bugün

msn'de kendi kendini listeye eklemenin daha aşmış versiyonudur.

mesela çoğu insan bir yazı, kaynak gördüğü zaman elinin altında olsun diye bunu yapabilir. *
veya avatarını değiştirdiği zaman, acaba nasıl görünüyor merakından yapabilir. * *
ama her halükarda rahatsız bir davranıştır.
potansiyel seri katil olabilir.*
acep profil resmim nasıl görünüyor diye atmış olabilir.-valla ben denedim. süfer oluyo-
(bkz: şizofreni) ben çok konuşkanızdır.
Google'da Google kelimesini yazmak kadar saçma olan eylem. Şizofreni belirtisi de olabilir.
her gelen mesaja heyecanlanma ihtimali yüksek olan insandır. aynı zamanda bundan zevk alan ve bununla eğlenebilen insandır bir de konuşacak çok şey buluyorsa söze gerek kalmaz. (bkz: şizofreni)
ben , sen , o ...

hepimiz denedik bunu .
bir de bunun kendi msnine kendini ekleyenleri mevcuttur ama onda mesaj atamıyorsun sanırım. nerden mi biliyorum tabiki merak.
yalnızlığın ve can sıkıntısının dibine vurmuş insandır.kendi kapı ziline basıp,kendini içeriye davet etmesi an meselesidir.
gaffur olabilir.
zannımca.
(bkz: anladın sen onu).
kendisine yavşaması muhtemeldir.
şu ana kadar denemediğim eylem, ama sadece şu ana kadar. *
koca bir çılgındır.
(bkz: geçen gün yine kendime mesaj atıyorum)
ciddi bir rahatsızlığı olan insandır. bu tür rahatsızlıklar mesajlaşacak biri bulunarak giderilebilir.
egolarını tatmin etmekle uğraşan insandır.
kendi iletisini beğenen insan, kendi fotoğrafını beğenen insan,kendi doğum gününü kutlayan insanla aynı tarikattan olması muhtemel insandır.
cep telefonum gönderilen mesajları başka bir klasöre atarak saklayamıyor.
ama bazende gönderdiğim mesajları saklamam gerekiyor. şifre bilgileri, adres bilgileri vs vs.
o zamanda gönderilenlere girip aynı mesajı kendime tekrar atıyorum. mesaj böylece gelen kutusunda oluyor.
oradan "gerekliler" adını verdiğim klasöre atıyorum.
Eveett itiraf ediyorum bende yaptım.. Pişman değilim.
emre aydın'ın ilk çıkış şarkısı olan afili yalnızlık'ın klip konusudur.

linkini de vereyim tam olsun
http://www.dailymotion.co...din-afili-yalnizlik_music
bu eylemle sınırlı kalmayıp üyesi bulunduğu operatörün sekreterini taciz eden kişidir.
Aradığınız kişi şu anda bir başka kişiyle....
yavrum be ne güzel de konuşuyor.. auuuu auuuuu
can sıkınısından sıkça yaptığım bir şey.
Yapmayı unutmaması gereken şeyleride yazıyor olabilir yani eziklikle falan yaftalanmaması gereken bir durum da olabilir.