bugün

"hadi beni öp, nolur öp, allasen öp. ilk buluşmada öptürmezsem kendimi intihar ederim. çocuğumu keserim! öp lan beni!" diye masum erkeği zorlayan, gerekirse erkeğin kafasına silah dayayacak kızdır. aslında erkek öpmek istemiyordur tabii. ama yakasını kurtaramamıştır işte. hayatı söz konusudur, ve öpmüştür.
o an ne hissediyorsa onu yaşayan kızdır. aa bu arada pardon karşı tarafta ilk buluşmada öpen erkek olmuyo mu? ülkemizde hissettiklerini yaşayan kızlar yollu, fahişe vb. şeylerle itham edilirken erkeklere bravo denilip tebrik edilmesi içler acısı bi durumdur.
yağlı peynir.
neden öptüren kızdır? kendiside öpmüyor mu? neden tercih hakkı yokmuş gibi bahsediliyor bu kızdan, bu bile aşşağılamaya çalışmak değil midir?
karşısında ki erkek muhtemelen "ilk buluşmada öptüm oğlum" diyerek övünecektir, hatta "oğlum yollu lan bu kız" diyecektir, peki sen de kendini öptürmedin mi lavuk? sen ne oldun şimdi?
ilk buluşmada öpen erkek ile buluşmuş olan kızdır.
bazı şeylere ciddi anlamda aç olan kızdır.
alnından öpülesi insandır. yaşamak istediklerini ertelememektedir. kaşar, kevaşe denecektir öpen kişi tarafından belki kendisine ama bu tür saçmalıkları umursamayan insandır belli ki. helal olsundur.
öpülesi kızdır.
enteresan bir kız. hem de ilk buluşmada öpüşüyor demek. yalnız merak ettim tek başına mı öpüşüyor ki bu kadar ilginç geliyor bize. onla ilk buluşmada öpüşen cengaverimiz ne olacak? ha pardon biz bu hikayelerin sütten çıkmş ak kaşığıyız. unutmuşum.
kendini öptürdüğü kişiyle daha önce defalarca buluşmuş, oturup konuşmuş; ancak "sevgili" olarak ilk buluşmada dayanamayıp erkeğin kendisini öpmesine izin vermiş kızdır. yani olabilir, öyle tahmin ediyorum. bir bilene sormak lazım. *
normal, sıradan, herkes gibi, senin benim gibi biridir.
bu hareketinden dolayı aşağılanacak, yerilecek bir yanı yoktur.
erkeğin de istediği bu değil midir sanki? (öpüp koklaşmak, sevişmek, yatağa atmak)
erkek öptürmez tabi hiç dimi?
yapılan eylem öpüşmedir ve en az iki kişiyle olur normali.
(bkz: eee sonuç)

belli ki duygusunu içinde yaşamayan kızdır. ilk buluşmada kendini öptürdü diye hadi onu aşağılayalım? saçmalayalım? belki buluşana kadar göbeği çatlamıştır kızın? sadece buluşabilmek için ne kadar zaman beklemiştir? ama ne önemi var canım, yolludur yollu.. ilk buluşmada öpüşülür mü hiç ?
(bkz: te allam) ***
öptürmüşse sevgilim dediği kişiye öptürmüştür. bana mı öptürdü? hayır, sana öptürdü. öperken iyiydi hoştu, sonradan orospu oldu değil mi? ne kadar çelişkili davranışlarınız var...
ikinci buluşmada elleten,üçüncü buluşmadada veren kız olma ihtimali yüksek kızdır.lakin her ilk öptürene kanmayın,ikincide illaki verecek diye hemen sırnaşmayın...
(bkz: namuslu orospu)
(bkz: kaşar bunlar ya)
yaşamak istediği gibi yaşayan insanlar (özellikle kızlar) neden hemen kötü olurlar hiç anlamam! dudak onun dudağı değil mi sevgili onun sevgilisi değil mi sanane kardeşim! ister öper ister öpmez! üç gün sonra öpünce daha namuslu mu olucak şimdi yani? *
öpmek isteyenle alakalıdır. adamına göre muameleci kızdır.

not: öğleden sonra ilk buluşmaya gidicem sözlük, denemesi bedava. öptürücek mi acaba yoksa öptürmeyecek mi ? inşallah öptürmez yoksa kaşar ve yollu damgasını çoktan yemiş sözlükten. heyecan içindeyim, şans dile sözlük.

edit: öptürmedi lan sözlük...
içinden geldiği gibi davranan kızdır, kendine güvenir bu yüzden karşısındakine güvenip güvenmemesi onu bağlamaz, ilk buluşmada öpüştüğü kişi bu yüzden onu kaşar sanacak ise zaten varsın sansın, kendi kaybedecektir.
hissettiğini yaşayandır. karşısındaki adam kötü mü düşünür, damga mı vurur bu olay onun sorunudur. kızın içinden öpmek gelir ve öper.
(bkz: ağzından mı öptürmüş)
"ilk gün öpüşen orospu oluyor" diyen bilir kişilere, kaçıncı gün öpüşünce orospu olunmuyor? diye sorup rajon öğrenmek gereken hadise...

(bkz: eskimo öpücüğünde de orospu olunuyor mu acaba)
ateşli ve ne istediğini bilen kızdır.
devamında neler olabileceğini sen hayal et demek isteyen kız tipidir.
kızz öptürmemiştir erkekk öpmüştür......
madem ilişkinin bir yerinde öptürecektir, nikahta mesele degildir, bir an önce hayattan tat almaya başlaması açısından ilk anda begenmişse öptürmesi normaldir.öptürmesi de ilginçtir tabi, sanırım kendisi pek br duygu alamamaktadır ki öptürme şeklinde ifade edilmektedir, öpmesi denilmesi daha saglıklıdır zira, öpüle öpüle öpen yerleri uyusmussa kız harbi kız olmayabilir dikkat edilmesi gereken önemli bi ayrıntıdır.
sonunda da öptürmesi muhtemel kızdır.