bugün

Hiç oynamadım.
Nasıl bir şey onu da bilmem.
Ooo kışkırtma. Minnie May kullanıcı adı. Gel Alayım ifadeni.
Varsa gelsin, vereyüm eline.
geçen akşam canım sıkıldığında bilgi yarışması, kelime oyunu gibi bi' şey oynamak istedim, maksat biraz daha yorulup uykuya dalmak. bu oyunu gördüm, scrabble mantığında bir oyun ancak daha önce hiç duymadığım kelimelerle karşılaşıyorum, cahilliğimle yüzleştiğimden değil de bi' abukluk var bence bu kelimelerde. ayrıca... oyunun en büyük sorunu olduğuna o an kanaat getirdiğim bir şeyi paylaşmak istiyorum. niyetim sohbet etmek olmadığı için, sadece kelime yazıp puan almaya odaklanmak isteyerek bir oyuna giriyorum. oyunun eşleştirdiği kişi hemen yeni oyun daveti gönderiyor, sohbet penceresi sadece bu şekilde açıldığı için böyle bi' yöntem geliştirmişler. merhaba, selam, nasılsın, adım şu, kaç yaşındasın, evli misin, nerede yaşıyorsun, ardı arkası kesilmeyen sorular sorulmaya başlıyor. ben kimsenin davetini kabul etmedim ancak kabul etmeyince de kimse oynamıyor, baktım bunlar illa konuşacak adam arıyor hemen sildim oyunu, bunlarla mı uğraşacağım? bu tarz adamlar olmasa güzel bir oyun genel olarak ama demek ki böyle bi' kitlesi var : (
kendine güvenen gelsin, alayım ifadesini.
Sabayon.
Davet atın oynayalım.

Ent.
Dişli rakiplerin beklendiği oyun.

Gönderin gelsin gençler.
Hahahahah. He şans he. Bahaneler bitmez. Biz yenince hep şans olur zaten. Kudur ve ötede ağla.

Ppv'ye anlatsın birisi, yardımsever olun biraz lütfen.
Kadınları yenmem demek gerçekten onur kırıcı. Kendine güvenip oyuna girdiyse yenmek de var yenilmek de ağlamanın lüzumu yok.
Ben mesela kadınları hiç bir zaman böyle oyunlarda yenmem. Konuyu, Yangında kurtarılacak evrak dolabı gibi ele almak lazım.
Hahahahahaha kudur ve ağla.
Uludağ sözlük güncel kelimelik verileri:

3769 oyun.
3700 sohbet.
2500 sexting.
1156 flört.
887 sevgililik.
143 sevişim.
6 söz.
1 nişan.

Kısmetse bu sene 1 evlilik çıkarıcaz.
Bismillah.
Menuet1.
Güzel kızlarla oynayabilirim ;)
Şu oyun sayesinde birileri evlense de şu sözlükten hepimiz rahatlasak amk.
hileli gelin şimdiden söyleyeyim. hileli hileli oynaması daha zevkli.
Az laf çok iş*
görsel
2017'den beri oynadığım oyundur. Bıkmadan usanmadan hala devam. *
Kullanıcı adı: Minnie May. Lütfen tecrübeli ve dişli rakipler olsun açık ara yenen taraf olmak keyif vermiyor *
Minimey oynar.
Tokatlayalım tokatlaşalım. Kim kimi tokatlarsa, tokatlanan tokatlayanı tebrik eder.

görsel
Nik ver ağzına kürekle vuruyum.
bana onca yaşattığı histeri krizleri ve anksiyete bozukluklarına rağmen yine içine düştüğüm batak. oynamak isteyen olursa 12 saatlik davet gönderebilir. kullanıcı adım "tegin ashile sun". baş harfleri büyük.
kendine güvenen gelsin, alayım ifadesini. ajdarhan17.