bugün

Erkek olsam ilk kendime
Evlenme teklif ederdim
Benden iyisi şamda kayısı bile değil siz düşünün. Evet.
Manyak mısın tabi olurum.
sevgili olmak ne kelime. Bütün ömrümü kendime adardım. Gerçek sevgiyle bağrıma basardım gerçek halimi. Karşılıksız.
manyak mısın mümkün değil bende kimmişim be!.
bir sorudur. kesinlikle olurdum zira çok yakışıklı, çalışkan ve zeki bir insanım. evli kadınlar bile beni görünce hz. yusuf misali parmaklarını doğrar. açık ve net.
Tam çay içilecek adamım şeklinde cevap verebileceğim sorudur.
kendimle sadece sevişirdim. duygusal olarak yakınlaşmayı denemezdim bile. uğraşmaya değmem.
şu ana kadar ki olan durumuma bakıyorum doğru düzgün bir sevgilim olmamış, olan da 2 aydan fazla dayanmamış. sonuç olarak olmazdım herhalde. yani bu kadar insan yanılıyor olamaz.
bi çay içelim derdim.
hayır. aksine mendil gibi kullanıp çöpe atardım.
Şimdiye kadar benle sevgili olanlar benden bir hayır görmediler benim bana da bir hayrım olmazdı.
kedimle sevgiliyim ben, o bana, ben ona aşığız. yetiyor. kendimi sevmiyorum ayrıca.
Kendimle evlenip italyaya hayallerimi yasamaya bile giderim.
erkek versiyonumu bulsam kaçırmam ehe ehe.
(bkz: hayırlı forumlar)

cevaplayacak olursam da olmazdım, daha saf/sevecen bir sevgili isterdim.
Net bir cevap kesinlikle.
hayır. lan ben daha aynaya baktığımda geldi yine tipini siktiğim diyorum. ayrıca hasta beşiktaşlıyımki bir kız ben mi beşiktaş mı dese kapıyı açar yol veririm. sonra rahat adamım milletin derdiyle sıkıntısıyla uğraşamam. yani olmam ben. ama bak arkadaş olurum arkadaşlığım iyidir.
noooooooooooğ.
şöyle bir düşündümde, olmazdım.
(bkz: al abi bi snickers ye)
adamın eli dile gelmiş.
Sessiz, sakin, sadık, klasik, normal bir adamım lan, benim karşı cins versıyonumu bulsam dakika durmam sevgili olurum be.
olmazdım. hemen kaçardım. güvenilir biriyim ama yalancıyım. ne zaman, nerde yalan söylediğim hiç belli olmuyor. mesela şu an bile yalan söylüyor olabilirim.
Ego yapmak gibi olmasın ama ben olurdum. Hep de dua etmişimdir kendim gibi biri çıksın karşıma diye. Her seferinde tam tersime denk geldim ama neyse.
zaten beni benden başkası sevmiyor amk.