bugün

görme sorunu yaşayan kişilerin kullandığı gözlüklerin cercevesidir.

Ne yazıkki artık moda olduğundan çakma moda olsun diye takan kişiler de var. Ayıp lan ayıp biz keyfimize mi takıyoruz.
Yüzüm küçük olsa bile doktor tavsiyesi üzerine göz çevresini tamamen kaplayan cinsinden alınmıştır.
Lens kullanmak olmuyor çok kurutuyor ki öyle çok büyük bir göz problemi olmadıkça önermiyorlar. Ki zaten benim gibi görüş engeliniz gözünüzün ışık kırıcılığından geliyorsa eyvahlar olsun.
Seksilik konusuna gelince bırakın seksi olmayı çoğu kişiden aldığım tepki bu ne lan saf saf bakıyo suna bak oluyor.
bir gözü miyop diğer gözü astigmat olan birisi olarak tercih ettiğim gözlük çerçevesi.
şüphesiz ki ağır ve estetiktir.

fakat gözlüğün asıl amacını unutmuş olanlar için numarasız çeşitleri moda olmuştur, üzücü.
Estetik duran çerçevlere sahip bir gözlüktür. aynı zamanda onların camsızını alıp boş şekilde takan ergenlerımız tarafaından boku çıkarılmış gözlüktur.
son yıllarda korkunç popüler olmuş gözlük modelidir.
Takana karizma kattığı da gerçektir.
burnu acıtan ve iz bırakan gözlük. kemiğini sikeyim, zamanında takardım, şimdi lens kullanıyorum ve sadece akşamları kullanıyorum evde. 5 dk bile taksam iz yapıyor gavat.
5 sene önce taktıgımda inek denilip ötelenmis kisiler vardır bu gozluk sayesinde. Astigmat miyop var simdi takıyorum moda olmus.
yüz tipine uyuyor ise şayet kişiye dış görünüş olarak kademe atlatan gözlük çerceve türü.
çikolata renkli olanları şahanedir.
ucuzluğundan ve burun üstünde iz yapmamasından ötürü sık kullanılmaya başlanılan gözlüktür.
kullanım alanları;
* ihtiyaçtan kullanmak
* entel görünmek için kullanmak
bugün itibariyle kullanmaya başladığım gözlüktür kendisi. inanılmaz rahat olmasının yanında, gayet de estetiktir efendim. şiddetle tavsiye edilir.
genelde alay konusu olan gözlüktür.
Ergen zamanlarimda reddettigim,ergenlikten cikinca kullanmaya basladigim,hem karizmatik,hem dayanikli gozluktur.
Koyu rengi makbul olan, rahat gözlüktür.
Genelde herkese yakışır.
10 sene önce dortgoz diye dalga geçilen simdi manen paha bicilemeyen aksesuar. kızlarda kırmızı erkeklerde siyah dikdörtgen hoş duruyo amağ.
kullanmayı düşündüğüm gözlüktür. bu zamana kadar kullandığım çerçevesiz gözlüklere veda etmek istiyorum.
Hoş durmayan, 12 yasindaki cocuklarin gozlerinde gorulen gozlük çeşidi.
Kesinlikle takan kızlara artı veren nesne. Benim için vazgeçilmez eşyalar arasında.
sağlam bir gözlük türüdür, cok abartı buyuk olanları sırıtmaktadır, genelde takan herkese yakismaktadir.
5 yil once modaydi.
görsel

görsel

görsel
aldiktan sonra buyuk pismanlik duymustum.

sene 2013.
Çok pahalı amk icadı.
Eskimedimi o yaa ergen aksesuarı hala takan varmı.
Kullandığım gözlüktür. Çok ağır olduğu için ilk bir hafta baş ağrısı yapabiliyor.
özel okul'a kayıt olduğunuzda yüzünüzde kendiliğinden beliriyor.
edit: burslu olsan da fark etmiyor.
modasını yerim. demode olsa bile bok gibi para verdim camına çerçevesine 10 yıl takacam tabii.
Ayrıca çerçevesiz gözlüğe göre daha sağlamdır yamulmaz. çerçevesiz gözlük koltukta yan yatarak tv izlemeliktir efenim.