bugün

(bkz: bulunmaz hint kumasi)
(bkz: kendini bulunmaz hint kumasi sanmak)
reenkarnasyona uğramış model, var bundan bi tane bende, yazıcıoğlu'ndan temin edebilirsiniz.
itici iticisi bir sevgilidir. sevgilisini kendi himayesinde bir yaratık olarak görür. değiştirmeye çalışır. onu canından bezdirir. lakin aşkın gözü kördür. zavallı sevgili durumun farkına varamadığından kaçıp gitmeyi akıl edemez.
.ötüne güvenen sevgili modelidir, nasıl olsa benı bırakamaz diye her çeşit kaprisi nazı yapan salak insandır, ne .okuna güveniyorsun salak diye bağırılası modeldeki kişilerdir.
kendisi muhtemelen hintlidir.

(bkz: düz adam)
yalnızlığa mahkum modeldir. yalnızlığını daha fazla paylaşmayınız onunla.
Türk kadını olma ihtimali yuksek sevgilidir.Özel okul öğrencisidir. yumuşar bunlar zamanla.
kendisinin allah'a yakın bize uzak olmasıni dilediğim sevgili modelidir. bir de bunlar çirkef olurlar. amaaaaan neyse.
iki kere uzak durulması gereken sevgili tiplemesidir.
ömür yiyici de diyoruz bunlara biz.
tekmeyi yediğinde, kumaş rulosunun neresine girdiğini hissedecektir...
- yırt beni kazım!
+ (içses) karı kendini hint kumaşı sanıyor.
hiçkimsenin vazgeçilemez olmadığını anlayamamış sevgilidir.
sevgilisini sevmeyen sevgilidir.ilişkide karşı tarafı kendisine muhtaç, daha iyisini bulamaz olarak düşünmek sevgisizlikten ve ilişkiye dair düşüncesizlikten doğan boşluktan ortaya çıksa gerek.nalüzumdur, plaseyle şutlanmalıdır. hint fakiri kadar kafası çalışmayandır.
aslında değildir. zaten bu tanıma mazur kalan sevgili iyi bir şey olsaydı hint kumaşı olarak değil, direk "ipek" diye anılırdı.
kendisine yol verince bu sefer sizi hint kumaşı sanmaya başlıyor. ilginç.
önemsenmediği zaman öyle olmadığını anlayacak sevgilidir.
hint kumaşınında eskıyecegını,kirleneceğini hatırlatılması gereken sevgilidir.
sevgiline kendisini hint kumaşı gibi hissettiremiyorsan sen ne skime yararsın? adam sevgilisini leyla gibi hissettirdiği için mecnun olmuş. kumaşın lafı bile olmaz.
tez zamanda ders verilmesi gereken sevgilidir.
kesinlikle mateja kezban hareketler sinsilesinin 3 üncü hareketidir.
"Bak terkederim seni" tehdidiyle süründürdüğü ilişkinin bir yerinde, fonda "benim de canım var, ben de insanım" şarkısı eşliğinde terkedilince taharet bezine dönen sevgilidir.
Hangi sevgili ?