bugün

rahmetli ecevit'ten sonra halka, millete en yakın, samimi, efendi lider. partiyi %19 lardan aldı 30 lara doğru koşuyor daha ne yapsın.

diğer sol liderlere göre, erdal inönü ve baykala göre daha karizmatik ve başarılı olduğu kesindir.
görsel
*
asgari ücreti 1.500 tl etsen özel sektör bununla baş etmek icin tüm ürünlerin fiyatını artıracak, özetle enflasyon tarihi rekor kıracak ve paranın satın alma gücü gene aynı olacak.

millet akp'nin hırsız oldugunu bile bile gene akp'ye oy verecek, en azından hizmet yapıyorlar diyecekler. chp'ye kendi partilisi bile inanmıyor, cünkü bir bk yapamayacaklarını herkes cok iyi biliyor.

gandi kemal belki cok iyi bir insan ama tayyip erdoğan'ın seviyesinde degil. erdoğan gercek bir siyasetci, lider, bu isi yemis yutmus. hani alayını kukla gibi oynatır, siz neyden bahsediyorsunuz

gandi amca en iyi ihtimalle erdoğan'ın bakanı olur.
geçtiğimiz sene -mazotu 1 tl ye satacağım- derken, bu sene -mazotu 1,5 tl ye satacağım- diyerek muhalefetken zam yapan liderdir.
bir üstteki entry: sen yanındamıydın ssk batarken.
(bkz: Ulan hepiniz ordaydınız be)
bugünkü tzob konuşmasında bir hayli iyi performans gösteren lider. çiftçilerden çok iyi destek aldı.
muhtemelen bu sene oyumu vereceğim adam.
Çorum meydanında cargill'i bitereceğim dedi.
Ortak noktam varmış bu liderle.
ikimizde chp ye oy vermedik.
kafayı dinle bozmuş, acıyorum.
Adam iyi niyetle bir şeyler yapmaya çabalıyor ve çok çalışıyor, ancak gereksiz ve gergin siyaset ortamında araba yarışına bisikletle katılmış gibi bir imaj oluşuyor.
chp genel olarak beğendiğim bir parti değil.
fakat bu adamı seviyorum arkadaş. böyle "bu adam bana kelek yapmaz" dersin ya, onun gibi bir adam.
Şu an Fox Tv de 4 dişli gazetecinin karşısında. Izleyiniz efendiler.
Gürsel Tekin'i, acil susturması kendi hayrına olacak olan, chp lideri.
hitabetini biraz daha güçlendirmeli. sanırım ders falan aldı. başkanlığının ilk günlerinde iki kelimeyi bir araya getiremiyordu. şimdi düzeltmiş. biraz daha düzelmeli.
Fox tv ye konuk olmuştur. Yahut fox TV chp ye konuk olmuştur... Sonuç olarak şu an fox tv de kendisini dinleyebilir ve ona soru sorabilirsiniz.
liderlik vasfı olmayan ve bir komplo ile chpye genel başkan olan siyasi kişilik.

bazıları liderliğini çok beğeniyorlar. tamam o zaman kemal başgan gitsin dspye başkan olsun dsp ne kadar oy alacak görelim. zaten kemikleşmiş bir tabanı olan parti chp kemal başgan da üstüne ekleme yapamadı.

aynı şeyi tayyip erdoğan için düşünelim. erdoğan da saadetin başına geçsin ve saadet partisinin ne kadar oy alacağını tahmin edin akp de kapanmamış olsun.

liderlik ve halkı etkileme budur. hırsızdır dürüsttür ayrı bir konu. amaç oy kazanmaksa Kılıçdaroğlu çok başarısız.
şaka maka vaatleri çalışıyor.
ben bu adamı seviyorum. dürüst, namuslu. en ufak falsosunu görmedim. oyum sana kemal baba. hırsıza, namussuza oy verirsem ilk önce ben kendi vicdanıma açıklayamam bu durumu.
adamın başında olduğu parti türkiye cumhuriyeti tarihinin en demokratik milletvekili adayı ön seçimini yapmış, yine son yılların en kapsamlı, en rasyonel, en iyi çalışılmış seçim bildirgesini ve parti programını açıklamıştır. ama hala "yıl olmuş 2015" diye lafa girip "bunlar siyaset üretmiyür, bi tek akp üretiyür" diye ağlayan akp götü yalayıcısı ergenler var.

ulan akp'nin son bir kaç aydır tek yapabildiği chp'nin programını eleştirip hatalarını aramak, bu mu siyaset?

bir de kemikleşmiş tabanı olan chp'yi alıp oyunu arttıramadığını iddia eden anaokulu terk zekalılar var. adam partiyi %19-20'den alıp genel seçimde 1 yıl içinde %26'ya, yerel seçimlerde %29'a çıkarmış. o yüzden rte şurekasındaki bu göt alevlenmesi...
görsel
çok samimi bir röportaj vermiş. herkesin okumasını tavsiye ederim.

http://www.haberturk.com/...userse-neden-cekilmeyeyim
Elde var sıfır. Yapacaklarini yapmasi gerektiği vakit yapsaydi da atatürk un emanetine gerçekten sahip ciktigini görüp ona oy verebilseydik.
chp-hdp arasında olduğu iddia edilen gizli ittifakla ilgili asılsız söylentilere "biz kızılay değiliz, partinize sahip çıkın." diyerek son noktayı koymuştur.
güncel Önemli Başlıklar