bugün

"Yükle" dediğimde izinler başlığı altında "cihaz üzerindeki hesapları bul" diye saçma bir kural barındıran oyun. Buna izin verirseniz hiçbir özeliniz kalmaz beyler. Şiddetle tavsiye etmiyorum..
Yakın zamanda işten kovulmama sebep olacak oyun. Ayrıca şu ana kadar denk gelen tüm erkeklerin asılmasını görmezden gelemeyiz. Rakipler bekleniyor.
olci52 ile dahil olduğum oyun.

J V F gibi değerleri yüksek harfleri k3 kutularına denk getirirerek felaket kombolar yapabilirsiniz.
içine kelime koyulan kap.
bir telefonda oynadığım en faydalı oyun...
sürekli sessiz harfler vererek insanı önce çıkmaza sokan sonra da usul usul delirten oyun..

bunu programlayan arkadaş, senden rica ediyorum "sesli sessiz harf" dağılımına bi denge getir, rakip oyuncu tek seferde 20-30 puanlar alırken ben sessiz harflerle ne yapacağımı düşünüyorum, tek harfi bi yere uyduruyorum derken yerine gelen harf yine sessiz..

görsel
Windows phone'ye de gelse daha da çok seveceğim oyun.
anarsit abilerin yazdigi oyun.

riza zarra, altin, bilezik gorselleriyle sarraf i. yolsuzluk davasinda adi gecen bakanlarin gorselleriyle yolsuzluk u. direnis kareleriyle gezi yi anlatan efsane oyun. sahiden gulumsetiyorlar. selam olsun.
oynayacak olan varsa mesaj atın kardeşim.
(bkz: uludağ sözlük birinci kelimelik turnuvası)
freddy45 kullanıcı adımla oynadığım oyundur, davet edin de kapışalım.
hızlı oyun seçeneğinin ara ara adamı korkuttuğu oyun.

az önce tıkadım, rastgele bi rakip seçti doğal olarak. elemanın adı erotik sohbet 34. mına kodumun abazanları en taşaklı virüsten daha azimkar. her yere ilşiyorlar, bulaşıyorlar.
wp 8.1 platformunda olmadığı için bırak turnuvasını daha bir kere bile giremediğimiz oyundur.
Yeni yukledigim karsimdaki uyusuk olugu i in sarmayan.
başta hiçbir açiklama yapmamiş beyler ayni anda 15-20 tane oyun açıp oyle oynucaksiniz adamın size 12 saat cevap hakkı var.
Ne çeşit ruh hastalarısınız anlamak çok güç. iki oyun atayım dedim, karşıma çıkan nik "sikici".
sunucuları mütemadiyen sıçan oyun. topu da bize atıyor. "sunucu ile bağlantı kurulamıyor internet bağlantınızı kontrol edin" diyerek. komikler yahu.
Kodunun buyuk bolumunu yazdigim app. Bu kadar para getirecegini bilmiyordum açıkçası.
(bkz: uludağ sözlük ikinci kelimelik turnuvası)
biraz önce hiçbir kötü niyetim olmadan 'piç' ve 'am' yazmama dayanamayan yazar* tarafından küfür yediğim oyundur. hemen sonra da 'ar' kelimesini yazarak cevabımı sahada verdiğimi düşünüyordum ki 'ukala' yazarak beni susturdu.

görsel
abazanlara acil çözüm bulunması gereken mükemmel oyun. adam karşısında erkek görünce pes edip kaçıyor hemen. belki pes etme hakkına sınırlama getirilebilir yada farklı bir çözüm benim aklıma gelmeyen. yoksa her tarafı berbat ettikleri gibi bu oyuna da yazık edecekler.
Adımın hoyrat38 olduğu oyun rakiplerimi bekliyorum.
güzel uygulama, rakibinizin muhabbeti de iyiyse sıkılmaya birebirdir. zamanla sürekli oynadığınız rakipleriniz oluyor.
Kimsenin karşılık vermediği, mal gibi bir oyundur açıkcası.
bu oyuna alternatif bilinen bir oyun varsa lütfen söyleyin sözlük kullanıcıları.

tanım: lg g2 gibi büyük ekranda çözünürlüğü iğrenç olan, ve ayrıca notifikasyonları geç gelen, reklamlı bir uygulama.