bugün

abd'nin adamı son yıllarda ki gelişmelere bakarak bunu çok net bir şekilde söyleyebilirim.Obama gibi ortada ismi cismi olmayan bir adam çıktı ve chp'nin başına geçti.çok manidar çok.
Olmasaydı gülmezdik.
israil destekli akpkk karşısındaki neo-klasik amerikan güçlerinin piyonu ayrılıkçı hain kürt...

bu adama atatürkçü diye oy veren gerizekalı var hatırı sayılır miktarda. ak kamillerin laciverdi onlar da...
hangi illerde seçim mitingi yapacağını bilmeyen müdür.
bazı yazarların partizanlık ayağına türmen alevisi diye yutturmaya çalıştığı "hain" kürt...
çok ciddiyim. ben hayatımda hiç bu kadar mantıksız eleştiriyi bir arada alan başka bir adam daha görmedim.

herkes bu adamın açığını aramanın derdine düşmüş. bıyığının teline bakıyorlar. taşşağındaki kıl sayısına bakıyorlar. masaya vuruş şekline bakıyorlar. sözde merdivene ters binmiş, geldiği günden beri onu konuşuyorlar.

şimdi de ulusalcılar toplanmış dünkü programda kemalist olduğunu söylememesini konuşuyorlar. vay efendim sen nasıl "ben kemalistim" demezsin. haydaaa.

abi ülkenin amına koyulmuş. ülkeyi yöneten adamların 10 senedir bütün milleti ayakta siktiği çıkıyor ortaya. bu adama yapılan en düzeyli eleştiri şu; "muhalefet edemiyor."

muhalefet etmek???

yani insan gerçekten hayret ediyor, ne diyeyim. adama herkes kendine göre bir şeyler yaptırmanın derdinde. lider tipi yok falan diye oy vermeyenler var. abi vallahi billahi yazık.

sosyalistler diyor ki "chp solcu değil"

sağcılar diyor ki "chp sağcı değil"

illa bir şeyci olmak zorunda bırakılıyor adam. doğruyu savununca şüphe duyuluyor.

hadi sağcıları anladım da solculara ne oluyor?

bakın bu adam solcudur. sağcı adayları keyfiyetten aday göstermedi. bunlar stratejik meseleler. sarıgül'ü de çok sevdiği için aday yapmadı. başka seçeneği olmadığı için yaptı.

özellikle solcular, baykal'ı bile bu kadar yerin dibine sokmazlardı. bu adamı solcu olmamakla suçluyorlar. çok samimi söylüyorum bunu; chp'nin geçmişinde ve geleceğinde bu kadar solcu bir insan yok. yani bu adam giderse ulusalcılara mahkum olacaksınız, farkındasınız değil mi?

yok ya, siz gidin tkp'ye oy verin. dsp'ye verin. baraj altı partilerine oy verin. akp tekrar iktidar olsun. bütün dünya gülsün ağlanacak halimize. biz de ülke olarak gülelim. paralar ne güzel. duble yollar ne güzel. melih başgan'a laf yok. kalan 5 milyon euro'ya da şehrizar'dan daire alırız. geçinir gideriz. sülalemiz rahat nasıl olsa.

herkes kafayı yemiş amk...
iyi bir politikaci olmadigini gozlemledigim fakat basbakanligi cok iyi yapacagina inandigim adam. bu yuzden o makamda gormek icin oy atilmali kendisine siyasetciligine degil.
(bkz: (http://galeri.uludagsozlu...emal-kılıçdaroğlu-593018/)
CHP'yi politika ve proje üreten hale getiren,dar alanda siyaset yapmaktan kurtarmış ve bir kısım akbabalardan kurtarmış, sendikalarla bağları kurmuş, sosyal demokrasinin varlığını hatırlatmıştır. Kul hakkı yiyenlerden hesap sorduğu için yükleniliyorsa hata Kemal Kılıçdaroğlu'nda değildir.
Kaset, dinleme, gizli kayıt siyasetinden en çok nemalanan politik kişi. önce chp'ye başkan oldu, şimdi ülkeye başbakan olma gayesinde.
görsel
soyulmaktan ve hakaret yemekten zevk alan beyni sulanmis koyunlarin nereden ne cikaracaklarini sasirdiklari troll hedefi chp genel baskani.
bugün rize mitinginde "kaçak çayları bulduğumuz yerde imha edeceğiz" demiştir. yapma etme kemal abi biz içiyoruz. daha iyisini yaptılar da biz mi içmedik sanki.

bizi berk çay'a mı mahkum edecen başgan? *
rize'de ciddi bir protestoyla karşılaştı bugün.

http://www.internethaber....ikti-3-yarali-647464h.htm
rize mitinginin gerçek fotosu:

görsel

göt kıllarının gördüğü;

görsel

edit: hala inanmamakta direten göt kılları için;
görsel

videodan;
http://youtu.be/VeFSWHIkF80?t=11m42s
hiç bir proje üretmeyen sürekli başbakan erdoğan'a saldırmayı muhalefet yapmak gören beyefendi bir kişidir.
Dün rizede kaçak çayı imha edeceğiz demiş. Bu adam harbi ke mal lan. Kaçak çaya bir dokun hele bak gör ne oluyor.
ulan soluduğun havaya yazık yemin ediyorum.
komik bir adam, chp ye yakışıyor.
(bkz: kılıçdaroğlu ve sarıgül ün haydar baş la görüşmesi)
Trabzon'da dolu meydanları dolduran kişidir.
Biri şuna seçimlerin yerel olduğunu söylesin. Her gün mitingde chp iktidar olursa şu olacak diyor.
Yürüyen merdivene tersten binen adam. Hala zaman zaman YouTube da seyreder seyreder gülerim. Bak gene gülme tuttu.
http://www.iha.com.tr/kem...iz-cozduk-politika-338040

başörtüsü sorununu chp çözdü demiştir. bu adamın akli dengesi bozuk.
memleketi tek başına ileri götürecek kişi.
bir kuruş bile çalmamış adam gibi adam. hırsızlara dert olmuş kişi.