bugün

natalie portman a çok benzemektedir.
suratsız.

görsel
enteresan bir şekilde natalie portman'a benzeyen hatun kişisi.
çirkin olup çekiciliği tavan yapmış insanlardan.
potasyum eksik, anoreksik, oyunculuk tam.
Anna karenna olmuştur vakti zamaninda .
En cok king arthur filminde sevmistim .
Kuru muru ama bi karizmasi var.
Chanel'in Coco Mademoiselle parfümünün yüzü olmuş. Kadıköy'de otobüs duraklarında boy boy şu fotoğrafından var;
görsel

insan değil o, melek melek. Her sabah evden çıkıp otobüse yürürken yüzünü görüyorum, günüm aydınlanıyor, yaşama sevinciyle doluyorum, sinir stres kalmıyor. Gülüşüne, elmacık kemiklerine, aksanına vurulduğum.Aşığınım ulan*.
natalie portman'la karistirilir bazen. natalie daha tatlidir. cok daha tatlidir.
(bkz: Keira knightley memeleri) Neden estetik yaptırmadığı anlaşılamayan kadın. Ne kadar yüzüne guzel olursa olsun sen seyirciye hitap ediyosun.
çene yapısı ilginçtir yoksa güzel kız.
memesiz kadın.
melek gibi bir sey. tarifsiz.
memesi olmayan kadın. al tarifliymis
akillara karayip korsanlarindaki memeleri akla gelir.
Kendisini the imitation game ile adlen keşfettiğim, sonrasında da "anaa, o da mı oymuş, o filme de mi, yok artık" dedirten oyuncu.
"karayip korsanları ölü adamın sandığı" filminin sonundaki o bacak sahnesi hala aklımda.

ne zaman bu ismi duysam bu bacak gelir aklıma ahhh elizabeth bir bilsen ne çektiğimi (bkz: gb)
Dünyalar güzeli ateist oyuncu. Tanrı'ya inansam her şey yanıma kar kalırdı, tövbe eder kurtulurdum demiş vicdanlı kadın.
ateist olmuş olması beni derin bir sebepten ötürü sinirlendirmiş olan hatun.

bana birini animsatmisti.
Kral Arthur'un en güzel olayı ok attığı sahnelerdir.

(bkz: ok atan kadın seksiliği)

(bkz: ygritte)
ayakları güzel olan hatun.
Sesinin güzel olduğunu bilmezdim. (bkz: begin again) filmiyle bunu da öğrendim. Arkadaşımın zoruyla izlediğim bu filmi gerçekten çok başarılı ve farklı. Tavsiye ederim. Tabii ki aşk ve gurur filmi de çok güzeldi.
omuzlarının genişliğiyle sıla gençoğlu ile yarışan hatundur.
"Twitter hesabı açtığımda sadece 12 saat dayanabildim. Sanki bir okul bahçesinin ortasında duruyormuşum gibi hissettim. Hayatımın bana özel kalmasını seviyorum."
Yüzü altın oranla yaratılmış yüzündeki her organa ayrı özenilmiş güzellik. Allah bu kadının yüzünü yaratıp diğer kadınları bu yüze benzetmeye çalışmış. Öyle bir güzellik. Şöyle;
görsel

Lakin memesi yok işte.
memeleri hariç çok güzel kadın. oyunculuğu da iyi.