bugün

başlığı görüp 100 metre öteden ana bu bizim ikscan değil mi sorusuyla kendimi özel mesaj bölümünde bulduğum hoşgelesi sefalar getiresi yazar.
türk eğitim sistemi mağduru yazar.
güzelliklerin insanı, fedakar bir şahıs. ayrıca kaliteli de.
hatta;
lan senin sebebune kaldım istanbullarda diyorum kendisine !
yine de şunu bil ki, o entry'i silsen de hayatında herhangi bir değişiklik olmayacak.sence değer mi?

biraz üstüne gitsem de kararlarını etkilemek istemediğim yazar. hür iradeye saygımız sonsuz.
keşke dediğim yazar.sanırım silecek.
insan neden bu kadar iyi olur dedirten yazar, veya gerek var mı olum bu kadar iyi olmaya? saf mısın sen?
(bkz: mülayim)
hayretsel derecede musiki ve tenis bilgisi olan ve beni akşam akşam şaşırtan kişilik.
sözlük yazarları tarafından biraz şefkat gördüğünde iyice açılacak ve kendi başlığı altına yüzlerce entry yazacak kadar yiğit mert cesur yürek olacak yazardır.yazar gibi yazardır ama biraz utanır.
bir yerel gazetede köşe yazarlığı yaptığını öğrenince ve görünce hayranlığım iki kat arttı, helal olsun.
yürekli bir yazar.üç dakikada 3300 ayar verebileceğini düşünüyorum.
lisede aynı sınıftaydık, okulun efesiydi.çok kaslı bir vücut yapısı ve sinirli bir ruh hali vardır, saldırgan, atılgan ve yerine göre şakacıdır.
atışma arkadaşımdır. tartışma degil asla!

kelmajeste
içine sessizlik çektin
köle oldun kendine
azad ettin, gidemedin saygından hiç bir yere
köle diye yazdın her yere
boşuna kızdın korkma gel diyenlere.

mintiminti
içime çıglıklarımı çektim
köle oldum kendimden başka her şeye
azad etmeyi düşünmedim
gitmeyi sevmedigimden..
''köle'' yaz(a)madım bile her yere
boşuna degil kızgınlıgım,
''gel'' diyenim olmadı hiçbirzaman
ya öyle işte kelmajeste

edit: gülümse da!
yukarda yazılan on kaplan gücündedir, yok efendim ayar manyağı yapar gibi tanımlara baktıkça şaşkınlıklara gark olduğum insandır.yok canım yapmaz öyle şeyler!
suan bavulunu toplayan, meşgul durumdaki yazar.
intihar etmemem için bana kol gibi deliller gösteren yazar.
Allahım sen bana sabır ver dedirten bi türlü çözemediğim şahsiyet
-o değilde adam eşekten düşmüş çok üzüldüm yaa
-aa kim düşmüş nolmuş?*
-nasreddin hoca yaa ehumuhe...esprimsisini yapan kişi.*
edit:bunu kötüleyen kişinin kötüleme amacını gerçekten merak ediyorum.esprinin iğrençliğine kötü oy veriyorsan espriyi ben yapmadımki git majestenin kafasına şaplak indir, kötü oy mahiyetinde.
zamanında kendisinden okkalı bir ayar yemişimdir. iyi de yapmıştır. beni kendime getirmiştir. saygı duyduğum, anne taraftan hemşehrilim sayılan sevilesi yazar.
an itibariyle nickimin mahiyetini şıp diye anlamış yegane zeki yazardır kendisi. wallahi tebrik ediyorum, alkışlıyorum arkadaşımı.
birdenbire kanımın kaynadığı ve bende kendisine entry girme isteği uyandıran sıcakkanlı, kibar yazar.
"aferin ortak, bu gaz bize yeter; onlara artar" yazarı.
sempatik insan, iyi galatasaraylı, yarasalığımızın benzediği, hoş muhabbet ve yetenekli yazar.
doldurduğu uktenin sahibine mesaj atarak sözlükteki büyük bir eksikliği gideren, düşünceli yazar.
gülebilirsin zor değil
sakın hep ağlayacağını
gözlerinin kızaracağını sanma
nasıl ben yorulup ta gittiysem buralardan
damlalarda yorulur akmaktan
sıkılacaktır yanakların
hep ıslak kalmaktan
çünkü balıklar bile
bıkar tuzlu sudan
bu yüzden yakalanırlar
ya da benim gibi
kıyaya vururlar ya zaten!

dizelerinin sahibi yazar kardeşim.
bu olgunluğu bu yaşta nasıl kazandığını asla anlayamayacağım, ölüm döşeğinde bile kime iyilik yapsam diyerek, fedakarlığını dibine kadar hissettiren, ayakkabısı erken eskiyecek tatlı insan. kimse eskitmesin ayakkabılarını dediğim dualarımın sebebi.