bugün

inadım inat diyor.
Aday olsun kaybedince belki o koltuğu bırakır.
Aday olursa muharrem ince'ye vericem oyumu. Bu ne koltuk sevdasıymış be.
Aday olmalı,çünkü kesinlikle kazanacak .Meral hanım da bunu anlamış olmalı.
Koltuk sevdalısı looser.
https://www.youtube.com/watch?v=bWyrmikO9Bw
sözüne güvenilmez birisidir. Neden mi hadi anlatayım da okuyun siz de.
2018-2019 da iyi parti ile ittifak olup belediye başkanlıklarını kazandılar istanbulu 13000 oyla kazandılar (sakın 800 bin demeyin ilk seçimde 1 oy farkla kaybetseler ikinci seçim yoktu).
peki bugün kılıçdaroğlu istanbul hakkında ne diyor
imamoğlu chp üyesidir, chp kazandı, benim adayım kazandı kimse chp nin belediye başkanı hakkında laf etmesin sadece bana ait, binicem üstüne vuracam kırbacı falan.

şimdi geldik genel seçimlere kılıçdaroğlu burada ne söylüyor cunhurbaşkanının kim olacağı hiç önemli değil demokrat olsun saygılı olsun vs. diyerek söze giriyor bir bakıyoruz ki ille de ben olacağım diyerek sözü bitiriyor.
bahsettiği demokrasiye göre altılı masa ortak yönetecek falan filan eee kardeşim demezler mi adama senin belediyede ortağın vardı sen onu inkar ediyorsun diye. o yüzden bir saadet partisi seçmenine şaşıyorum eğer kılıçdaroğluna inanıyorsa.
helallik istemesiyle meşhur kendisi iyi parti vesilesiyle verdiğim istanbul oyu haram olsun.
Kılışdar’ın hünerleri aman aman
Kılışdar’ın hünerleri aman aman
Şaşırttı köylüleri
Kabadayı kılışdar
Hem de çifte yürekli vay, vay
Geliyo' kılışdar eyvah

Aman kılışdar yaman kılışdar.
Aman kılışdar yaman kılışdar
Anketlerde ve kamuoyu araştırmalarında açık ara imamoğlu ve Mansur Yavaş geldiği halde, 75 yaşında ve on senelerdir kaybetmediği seçim kalmamış olmasına rağmen kendini aday gösterme dayatması yüzünden iyi parti'yi 6'lı masa dışına itmiştir.
Kendisi yüzde 0,99 oy potansiyeli olan saadet partisi ve yüzde 0,56 oyu olan demokrat parti ile cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanabileceğini düşünmektedir. 14 Mayıs gecesi ikinci tura kalamaması halinde bile istifa edeceğini düşünmüyorum.
görsel
(bkz: loser)
Bak CHP'li Yılmaz Özdil dahi Akşener'e nasıl hak vermiş, bak bak.
Akşener'e sallayanlar önce buna cevap versin, neresi yanlış düzeltsin.

"sokağa çıktığınızda, gençlere baktığınızda 2 adayın seçimi kazanma ihtimali var ve kamuoyu onları istiyor. meral akşener bunu dile getirdiği için masa tarafından dışlandı. ayrılmak zorunda kaldı. chp'li bir gazeteci olarak söylüyorum 'meral akşener masayı dağıttı' demek bir gazetecilik ahlaksızlığıdır."
eyşan'a güvenen ezel'dir.

meral ak-şener bu hikayedeki eyşan oluyor tabi.
tarihin yenilgi şampiyonu rekor yapmaya azimli.
aktroll hoplatan lider.
--spoiler--
geliyor, geliyor ülkeye adalet geliyor. alevi biri cumhurbaşkanı oluyor. yaşasın kemal kılıçdaroğlu
--spoiler--

10 yıldır kendilerinde siyaset yapan adamı, ülkücü geçmişini bahane ederek esasında türk ve sunni olduğu için aday göstertmeyenler mi getirecekmiş adaleti.

T; Türk-islam ittifakının lideri tarafından seçimin ilk turunda cortlatılacak faşist alevi-kürd ittifakının lideri.
https://www.youtube.com/watch?v=KdTrk4RFG2A
Sırf tayyip gitsin diye gundi Kemal'e oy verecek biri değilim. Devlet bahçeli ve kemal kılıçdaroğlu, seçimi tayyip'in kazanması için elinden geleni yapıyor.

Olan biten bunca şeye rağmen kılıçdaroğlu'nun seçimi kazanması imkansız. Bu adamın cumhurbaşkanı olacağına inanlar varsa eğer gidip hastanede tedavi olsun.

Şimdiden tayyip'in cumhurbaşkanlığını kutluyorum. Yıllardır akpli seçmenlere kızıyordum ama muhalefet seçmenleri de aynı bok.
Bu millet olan biten her şeyi hak ediyor. Buna tayyip'e oy vermeyenler de dahil. Seçimler bitince sakına ağlamayın ve tayyip'e biat edin.

Hadi eyvallah..
zekidir.
Gençliğimizin katili atanamamış tayyip. yarrağımın demokrat dedesi.
bu seferki yenilgisinin de bahanesini buldu. eğer akşener destek olsaydı ve seçilemeseydi bu sefer istifaya zorlanırdı. ama şimdi arkamızdan vurulduk, akşener ihanet etti diyecek ve başarısızlığını örtmeye çalışacak. hatta chp'li troller şimdiden bu bahaneyi dillendirmeye başlamışlar.
Tek adam rejimine son vereceğiz, parlementer sisteme döneceğiz diyor ama bana göre tek adamlık rejimi onun da hayallerini süslüyor.
Cumhuriyeti bizzat kuran (bkz: Sakarya meydan muharebesi)'nin isminde Sakarya var diye sakarya'da yapıldığını zanneden bir adam cumhurbaşkanlığına aday oluyor.

Sen 75 yaşına kadar siyasetle uğraşıp bir ortaokul talebesinin bile bildiği bu kadar hayati bir bilgiyi nasıl öğrenemedin.

Kim senin zekana güvensin?
bu illa ben aday olacağım kesin kazanırız inadı neye dayanıyor bilemiyorum (ekonominin kötüleşmesine dayanıyor olabilir kötü bir deprem sonrası akp kötü bir sınav verdi ona da dayanıyor olabilir) ama iyip ayrıldıktan sonra beşli masa hdp ile resmi olarak yakınlaşırsa zaten kendisine oy verip vermeyeceği belli olmayan akplileri tamamen kaçırmış olacak gözüküyor. bu yakınlaşmadan ötürü akp tarafından oy gelmez muhalif taraftanda bu yakınlaşmadan ötürü oy kaybederse seçimi alamaz gözüküyor. alırsa da kürt sorunu, sığınmacı sorunu, anayasa'nın ilk 4 maddesi gibi hassas konularda çözüm süreci, sığınmacı kalmaya devam etmesi, anayasa değişikliği gibi işlere girerse iktidarı erdoğan iktidarı kadar uzun sürmez büyük ihtimal. selam ve dua ile.
Masayı dağıtan kişidir. Başarısızlığını meral mommy ye atmaya sakın kalkma, zaten kazanamayacaktın, yemezler. Ama bugünlerde 15 mayısa bahane bulmanın mutluluğunu yaşayan bir zamanlar oy verdiğim şahıstır.