniyorum bu yuzden sevmezdim.
soğuk, asık suratlı bir duruşum var. bu yüzden tanışmak için yeltenmezdim bile.

belki hayırdır hasta mısın bişeyin mi var diye sorarak (herkesin sorduğu gibi) yaklaşabilirdim bu sayede tanışmış olurdum.

tanıştıktan sonra da iyi ki tanışmışım demezdim belki ama sürdürülebilir bir arkadaşlığım olurdu kendimle.
Yeminle severdim. Birkaç çekilmez huyum dışında çok mutlu ve huzurlu olabilirdim. Tabii emin değilim. Bok da çıkabilir.
Sevmek ne yaa aşık olurdum bee . Hadi zaman kaybetmeyinde aşık olun bana.
Mantıklı yaklaşırdım o yüzden tanıştığım kendim tanışan kendimi sever ve ona karşı bir adım atardı. Tanışan kendim de mutlu olur tanıştığım kendime bir adım atardı. Mutlu mesut geçinirdik.
bayılırdım herhalde : D
büyük ihtimal üşengeçlikten tanışamazdım. Aynı hayatı farklı yerlerde yaşayan iki dingil olurduk.
numaranı verir misin diyen insana merhaba nasılsın diyen insanım sence?
Selam bile vermezdim dediğim durum.
Güzel bir soru.
Cevap vermiyorum; hayır.
sevmeye severdim ama kendime iyi gelmezdim sanırım.
Seveceğime öyle eminim ki. Normalde dışardan istemsizce soğuk gözüksem de tanışınca insanlara yıllardır onları arıyormuşum gibi davranmaktan kendimi alamıyorum. Hepsinden önce içim dışım bir. Kendimi seviyorum ben galiba...
Sevdiğimden dolayı hep kendim gibi insanlarla arkadaş olurum.
Bilmiyorum. Çok sıkıcı biriyim, çok donuk biriyim. Ama pek yargılamam, çok sapkın şeyleri bile. Kötü göründüğümü düşünmüyorum, fakat öyle devamlı bakılacak bir insan da değilim.